Instytut Metali Nieżelaznych

Legnica

Opinie o Instytut Metali Nieżelaznych

Stach

Bardzo różne opinie piszecie i zastanawiam się dlaczego? Chciałbym tun pracować i zupełnie nie wiem co sądzić? Podpowiedzcie , jak jest aktualnie w pracy?

Paulina

@Tomasz a na jakim stanowisku pracujesz? Jakie widzisz plusy i minusy pracy u tego pracodawcy? Daj znać, jak dokładniej ta sytuacja wyglada w twoim przypadku.

Kinia

Praca Super.Polecam osobom szukającym pracy aby skladaly cv.i czekały na tel.

Tomasz
@Kinia 16.06.2017 17:12
Praca Super.Polecam osobom szukającym pracy aby skladaly cv.i czekały na tel.

Bzdety piszesz Kinia , standardy jak za króla ćwieczka. No chyba że w dyrekcji na prominentnym stanowisku w klimatyzowanym biurze 8 godz czytać gazetę i oglądać Facebooka . Można- ano można.

Paulina

Wszystkie komentarze są z ubiegłego roku. A jak Instytut Metali Nieżelaznych prezentuje się w roku 2017?

lkomo

znawca, chybamdrugie i trzecie kryterium spelnia kazdy. warto interesowac sie na biezaco tymi rzeczami np. w instytucie geologicznym.

franki

NIK nie ma żadnej możliwości ani ukarania ani też wydania nakazu lub innej formy wymuszenia lub zmuszenia ( sankcji kary ) do usunięcia w/w nieprawidłowości. NIk wyda tylko raport o stanie rzeczy który w dodatku nie jest wiążący ot tak dla wiedzy społeczeństwa . Tą firmą powinno się zainteresować ABW. A pieniądze w tym zakładzie wyprowadza się na różne sposoby i wiem coś o tym.

piotrek

Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyłudzajacych od Państwa pieniądze pod osłoną prac badawczych. Kierownicy takich wydziałów jak np.Hutniczy bez odpowiedniego wykształcenia a sami wymagania z księżyca mają co do nowo zatrudnianych. Za swoje błędy obarcza każdego byle nie siebie. No i wisienka na torcie to warunki pracy SYF KIŁA I MOGIŁA a kasa ok 2500 brutto heh.

tomasz

Praca bez perspektyw dla osób szukających ambitnej ścieżki kariery.Brak jakichkolwiek szkoleń lub innych form podnoszenia kwalifikacji pracownika.W tej firmie się tylko możecie uwstecznić i pozbawić motywacji .Stracony czas ,z całegi serca i szczerze nie polecam tam pracować.

Jacek O.

Nie polecam I ODRADZAM !!! nikomu pracy w tym zakładzie wszystkie w/w opinie negatywne to prawda ,zero rozwoju intelektualnego i technologicznego - średniowiecze techniczne, park maszyn kilka starych złomów ledwo kupy się trzymających,w zakładzie wszytko odbywa się pod scenariusz Dyrektora i jego popleczników - zbyt mądrych ludzi się dyskryminuje i odsuwa od koryta, układu jeszcze raz układy no i ciekawostka związki zawodowe działające "niezależnie" nie przystąpisz - nie pracujesz. Ogólnie kombinatorstwo na szeroką skalę a jak by było mało to wszystko finansowane z pieniędzy podatników!!! N I E P O L E C A M !!!!

marek

Praca jak praca zarobki niskie dodatki prawie żadne,profilaktyka żywieniowa -bakutil.Kierownictwo to banda nadętych , niedouczonych oraz (niereformowalnych) matołów.Prywatny zakład za państwowe pieniądze pare osób z dyrekcji ma dobrze reszta się pałuje za 2400 brutt.NIE POLECAM !!! A PSEUDO PAN JANUSZ CHYBA NIE WIE O CZYM MÓWI PEWNIE JEST LOBBYSTĄ DYREKTORA

JANUSZ

WITAM PROSZE O NR TELEFONU DO FIRMY JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ MÓJ NR 8(usunięte przez administratora)0 NADMIENIAM ZE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I PRACOWAŁO MI SIE BARDZO DOBRZE DZIĘKUJE JANUSZ

PAWEŁ

Nie polecam tego zakładu, (usunięte przez administratora) to Zakompleksiony ICEK- ZJADA GO MANIA WIELKOŚCI ZAKŁAD TRAKTUJE JAK PRYWATNY FOLWARK , NIEWYGODNYCH LUDZI USUWA A TYTUŁY ZDOBYŁ CHYBA PO ZNAJOMOŚCI POWINNO SIĘ CBA ZAJĄĆ TYM ZAKŁADEM ACHA I PRZETARGI I INNE ROBOTY (usunięte przez administratora) ZAŁATWIANE

statement

Praca jak i warunki urągające godności człowieka.Kierownictwo to banda nadętych , zarozumiałych i zasiedziałych tępaków.Pracowałem przy piecach , takiego syfu i łamania BHP JESZCZE NA OCZY NIE WIDZIAŁEM.a płaca no cóż 2000 brutto to tak dużo ? ZDECYDOWANIE ODRADZAM

tak tez uwarzam leserstwo wek

kudłaty

praca w twj firmie jest przyjemna tylko co nie którzy nie chca pracować ogarnelo ich lenistwo powinni sie wrzias za niektorych leserów

Zostaw opinię o Instytut Metali Nieżelaznych - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Metali Nieżelaznych