Ekopolmal Jolanta Koleśniczenko

Wrocław

Opinie o Ekopolmal Jolanta Koleśniczenko

Henryk

Firma jest spoko tylko gorzej z niektórymi pracownikami. Może warto pokazać jak się pracuje?

Ryszard

ekopolmal to NAJGORSZE miejsce w jakim pracowałem, przestrzegam wszystkich którzy szukają pracy.

Arbajter

Lecz się na nogi, bo na głowę za późno...

Elwis

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich, którzy chcieliby tam pracować. Marne zarobki lakiernika (12zł), pomocnik (8zł), przy trudnych warunkach pracy jak to w lakierni. Duża presja czasu, oraz atmosfera panująca w pracy rodem z rynsztoka, wyzwiska, obgadywanie za plecami, oraz donoszenie na porządku dziennym. Duże wymagania szefostwa, nie adekwatne do zarobków. Nie polecam

Hanna

@maks, wspominasz o szkodliwych warunkach. Co masz konkretnie na myśli?

bsiu

Rozwijać się rozwijają cały czas, stąd te zatrudnienia częste

maks

grosze płacą szkodliwe warunki rotacja wyzysk omijac szerokim łukiem

"Fyrma" pani jest do bani

Proste - jak się nie szanujesz to idź tam i daj się wykorzystać, bo to główny proces tej "fyrmy"

olek

ta firma to kompletne dno ,wyzysk , marne zarobki i nic więcej szanujcie się troche ludzie.........................

Sewer

Pełne dno Tyrasz jak niewolnik warunki jak za kare a jak przychodzi do wypłaty... nie napisze nawet bo nie warto

Ryniu

robota w ekopolmal: ciuchy do tyry masz mieć sam - nie dostaniesz. piaskujesz w dziurawych trampkach jak nie masz innych. hełm ochronny do piaskowania- jedan na wszystkich!!! DNO~!

robolex

UWAGA! Kasują wpisy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzydy!

Randall

Firma EKOPOLMAL powstała w 1999 roku. Na początku swojej działalności specjalizowali się w malowaniu proszkowym stali. Jednak dzięki ciągłemu OSZUKIWANIU PRACOWNIKÓW I ROBIENIU Z NICH ROBOTÓW już po roku zainstalowana została druga linia technologiczna do przygotowania chemicznego i malowania proszkowego aluminium, TO NIC, ŻE ROBOLE PRZY TYM WDYCHAJĄ CAŁY SYF. TAK FUNKCJONUJE TO JUŻ ILE LAT? KTO POLICZY???

calais

Firma EKOPOLMAL powstała w 1999 roku. Na początku swojej działalności specjalizowali się w malowaniu proszkowym stali. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i staraniom w nadążaniu za potrzebami rynku i Klientów, już po roku zainstalowana została druga linia technologiczna do przygotowania chemicznego i malowania proszkowego aluminium.

sammy

Potwierdzi ktoś te posty powyżej o Ekopolmal Jolanta Koleśniczenko, bo widze, ze troche czasu mineło od ostatniej opinii, to chyba firma nie stała w miejscu i cos sie pozmieniało, nie? Jak się pracuje, atmosfera jest miła i sprzyjająca? Czy tez firma ma jakieś problemy obecnie i raczej nie ma co myslec o znalezieniu u nich pracy?

Cedric

Na innym forum nie wypowiadali sie o Ekopolmal zbyt pozytywnie, ale nie chce rozsiewac plotek, co Wy napiszecie? Warto?

Cedric

Co tu dużo mówic, warunki finansowe sa podawane przed rozpoczęciem pracy, więc jak komuś nie pasuje to co oferuje Ekopolmal, to wiadomo...

xxxx

nie mam troche racji tylko mam w 100% racje kolego... masz racje minimalna krajowa to nie przestepstwo ale ....... z reszta jak to komus pasuje to ok...

Kozanosstra z Kozanowa

Kryzys w kraju? A dla kogo ten kryzys? Właściciele opływają złotem, a zwykli pracownicy robią więcej a dostają mniej. Kolejne Wielkie Oszustwo! TFU!

xxxx

POWIEM TAK - 8zł za godz pracy to czysty wyzysk i do tego umowa zlecenia... brak słów... jesli komus to odpowiada to ok... tylko pozniej nie narzekajcie ze robicie za 1200zl ludzie szanujcie sie i swoja prace!!!! ciekawe ile zarabiaja tak zwani umyslowi w tej firmie...

maler

lakiernik ile zarabia ???? ile zarabia sie na hali??? to mnie interesuje

Pegaz666

Wiadomo że się trudno wszystkim dogodzić. Ja osobiście jestem zadowolony, praca trudna, ale jeśli się ktoś postara nie ujdzie to uwadze. Jest możliwość pracy dodatkowej , co daje większe zarobki, zdąrzyło mi się pracować w weekend i tu nie było żadnej ściemy z wynagrodzeniem. Wiadomo są też minusy, czasem jest ciśnienie i praca na czas, ale co zrobić. Generalnie pracowałem w tej branży w kilku zakładach i ten bym polecił – dają rękawice , maski i ubrania, tylko jak ktoś liczy że zarobi i nic z siebie nie da to tylko w erze - której już zresztą nie ma :)

maler

a jak z lakiernikami??? jakie zarobki?

malarz

Robisz 5 godzin a masz placone za 8 i jeszcze ci się nie podoba . Znajdż sobie inny zakład, po co się męczysz.Idź obok będziesz miał lepiej

Janek

Hm.. kiedy może i tak było, może były dobre zarobki ale teraz jeżeli nie dorobisz ... to marne pieniadze. wiec ostrożnie, sam nie wiem jak dlugo, wytrwalosci

Zostaw opinię o Ekopolmal Jolanta Koleśniczenko - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekopolmal Jolanta Koleśniczenko