ELAM

Białystok

Opinie o ELAM

Julita

Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy, m.in. na stanowisku Specjalisty ds. promocji i reklamy. Pracodawca w ogłoszeniu wspomina o wyjazdach służbowych. Jak często mają one miejsce, jak długo trwają i co zapewniane jest pracownikowi na takich wyjazdach?

emikio

panowie, doświadczenie w takiej mechanice to podstawa. Nikt nie zapłaci nawet 3000 brutto człowiekowi, który nie ma pojęcia o tym jak wygląda tłumik :)

elam

1000 i 1200 na początek. atmosfera elegancka śmiesznie i można się troche nauczyć, ale mało pieniążków prezes płaci;))))

Jak to to samo?nie dają podwyżki?a co z przedłużeniem umowy?

Potem dalej to samo.

To jakie są rzeczywiście zarobki w tej firmie?słyszałem że przez 3 miesięczny okres próbny dają 1200zł netto.A co potem?Przedłużają umowę?Jakie są potem zarobki??

www

Niestety płacą tam bardzo słabo.

Zostaw opinię o ELAM - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELAM