Opinie o AvJS Personal auf Zeit GmbH w Asbach-Bäumenheim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AvJS Personal auf Zeit GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AvJS Personal auf Zeit GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AvJS Personal auf Zeit GmbH w Asbach-Bäumenheim

Roman

Czyżby pandemia przerwała możliwości wyjazdu do pracy w firmie bo od wiosny taka cisza panuje na wątku?

Czy w Avjs panuje luźna atmosfera?

krs

pracowal ktos w memmingen ?

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są warunki płacy i godziny pracy?

Pedro

Zastanawiająca cisza na forum. Miałem nadzieję , że dowiem się czegoś zanim podejmę decyzję.

Znana
@Pedro

Unikać jak najdalej,(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AvJS Personal auf Zeit GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opieki wymaga seniorka 79 lat
Asbach-Bäumenheim
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Pracownik produkcji - Montaż kabin ciągników rolniczych
Asbach-Bäumenheim
Allpersona GmbH
PLK

Najgorsza firma Moje sugestie dla Avjs: Najgorsza zajtFirma Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Uczciwość Ehrlichkeit

solo21

Witam dostałem propozycję pracy od firmy Avjs czy ktoś ich zna? proszę o opinię,dziękuję

Kaso123
@solo21

NIE JEDŹ !

Maciej
@solo21

Na jakie stanowisko otrzymałeś ofertę? Zdecydowałeś się na wyjazd? Czy osoby, które wyjeżdżały do pracy z tą agencją mogłyby przybliżyć warunki pracy i zakwaterowania? Jak wyglądał kontakt z koordynatorem? Czy był pomocny? Takie informacje przydadzą się osobom zainteresowanym pracą. Firma Avjs prowadzi niemieckojęzyczną stronę na facebooku https://www.facebook.com/AvJSGruppe/ Są tam między innymi aktualne oferty pracy i inne ważne informacje dotyczące zatrudnienia. Warto tam zajrzeć.

gremlinka

nie polecam siedze i trace czas a nikt mi nie zapalci za czekanie i siedzenie. wogole ludzie zakreceni i nie wiem co bedzie dalej, trzymac sie z dalka od tej firmy

@gremlinka

miałem tak samo.

GREMLINKA

Opinie negatywne sa kasowane. Dlaczego? Jezeli od kilku lat firma AVjs z Augsburga bo tak sie przedstawiali ci ktorzy podawali sie za pracowanikow tej firmy,jeden z nich mowi w jezyku polskim prawidlowo drugi łamana polszczyzna a pani blondi robi duzo zamieszania i lubi byc w centrum TO TYM OSOBĄ NIE WIERZCIE NIE WARTO NARAZAC SIE I JECHAC NA ICH OGLOSZENIE. STRATA CZASU I PIENIAZKOW. nIC CO MOWIA NIE JEST PRAWDA.

Bajtek
@GREMLINKA

Dokładnie - tu się w 100% zgadzam. Tak dokładnie tam było i jest - obiecują dużo - jest zupełnie inaczej.

Rzadko kiedy agencje pracy mają oferty pracy lekkiej ,łatwej i dobrze płatnej. Każdy jest tego świadomy.

toemieo

jak widze to firma nie dziala na terenie Polski, ale ich ogólna koncepcja jest super, bo chcą motywowac pracowników do pracy, tez umożliwiają słuzowe samochody, wiec nieźle to wygląda naparawde jak tak widze.

Kazimierz

Chciał bym nawiązać kontakt z osobami co mieli negatywne wspomnienia z firmą AvJS Konatkt kazik0502@interia.pl

ola

Nie wiem wogòle dlaczgo kasowane sa czesci wypowiedzi jezeli to prasda. Sprawdzilam to na sobie. Pan (usunięte przez administratora)i pan (usunięte przez administratora)kazal przyjechac do bremen prawie setce ludzi i po 2 dniach kazali nam wracac bo niby projekt nie wypalil .

spawaczz

witam, nie polecam tej firmy, zrobisz wycieczke(usunięte przez administratora)

spawacz

witam na forum ,czy ktoś mógłby napisać coś o tej firmie ,jakie są warunki pracy w ,zarobki ,jakie mają podejście do pracowników itp. pozdrawiam

Jaro

Z tego co wiem było u nich lepiej ale obecnie mają bałagan,pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o AvJS Personal auf Zeit GmbH - Asbach-Bäumenheim

• Jak się pracuje w AvJS Personal auf Zeit GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AvJS Personal auf Zeit GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AvJS Personal auf Zeit GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AvJS Personal auf Zeit GmbH
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.

AvJS Personal auf Zeit GmbH