Wikami

Wrocław

Wikami
1 1

Opinie o Wikami

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dorota

Firma Wikami poszukuje obecnie pracowników, można się zgłaszać tutaj: http://wikami.com.pl/praca-w-wikami/. W swojej ofercie obiecują stabilne zatrudnienie i elastyczny grafik, czy rzeczywiście tak jest? Może ktoś aplikował w ostatnim czasie i mógłby opisać przebieg rekrutacji?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Wikami ? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zaskoczona

Firma wykorzystuje najtańsze, toksyczne środki czystości w obiektach, które sprząta. Nierzadko wywołują one reakcje alergiczne u mieszkańców budynków. Gdy zwraca się uwagę pracownikom, by korzystali z mniej szkodliwych płynów do mycia posadzek, reagują arogancko a nawet z agresją. Gdy podczas rozmowy telefonicznej przedstawicielka firmy została poinformowana o sytuacji, zareagowała lekceważącym śmiechem i przerwała połączenie. Firma wyjątkowo niekompetentna i nieprofesjonalna.

compas
@Zaskoczona 16.09.2013 14:06

a skąd pewność jakie to środki ? możesz poddać firmę ?

Zostaw opinię o Wikami - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wikami