Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska

Wrocław

Opinie o Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska

kamyk

aj, to są właśnie takie niepotrzebne niedomówienia. Według mnie Ołówek prężnie działa i ma się dobrze.

danka

Nie wiem dlaczego tak się rozpisujecie o tej firmie skoro ona już nie istnieje od 2 lat.Może najpierw trzeba sprawdzić a nie pisać kłamstwa i konfabulować na czyjś temat.

Nalesnik

Firma dziala tak,ze codziennie zbiera zamowienia od swoich klientow, po czym kazdego ranka jezdzi na zakupy do makro i hurtowni papierniczych. Okolo poludnia rozwozi towar po klientach. Jest to dno i mizerny sposob na biznes. Kazdy w miare ogarniety pracownik administracyjny potrafi sobie bezposrednio zadzwonic do hurtowni zamowic towar. Bez extra marzy narzuconej przez "Olowek". Z firmy korzystaja Panie Krystyny ktore marnuja pieniadze swoich przedsiebiorstw i podatnikow, czesto robiac zakupy bez przetargu. Czesto spotykana praktyka jest oddawanie % z faktury w formie gotowkowej, nie jedna osoba ktora ma dostep do firmowej kasy lubi taka forme dogadania sie. Pani Ewa wlascicielka jest kombinatorka i osoba nie godna uwagi.

uwex

@Mex możesz uzasadnić?

mex

jak najdalej od takich firm, lepiej kupić drożej niż zawracać sobie głowę

Zostaw opinię o Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska