Opinie o Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana w Pleśna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana w Pleśna

były pracownik Nowy wpis

Pracowałem z Marcinem ale i również z jego braćmi Michałem oraz Radkiem. Wszędzie była zła atmosfera. Ciągłe krzyki i obrażania pracowników, dużo wymagań, pracowałem tam w tygodniu po 11, 12 a czasem po 14 godzin a stawka była za dzień pracy, nie na godzinę. Tyle samo zarabiałem za 11 godz. i za 14 godzin pracy. W sobotę było trochę krócej pracowaliśmy tylko 10 godz. Zwykły (usunięte przez administratora), w miesiącach letnich nie zorganizowali wody do picia. Wykorzystują pracownika na maksa byle by tylko się dorobić. Nie wiem jak jest teraz ale słuchy mnie doszły że jest lepiej ponieważ nikt tam nie chciał pracować, nauczyli się szacunku do ludzi i umowa o pracę się znajdzie.

Marek Nowy wpis

Można umówić się z przelozonym u Was na tygodniówki? Którego dnia miesiąca jest wypłata ?

Paweł Nowy wpis

Naprawdę trudno uwierzyć ze chodzi konkretnie o Marcia Gut. Opinie pasują ale nie do tego Guta. Pracowałem z nim i nic się nie zgadza no może poza tym ze jest świetnym fachowcem. Płaci w terminie i premiuje jak trzeba. Jest konkretny i uczciwy. Można się u niego dużo nauczyć. Polecam prace w u Marcina Gut

@@@@@@@@@@@@@@

Pracowałem u nich. Zgadzam się w 100% z Lord Voldemort. Swoich pracowników traktują jak zwykłych śmieci. Praca w ciągłym stresie, ciągle krzyczeli i narzekali. Byłem świadkiem jak wypominali niektórym jakieś prywatne sprawy z ich przeszłości. Wiecznie im tylko źle. Zero kultury i dobrego wychowania. Zwykły (usunięte przez administratora). Wiele można by było napisać na ich temat ale szkoda czasu. Z tego co wiem to teraz się to zmieniło ponieważ nie mogą znaleźć pracowników do swojej firmy i trochę odpuścili. Stali się grzeczniejsi. Nie polecam pracy w tej firmie. Natomiast dachy to faktycznie wykonują bardzo dobrze i solidnie.

Ja1919 Nowy wpis
@@@@@@@@@@@@@@@

A czy na pewno chodzi Panu i firmę MARCIN Gut?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bolo

Fajnie, że takie dobre opinie ale to jest forum dla pracowników. Dlaczego nikt nie pisze?

Karolina_Tar

Niedawno robili u nas dach. Wykonali kawał dobrej roboty i szybko się uwinęli. Pan Marcin super opanowany, spokojny, a przede wszystkim widać, że zna się na robocie i lubi robić to co robi. Wyglądali na bardzo zgraną ekipę i nie zauważyłam żadnego mobbingu... Momentami nawet wręcz przeciwnie - może za mały dystans pracodawca - pracownik - Jak to się można pomylić ;) W każdym razie polecam, bo robota wykonana na prawdę fachowo. Lubię atmosferę w Gut Marcin Usługi Budowlane za: Precyzja i dokladność

Lord Voldemort

Bardzo dobra firma, dachy wykonywane są bardzo dokładnie. Widać że znają się na robocie. Jednak mam też pewne uwagi. Jako były pracownik w tej firmie muszę powiedzieć że byłem źle traktowany. Chłopaki myślą że są panami świata. Zdarzało się że byłem przez nich poniżany. Ogólnie bardzo zła jest tam atmosfera i jeszcze te kiepskie zarobki. Na szczęście bardzo krótko tam pracowałem i musiałem uciekać. Nie polecam pracy w tej firmie. Panowie szanujcie swoich pracowników !!!

Aga W.

Bardzo dobra i rzetelna firma. Chłopaki znają się na robocie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana - Pleśna

• Jak się pracuje w Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marcin Gut Firma Remontowo-Budowlana