Euro Posters Andrzej Paściak

Jawor

Opinie o Euro Posters Andrzej Paściak

Janusz

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak dawno nikt nie pisał, jaki jest powód? Warto aplikować?

kondr

@mikk na pewno komunikacja jest ułatwiona. To w sumie fajnie, praca w typowej korporacji nie jest dla mnie. Są rekrutacje?

były

dalej jest tak ze liste z wypłatami pospisuje sie ze sie odebralo ostatniego a wyplata jest dziesiątego. co za oszustwo. wyplata marna. no ale szefostwo nie ma pieniędzy bo 4 czy 5 razy do roku muszą na wakacje jechać. Najgorsz firma w jakiej pracowałem. Ciesze sie ze juz mnie tam nie ma

romekatomek

Indyk jak byś tam popracował to byś wiedział o co chodzi,a tak nic nie wiesz i nie baw się w psychologa . . .

romekatomek

Wszystkie te pseudo komentarze jak jest tam miło,przyjemnie i wspaniale to są jakieś bzdury wzięte z kosmosu.Fajnie to morze i jest tam ,ale tylko parę dni w roku jak szlachta wyjeżdża na wczasy.Tylko w tedy w firmie zmienia się atmosfera i wszywszy odpoczywają psychicznie.Bo ci pracownicy co zostali i ta reszta co się przewinęła naprawdę są ok i potrafią ciężkozapi....... ale bez przesady to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szkoda gadać ludzie piszą prawdę i to nie przypadkowi tylko ci co tam pracowali ,wiem coś o tym robiłem tak kupę czasu.Szef wielki pan i władca niczego i wszystkiego,a szefowa jeszcze wielka paniusia bez pały nie podchodź i ich ciągłe pomysły i ulepszenia ,ale to nic nie pomorze.Teraz tam pracuje naprawdę z tej grupy co była mała garstka ludzi ale do czasu.I jeszcze to nie chodzi tu o odwagę żeby odejść,tylko trzeba najpierw w "międzyczasie" znaleźć coś nowego.Bo zwolnić się to nie sztuka . . . . Podsumowując praca jako praca nie jest zła,tylko niech szefostwo trochę zmądrzeją bo w końcu wszyscy odejdą i płaca niech będzie godziwa.Taka jest prawda :)

janek

no własnie, czasem takie nieporozumienie zmienia wszystko, a ludzie już piszą jakieś negatywne opinie o to tak naprawdę często pod wpływem emocji jakiś na przykład i wtedy już nie wiadomo za bardzo co robić tak naprawde już.. mam nadzieje, że jednak sytuacja w firmie się wyjaśni, bo nawet chciałem już wysyłać CV.

hellozniemiec

dobra atmosfera??? ja sie pytam gdzie?? bo nie w tej firmie tam nic nie jest dobre ani warunki ani wynagrodzenie ani atmosfera dobrze ze stamstad ucieklem w pore a tym co tam zostali to wspolczuje bo chyba im brak odwagi zeby odejsc a tak trzeba zrobic, tam nie ma przyszlości

dddxxx21

to prawda właściciele to porażka , mają się za coś a wiocha na dzień dobry zero szacunku do drugiej osoby - typowe paniska cały jawor trąbi o tych ludziach jacy są pozdrowienia dla pracowników

michael jackson

takim firmom trzeba powiedzieć nie!!![usunięte przez moderatora]. Jak poszłem na rozmowe to wszytsko ładnie pięknie obiecanki cacanki a potem okazało sie zupełnie inaczej marna kasa nadgodziny za fri.Szukają frajerów co będą tyrać za grosze 10 razy radze sie zastanowic zanim tam sie pojdzie z podaniem albo popytać na mieście bo opinia nie jest zbyt dobra no ale cóz zapracowali sobie na to

Prawda

Grzesiu coś ci się pomieszało albo po prostu bardzo mocno uderzyłeś się w głowę.To są kłamstwa euro posters to najgorsza praca na dolnym śląsku !!!! Szkoda gadać ci co tam pracowali tak jak ja wiedzą o co chodzi nie polecam dziadostwo i tyle :)

zofia 69

Praca jak wszędzie... [usunięte przez moderatora] z tego masz. A przepraszam. Masz możliwość rozwijania się po godzinach zupełnie gratis i dodatkowo w ramach funduszu gwarantowanego - [usunięte przez moderatora] od szefa w nagrodę za odciski, bolące nogi, pokaleczone ręce itp. Jedyny [+] za załogę

Ha ha ha dobre sobie solidna firma i rozwój- bzdura i kłamstwo, omijac te firme z daleka to jest porażka , marna kasa, obiecanki na rozmowie a potem wielkie [usunięte przez moderatora] ,nie polecam

tomci paluch

pracy w europosters nie polecam nikomu ta firma doprowadza ludzi do wielkiej depresji przyczyny depresji to niestabilność pracy w tej firmie, umowa na najniższej krajowej a [usunięte przez moderatora] choć uważaja sie za osoby prawe

Fakty nie kłamią 2 ciekawi ludzie tam pracują ale szefostwo się na pewno do nich nie zalicza,tylko kasa[usunięte przez moderatora] .Wypłata marna ale za to nadgodziny jak najbardziej za 0 zł.Naprawdę już bym [usunięte przez moderatora] kołysać niż tam pracować :) ha ha

pppxxxx

fakty nie kłamią tylko właściciele nie polecam - człowiek w tej firmie tylko moze nabawić się powaznej choroby

ktoś

Poprzednia opinia jest tak kolorowa, że nic tylko się tam zatrudnić ale prawda już taka nie jest. Wypłata rzadko kiedy na czas, pracownik nigdy nie ma racji i nie może upominać się o swoje. Warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Euro Posters Andrzej Paściak - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Posters Andrzej Paściak