File Sp. z o.o.

Garbów

Opinie o File Sp. z o.o.

Weronika

@włoszka zajrzyj na stronę internetową File. Można tam znaleźć informację, że poszukiwani są pracownicy biurowi ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Nie wiem jednak, czy jest to oferta aktualna. Zawsze warto skontaktować się też bezpośrednio z firmą.

włoszka

Czy ktoś podejmował ostatnio u nich pracę i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi pracownikami, czy będą jakieś przyjęcia czy ludzie raczej nie wymieniają się między sobą? chodzi mi raczej o biuro, nie produkcję. Pracodawca chyba jest względnie dobry?

Weronika

@Krzysztof o warunkach pracy na jakim stanowisku wspominasz? Pamiętajmy, że mogą się one różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej napiszesz o swoich doświadczeniach? Czy w pracy dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty?

Krzysztof

Nie polecam nikomu dajesz od siebie dużo a w zamian mogą cie w (usunięte przez administratora) kopnąć, kadra kierownicza zero ludzi uważa za parobków jak można kogoś zmusić do pracy po 12 godzin taki to jest (usunięte przez administratora). To jest firma (usunięte przez administratora)

Weronika

Słyszeliście, że w File Sp. z o.o. pracuje około 140 pracowników na ponad 7 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej? A Wy co uważacie o tym miejscu pracy?

moja

@ Stas m- niesttey prawda jest taka, że bardzo często jest to wina własn ie systemu, dodam nioes[parawnego sytemu a nie l;udzi, którzy w koncu TYLKO wykonuja swoją pracę. No ale mam obawy że niestety na pewne rzeczy nie mamy wplywu i miec nie będziemy

garbowianin

nawet największa i najlepsza :) Na bezrybiu i rak ryba, na podium plasują się także mechanik samochodowy i smażalnia "Złota Rybka". I jest jeszcze jakaś kobita co robi kołdry..

profesor

zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?

Stas

Jurek nie filozofuj nie pracowałeś w tej firmie to się nie udzielaj nie ma winy pracowników jest tylko bardzo zły system zarządzania nie kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych i tyle bo wiem co pisze, jeżeli nie jesteś z kadrą zarządzającą to jesteś przeciwko niej i od razu jesteś do odstrzału pa naiwniaku.

STAS

Jest jedna zasadnicza sprawa nie chodzi o firmę tylko o kadrę zarządzającą tą firmą prokurenci którzy traktują pracowników jakby byli biały murzynami co muszą pracować jak najwięcej za najniższą stawkę o urlopach trzeba zapomnieć sami rządzą urlopami pracowników, podwyżki dają ale sobie, a o osobach które pracują o nich zapominają. Kierownik(usunięte przez administratora). nie powinien kierować międzynarodową firmą nie znając płynnie choćby języka angielskiego nie mówiąc o niemieckim w którym powinien porozumiewać się z panią Prezes(usunięte przez administratora).

GOŚĆ

ZERO PROFESJONALIZMU DZIADOWSKA FIRMA CICHOCIEMNA,NIEKOMUNIKATYWNA KADRA I DYREKCJA. OTO CALE FARSA-FILE.

wujek dobra rada

więc rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz. Wiadomo że lepsza taka praca niż żadna, jeśli jednak ktoś ma inne opcje, powinien wiać.

haha

To młody "napakowany" już nie daje rady?

krzys

Jak sie wam podoba nowy karierowicz co sie bardzo slini? Podpowiem wam bs

momomomo
@krzys 17.11.2014 18:13
Jak sie wam podoba nowy karierowicz co sie bardzo slini? Podpowiem wam bs

morze coś więcej podpowiesz o tym karierowiczu. Atak wogule to praca tam to jedno wielkie bagno zero perspektyw. kierownictwo z ludzmi wogule się nieliczy.

buahahahaha

koleżance (byłej już niestety) pragnę gorąco pogratulować dzisiejszej wygranej w sądzie pracy sprawy o m....g (brzydkie słowo, moderator usuwa). Jak widać ludziska, warto walczyć o swoje, a Ty, kochana, nie wydaj wszystkiego od razu na ciuchy!

też EX

A nie jest? to spróbuj się dowiedzieć nazwiska właściciela tego bałaganu.

Była

Bardzo dziwna firma, właściciel nieokreślony z siedzibą w prywatnym mieszkaniu, bardzo to dziwne, zatrudniony dyrektorek do zrobienia czystki. Nikt kto ma swoje zdanie i olej w głowie nie ma tam czego szukać. Podejrzane finansowanie, koszty liczy się tylko w stosunku do pracowników.

???

Zarzucanie przestępstwa? A może stwierdzanie faktów i nazwanie rzeczy po imieniu???

Iwa

Konkrety były i opinii też było więcej, tylko, ze te, które sie KOMUS nie podobały zostały usuniete......

pracownik (były)

to zależy jakie "konkrety" Ciebie interesują? Generalnie, jeśli jesteś gotów dużo pracować, mało zarabiać, nie zadawać pytań i nie podskakiwać to jakoś przeżyjesz. Jeśli nie masz innej roboty i kandydujesz na świstaka na produkcji, to raczej nie masz się czego obawiać - oprócz niskich stawek i śmieciówek - ale tak jest prawie wszędzie w tym pięknym regionie. Natomiast jeśli chodzi o wyższe stanowiska i w dodatku chcesz się zwolnić z obecnej pracy żeby robić tutaj "karierę" to przemyśl to 10 razy. Poszperaj w KRS-ach (wujek google pomoże), zobacz kto jest głównym udziałowcem (nie mylić z "zarządem") i spróbuj znaleźć o nim później jakieś informacje. Trudno, prawda? To przemyśl to sobie raz jeszcze.

Gała II

No niski, tak trzymać, może dostaniesz premię "uznaniową" jak dobrze "popracujesz". A może jesteś z "rodziny"?

Palonka

nigdy nie uwieze ze mogl to napisac pan dyrektor. znam go juz troche ... jaki jest to jest ale nie jest najgorszy, sa gorsi. Pozdrawiam, Palonka

ppppp

jestem pracownikiem tej firmy,mam sporo zastrzezen do kadry zarzadzajacej.

?

skad materiały?z holenderskiej tektury ktora jest produkowana z makulatury.pracuję w tej firmie to wiem.

?

Wszyscy pracownicy maja umowy nawet ci co pracuja na umowach smieciowych.a skad takie pytanie czy mamy umowy?jestem jednym z pracownikow tej firmy.

ppp

Garbów to nie miasto tylko zwykla wiocha.

Odp.

antoś młody - 2013-07-04 09:18:14 odradzam 2 - 2013-07-02 09:20:41 Jak zwykle w firmie nikt nic nie wie, wszyscy się boją najważniejszego dyrektora [usunięte przez moderatora]. Jak miło się pracuje widząc ogłoszenie o pracę na jego miejsce - tylko [usunięte przez moderatora] ma taki tryb szukania pracowników niewolników, a podobno jest "głęboko wierzący", ale tacy są najgorsi...A może firma ostro szuka pracowników, bo po prostu się rozwija? Handlowców też szukają : [usunięte przez moderatora] a nawet stażystów: [usunięte przez moderatora] to chyba dobrze?Firma raczej się zwija, ostro szuka pracowników, a nie docenia tych pracowników, których ma. Tak się dzieje za każdym razem, przez tą firmę przewinęło się kilkadziesiąt osób (stażyści też) - czy wszyscy byli na nic? No chyba, że należy się do "kółka przyjaciół", albo przytakuje się wiadomo komu...

antoś młody

odradzam

fakt, agencja pracy tymczasowej znowu trąbi po necie: "Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy osób chętnych do pracy w okolicach Lublina na stanowisku: Specjalista ds. Kalkulacji. Nr ref: SKAL/garb/2013 OFERUJEMY: • przyjazną atmosferę pracy; • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej; • stabilne warunki zatrudnienia; • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego." i zgaduj zgadula kto szuka nowych frajerów, którzy uwierzą w te bajki ?? i jeszcze wstydzi się przyznać kto jest pracodawcą?

ppp

popatrzcie najpierw dokladnie co to w ogóle jest ten [usunięte przez moderatora] anie głupoty wypisujecie.

:D

dora - 2013-02-19 15:50:33 Nie wiem bardzo w jaki sposób ta pani prowadzi [usunięte przez moderatora]?To ze wymaga od ludzi pracy to juz ma byc odrazu [usunięte przez moderatora]???....a to pewnie napisała jedna z ''PRZODOWNIC PRACY'' i jakże ODDANA KOLEŻANKA- pytanie tylko czy wam dalej starczy śliny na [usunięte przez moderatora]????????????

miomao

dora - 2013-02-19 15:50:33 Nie wiem bardzo w jaki sposób ta pani prowadzi [usunięte przez moderatora]?To ze wymaga od ludzi pracy to juz ma byc odrazu [usunięte przez moderatora]???I nożyce i stół się odezwały...

dora

Kris201

Witam Serdecznie jak się pracuje w tej firmie od stanowisk produkcyjnych po biurowe

M

lola - 2011-01-10 12:07:10 to chyba żart każdy kto tam pracował lub pracuje powie ze nie ciekawie tam jestWłaśnie...

lola

to chyba żart każdy kto tam pracował lub pracuje powie ze nie ciekawie tam jest

Zostaw opinię o File Sp. z o.o. - Garbów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie File Sp. z o.o.