counter

Arek

płace:0,5/10 atmosfera: 2/10 rozwój: 1/10 benefity: 3/10 nie polecam

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Wiecie czy File Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zenek Nowy wpis

Dobra firma dla tych co chcą pracować. Na obijanie sie nie warto liczyć.

Tak1Nie1

Robert Nowy wpis

Może ktoś napisać co się teraz dzieje w tej Firmie? Czy jest sens się pchać, gdyż różne opinie słyszałem i te negatywne ale i też pozytywne.

Weronika Nowy wpis

@Diana Dajana Bardzo Ci dziękuję za udział w dyskusji, zwłaszcza, że od jakiegoś czasu na wątku panowała cisza. To dobrze, że praca w File w jakiś sposób Ci odpowiada. Długo już jesteś zatrudniona u tego pracodawcy? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś dodatki?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Diana Dajana

A niby gdzieś w okolicach jest o wiele lepiej?? Jak tak to proszę o namiary. Pewnie że się da zarobić wiele więcej pracując po 16godzin w innych firmach Wszędzie wyzysk i nic więcej. Może praca w Biedronkach to szczyt waszych marzeń..no ale tam się więcej zarabia.. Powodzenia Ja tam nie narzekam bo przynajmniej blisko a jak miałabym zarobić 150zl więcej i gdzieś dojeżdżać to dziękuję.. Trochę się pozmieniało ost czasy Polecam zmianę u M.. Robić trzeba jak wszędzie ale fajna zmiana inne podejście do ludzi.. Każdy chciałby więcej to normalne,ale takie mamy Kraj i obyczaj wydoic aby się napojic,moze kiedyś coś się zmieni.

Tak4Nie

Weronika

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma File w Garbowie planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Posiadasz aktualne informacje dotyczące atmosfery pracy w tej firmie? Opisz je dla nas! Zachęcam was do pisania najnowszych komentarzy w tym wątku.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w File Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Arek

płace:0,5/10 atmosfera: 2/10 rozwój: 1/10 benefity: 3/10 nie polecam

kaktus
@Arek

dziwne. pamiętam, że o ile zarobki faktycznie były skromne, to atmosferę oceniam jak najbardziej pozytywnie. No ale parę lat już minęło, może się pozmieniało.

Weronika

@włoszka zajrzyj na stronę internetową File. Można tam znaleźć informację, że poszukiwani są pracownicy biurowi ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Nie wiem jednak, czy jest to oferta aktualna. Zawsze warto skontaktować się też bezpośrednio z firmą.

włoszka

Czy ktoś podejmował ostatnio u nich pracę i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi pracownikami, czy będą jakieś przyjęcia czy ludzie raczej nie wymieniają się między sobą? chodzi mi raczej o biuro, nie produkcję. Pracodawca chyba jest względnie dobry?

Weronika

@Krzysztof o warunkach pracy na jakim stanowisku wspominasz? Pamiętajmy, że mogą się one różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej napiszesz o swoich doświadczeniach? Czy w pracy dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty?

Krzysztof

Nie polecam nikomu dajesz od siebie dużo a w zamian mogą cie w (usunięte przez administratora) kopnąć, kadra kierownicza zero ludzi uważa za parobków jak można kogoś zmusić do pracy po 12 godzin taki to jest (usunięte przez administratora). To jest firma (usunięte przez administratora)

Weronika

Słyszeliście, że w File Sp. z o.o. pracuje około 140 pracowników na ponad 7 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej? A Wy co uważacie o tym miejscu pracy?

moja

@ Stas m- niesttey prawda jest taka, że bardzo często jest to wina własn ie systemu, dodam nioes[parawnego sytemu a nie l;udzi, którzy w koncu TYLKO wykonuja swoją pracę. No ale mam obawy że niestety na pewne rzeczy nie mamy wplywu i miec nie będziemy

garbowianin

nawet największa i najlepsza :) Na bezrybiu i rak ryba, na podium plasują się także mechanik samochodowy i smażalnia "Złota Rybka". I jest jeszcze jakaś kobita co robi kołdry..

profesor

zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?

Stas

Jurek nie filozofuj nie pracowałeś w tej firmie to się nie udzielaj nie ma winy pracowników jest tylko bardzo zły system zarządzania nie kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych i tyle bo wiem co pisze, jeżeli nie jesteś z kadrą zarządzającą to jesteś przeciwko niej i od razu jesteś do odstrzału pa naiwniaku.

STAS

Jest jedna zasadnicza sprawa nie chodzi o firmę tylko o kadrę zarządzającą tą firmą prokurenci którzy traktują pracowników jakby byli biały murzynami co muszą pracować jak najwięcej za najniższą stawkę o urlopach trzeba zapomnieć sami rządzą urlopami pracowników, podwyżki dają ale sobie, a o osobach które pracują o nich zapominają. Kierownik(usunięte przez administratora). nie powinien kierować międzynarodową firmą nie znając płynnie choćby języka angielskiego nie mówiąc o niemieckim w którym powinien porozumiewać się z panią Prezes(usunięte przez administratora).

Tak4Nie

GOŚĆ

ZERO PROFESJONALIZMU DZIADOWSKA FIRMA CICHOCIEMNA,NIEKOMUNIKATYWNA KADRA I DYREKCJA. OTO CALE FARSA-FILE.

Tak2Nie

wujek dobra rada

więc rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz. Wiadomo że lepsza taka praca niż żadna, jeśli jednak ktoś ma inne opcje, powinien wiać.

haha

To młody "napakowany" już nie daje rady?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o File Sp. z o.o. - Garbów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

File Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warszawska 136