Opinie o File Sp. z o.o. w Garbów

File Sp. z o.o.
2 23 46 5 1
Zenek Nowy wpis

Dobra firma dla tych co chcą pracować. Na obijanie sie nie warto liczyć.

Tak1Nie1

Beata Nowy wpis
@Zenek

No cóż, myślę że tak wygląda sytuacja w większości firm. Fajnie, że dobrze oceniasz File Sp. z o.o. A możesz napisać, za co konkretnie lubisz tę firmę?

Robert Nowy wpis

Może ktoś napisać co się teraz dzieje w tej Firmie? Czy jest sens się pchać, gdyż różne opinie słyszałem i te negatywne ale i też pozytywne.

Weronika Nowy wpis

@Diana Dajana Bardzo Ci dziękuję za udział w dyskusji, zwłaszcza, że od jakiegoś czasu na wątku panowała cisza. To dobrze, że praca w File w jakiś sposób Ci odpowiada. Długo już jesteś zatrudniona u tego pracodawcy? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są jakieś dodatki?

Diana Dajana

A niby gdzieś w okolicach jest o wiele lepiej?? Jak tak to proszę o namiary. Pewnie że się da zarobić wiele więcej pracując po 16godzin w innych firmach Wszędzie wyzysk i nic więcej. Może praca w Biedronkach to szczyt waszych marzeń..no ale tam się więcej zarabia.. Powodzenia Ja tam nie narzekam bo przynajmniej blisko a jak miałabym zarobić 150zl więcej i gdzieś dojeżdżać to dziękuję.. Trochę się pozmieniało ost czasy Polecam zmianę u M.. Robić trzeba jak wszędzie ale fajna zmiana inne podejście do ludzi.. Każdy chciałby więcej to normalne,ale takie mamy Kraj i obyczaj wydoic aby się napojic,moze kiedyś coś się zmieni.

Tak4Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Weronika

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma File w Garbowie planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Posiadasz aktualne informacje dotyczące atmosfery pracy w tej firmie? Opisz je dla nas! Zachęcam was do pisania najnowszych komentarzy w tym wątku.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w File Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Arek

płace:0,5/10 atmosfera: 2/10 rozwój: 1/10 benefity: 3/10 nie polecam

kaktus
@Arek

dziwne. pamiętam, że o ile zarobki faktycznie były skromne, to atmosferę oceniam jak najbardziej pozytywnie. No ale parę lat już minęło, może się pozmieniało.

Weronika

@włoszka zajrzyj na stronę internetową File. Można tam znaleźć informację, że poszukiwani są pracownicy biurowi ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Nie wiem jednak, czy jest to oferta aktualna. Zawsze warto skontaktować się też bezpośrednio z firmą.

włoszka

Czy ktoś podejmował ostatnio u nich pracę i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi pracownikami, czy będą jakieś przyjęcia czy ludzie raczej nie wymieniają się między sobą? chodzi mi raczej o biuro, nie produkcję. Pracodawca chyba jest względnie dobry?

Weronika

@Krzysztof o warunkach pracy na jakim stanowisku wspominasz? Pamiętajmy, że mogą się one różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej napiszesz o swoich doświadczeniach? Czy w pracy dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty?

Krzysztof

Nie polecam nikomu dajesz od siebie dużo a w zamian mogą cie w (usunięte przez administratora) kopnąć, kadra kierownicza zero ludzi uważa za parobków jak można kogoś zmusić do pracy po 12 godzin taki to jest (usunięte przez administratora). To jest firma (usunięte przez administratora)

Weronika

Słyszeliście, że w File Sp. z o.o. pracuje około 140 pracowników na ponad 7 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej? A Wy co uważacie o tym miejscu pracy?

moja

@ Stas m- niesttey prawda jest taka, że bardzo często jest to wina własn ie systemu, dodam nioes[parawnego sytemu a nie l;udzi, którzy w koncu TYLKO wykonuja swoją pracę. No ale mam obawy że niestety na pewne rzeczy nie mamy wplywu i miec nie będziemy

garbowianin

nawet największa i najlepsza :) Na bezrybiu i rak ryba, na podium plasują się także mechanik samochodowy i smażalnia "Złota Rybka". I jest jeszcze jakaś kobita co robi kołdry..

profesor

zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?

Stas

Jurek nie filozofuj nie pracowałeś w tej firmie to się nie udzielaj nie ma winy pracowników jest tylko bardzo zły system zarządzania nie kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych i tyle bo wiem co pisze, jeżeli nie jesteś z kadrą zarządzającą to jesteś przeciwko niej i od razu jesteś do odstrzału pa naiwniaku.

STAS

Jest jedna zasadnicza sprawa nie chodzi o firmę tylko o kadrę zarządzającą tą firmą prokurenci którzy traktują pracowników jakby byli biały murzynami co muszą pracować jak najwięcej za najniższą stawkę o urlopach trzeba zapomnieć sami rządzą urlopami pracowników, podwyżki dają ale sobie, a o osobach które pracują o nich zapominają. Kierownik(usunięte przez administratora). nie powinien kierować międzynarodową firmą nie znając płynnie choćby języka angielskiego nie mówiąc o niemieckim w którym powinien porozumiewać się z panią Prezes(usunięte przez administratora).

Tak4Nie

GOŚĆ

ZERO PROFESJONALIZMU DZIADOWSKA FIRMA CICHOCIEMNA,NIEKOMUNIKATYWNA KADRA I DYREKCJA. OTO CALE FARSA-FILE.

wujek dobra rada

więc rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz. Wiadomo że lepsza taka praca niż żadna, jeśli jednak ktoś ma inne opcje, powinien wiać.

haha

To młody "napakowany" już nie daje rady?

krzys

Jak sie wam podoba nowy karierowicz co sie bardzo slini? Podpowiem wam bs

momomomo
@krzys

morze coś więcej podpowiesz o tym karierowiczu. Atak wogule to praca tam to jedno wielkie bagno zero perspektyw. kierownictwo z ludzmi wogule się nieliczy.

buahahahaha

koleżance (byłej już niestety) pragnę gorąco pogratulować dzisiejszej wygranej w sądzie pracy sprawy o m....g (brzydkie słowo, moderator usuwa). Jak widać ludziska, warto walczyć o swoje, a Ty, kochana, nie wydaj wszystkiego od razu na ciuchy!

też EX

A nie jest? to spróbuj się dowiedzieć nazwiska właściciela tego bałaganu.

Była

Bardzo dziwna firma, właściciel nieokreślony z siedzibą w prywatnym mieszkaniu, bardzo to dziwne, zatrudniony dyrektorek do zrobienia czystki. Nikt kto ma swoje zdanie i olej w głowie nie ma tam czego szukać. Podejrzane finansowanie, koszty liczy się tylko w stosunku do pracowników.

???

Zarzucanie przestępstwa? A może stwierdzanie faktów i nazwanie rzeczy po imieniu???

Iwa

Konkrety były i opinii też było więcej, tylko, ze te, które sie KOMUS nie podobały zostały usuniete......

pracownik (były)

to zależy jakie "konkrety" Ciebie interesują? Generalnie, jeśli jesteś gotów dużo pracować, mało zarabiać, nie zadawać pytań i nie podskakiwać to jakoś przeżyjesz. Jeśli nie masz innej roboty i kandydujesz na świstaka na produkcji, to raczej nie masz się czego obawiać - oprócz niskich stawek i śmieciówek - ale tak jest prawie wszędzie w tym pięknym regionie. Natomiast jeśli chodzi o wyższe stanowiska i w dodatku chcesz się zwolnić z obecnej pracy żeby robić tutaj "karierę" to przemyśl to 10 razy. Poszperaj w KRS-ach (wujek google pomoże), zobacz kto jest głównym udziałowcem (nie mylić z "zarządem") i spróbuj znaleźć o nim później jakieś informacje. Trudno, prawda? To przemyśl to sobie raz jeszcze.

Gała II

No niski, tak trzymać, może dostaniesz premię "uznaniową" jak dobrze "popracujesz". A może jesteś z "rodziny"?

Palonka

nigdy nie uwieze ze mogl to napisac pan dyrektor. znam go juz troche ... jaki jest to jest ale nie jest najgorszy, sa gorsi. Pozdrawiam, Palonka

ppppp

jestem pracownikiem tej firmy,mam sporo zastrzezen do kadry zarzadzajacej.

Tak3Nie

?

skad materiały?z holenderskiej tektury ktora jest produkowana z makulatury.pracuję w tej firmie to wiem.

TakNie

Zostaw opinię o File Sp. z o.o. - Garbów

Chcę opublikować:

File Sp. z o.o.