Opinie o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Espol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Espol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

reks

Może nie wiecie, czy Espol nie szuka aby monterów okablowania, bo mam doświadczenie w takiej pracy i teraz takiej posady szukam.

gimli

Firma Espol działa tez na terenie Polic pod Szczecinem, moja znajoma korzystała z ich usług, była zadowolona, ale zmieniła operatora z tego co wiem.

Espol to SYf

JA ZA TO MAM TAKI PROBLEM ZE CO 15 MINUT ALBO JAKOS TAK OGLĄDAM FILMIKI NA YT I MI SCINA I BAH BRAK NETA WYCHODZE ZE STRONY WBIJAM ZNOWU A TU SUPRAJS ZALEGŁE OPŁATY ALE CO ZABAWNE ZE PŁACE TYM KUR..Ą CO MIESIĄC 70 ZŁ NIE BYŁO NIGDY ZE NIE WPŁACIŁEM OD KĄD JEST ESPOL MAM NETA I OD 2 LAT JEST TAK CIĄGLE NIEDŁUGO TAM SIE PRZEJADE NA PIŁSUDZKIEGO REZYGNOWAC Z TEGO FRAJERSKIEGO ŁĄCZA !!!!! A JAK KTOŚ SIE TAM ZESRA TO GO NAJE,IE JAK PSA ZA TE 2 LATA WALENIA W (usunięte przez administratora). I ZA RESZTE WYDY,...LUDZI

johnson

Potwierdzam WIMAX w wykonaniu ESPOLU to to tragedia obiecują cuda a wychodzi jak zawsze-- "u nas jest wszystko w porządku to u pana" Robią z ludzi wariatów .Okolice Gryfina obiecane 4Mb a jest w porywach od 8kB/s do 120kB/s. Nie polecam, chyba że ktoś ma mocne nerwy i lubi hardcorowe zabawy z operatorem.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zla

To niesamowite bo i ja jestem z okolic Białogardu i internet miałam możne 28 h w ciągu miesiąca, a o tel stacjonarnym to w ogóle nie ma mowy... a do techników nie można się dodzwonić. Puszczają muzykę i każą czekać że niby zajęci KONSULTANCI. SYF!!!! Zmieniam operatora. .....

Ja nie wiem co jest nie tak u Was. Ja korzystam z ich usług, Internet przez Wi-Max okolice Białogardu i u mnie wszystko działa super. Jasne, czasem nie mam neta ale nie przez 5 dni w tyg.jak ktoś napisał tylko z raz, dwa razy w miesiącu i to na godzinę lub dwie.

marles3

ESPOL firma która jest totalną porażką .Program TV jest gorszy niż w latach 60tych TV z anteną na dachu.Przekłamania brak wizji niezgodność obrazu z głosem brak programów .Dekodery wymienione już 3 razy nie działa pasmo HD jadę na zwykłym kablu .OBSŁUGA to chyba jakaś pomyłka lekceważenie klienta totalne olewanie dodzwonić się do konsultanta to horror.Nigdy nikomu nie polecam tej telewizji

paweł 606632641

Firma syfiasta jestem klientem internet działa max10 dni w miesiącu syf najgorszy technicy nie mają pojęcia o naprawach ciągle coś nie działa a drą pieniądze z ludzi bez litości wcześniej miałem internet z orange przez 8 LAT bez problemu w espolu przez pól roku internet nie działał przez 6 dni w tygodniu i tak było 5 dni w tygodniu u innych którzy założyli jest tak samo więc syf nie zakładać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pajo

Jestem w Espolu o początku od momentu testowania na Bukowym. Przez te ponad 4 lata, mogę powiedzieć NIE POLECAM. Codziennie szwankuje TV (wyłącznie i włączenie dekodera nie zależnie od pory dnia). Bardzo słaba ramówka programowa (obiecano mi gruszki na wierzbie od początku, że to dopiero testy). Odchodzę z żalem. Jako dobry klient (czyli płatnik) mam niesmak. Obecnie Espol stara się zwabić niskimi abonamentami. No niestety wiele pozostawiają również kompetencje pracowników tejże firmy.

misioOo

"ciekawych ludzi"? w jakim sensie ciekawych? dawno takiego chamidła nie słyszałem jak w espolu w pomocy technicznej!

ace

Fakt - praca w tej firmie to lekko mówiąc kataklizm. Wypłaty opóźnione o conajmiej 10 dni. Pójdź spytaj kiedy będzie wypłata, na drugi dzień będzie czekać na Ciebie wypowiedzenie umowy do podpisania. Zero systemu motywacji. Ciągłe szukanie kruczków jakby tu zabrać Ci premie. Milion obowiązków na głowie i wciąż dodają nowe. O jakichkolwiek zmianach dowiadujesz się 5 min przed rozpoczęciem pracy. Ogólnie nie polecam. Chyba że w końcu Espol się sprzeda jakieś innej Firmie to może być lepiej - bo to już czas.

...

W pełni się zgadzam, umowa o dzieło na stanowisku pełnoetatowym, krętactwo pracodawcy, zero profesjonalizmu, tak szczerze to nie mam pojęcia jak ta firma nadal prosperuje, aha no i działania mobingowe oraz wiele innych ale o tym gdzie indziej i kiedy indziej:)

ale bebły ktos naklepał (usunięte przez administratora)i regularne pranie mózgu. nie polecam do współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Espol Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Espol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espol Sp. z o.o.