Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia

Opole

Opinie o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia

Din

Czytam i czytam o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia i zastanawiam się czy jest możliwość dostania się tam jako pracownik hali czy czoś takiego, jest tam ktoś potrzebny może aktualnie?

Iza

poprostu szkoda słów....w temacie jargal

Andy

BArdzo kiepska firma pod kątem rzetelności!!! przegonili ich już z dwóch siedzib(wciskają ludziom kity że ich zalewa itd)a tak naprawdę za niepłacenie, handlowcy im się rotują jak skarpety!!! Nie warto z nimi zaczynać czegokolwiek!!!ciekawy kiedy już w końcu padną!!!

milena

kompletne nieporozumienie i cyrk

Nika

dobrze wiedziec ze to taka nie wiatygodna firma bo ciagle szukaja ludzi do pracy

WINDYKATOR

GENERALNIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ ŻE KTOŚ POSIADA FIRMĘ WINDYKACYJNĄ A MIAŁBY CO TU ROBIĆ - NABIORĄ TOWARU I NIE POTRAFIĄ ZAPŁACIĆ (SPRAWA W POSTĘPOWANIU SĄDOWYM)

Jurek

hahahah dobry zart...

Zostaw opinię o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia