Asprod Sp. z o.o. Sklep

Szczecin

Opinie o Asprod Sp. z o.o. Sklep

Daro

Jestem na stronie Piekarni nawet spoko to wygląda w porównaniu sprzed kilku miesięcy, oby tak dalej :) czytam wasze co prawda stare komentarze ale jak się to mówi w każdej plotce ziarno prawdy czy zarobki się u nich poprawiły niż wyżej opisywane? Darek

anka

Asprod w Kauflandzie na Prawobrzeżu Uwaga, uwaga, nigdy więcej, przestrzegamy. Ten post pisany jest przez kilka dziewczyn, które pracowały w tej niby piekarni-cukierni. 1300zł na rękę, trzeba zostawać po godzinach i ta praca jest(30min-45min.) NIEPŁATNA!!! Dziewczyny są zmuszane do odkupowania części pozostałego towaru aby były wykazywane mniejsze straty, umowa śmieciowa, Pan Prezes niereformowalny(niech on i jego najbliżsi przeżyją za naszą pensję cały miesiąc), mobbing, brak zrozumienia, zastraszanie, praca dla nastolatek, które łatwo można UŁOŻYĆ i zeszmacić. Stanowisko kierownicze - i tu mogłybyśmy pisać bez końca, zajmuje osoba, która pomyliła czasy obozów koncentracyjnych z dzisiejszymi. Proszę Pani - tak niewolno, nikt tam nie zagrzeje miejsca na dłużej i niech Pni pamięta, że nie zawsze będzie dla Pani świeciło słonko, nie wolno takim być, bo gdy przyjdzie śmierć bliskiego, rak, wypadek, ciężka choroba, życiowe nieszczęście i najzwyczajniej w świecie niepowodzenie, to wtedy człowiek zastanawia się i przez łzy mówi do Boga:,,ale dlaczego ja, dlaczego mnie to spotkało, dlaczego mnie to spotyka"? Bóg ma odpowiedź na to:,,bo przez całe życie trzeba być wyrozumiałym i dobrym dla drugiego, oto zapłata na jaką sobie zasłużyłeś człowieku". Prosimy aby dziewczyny zastanowiły się bardzo ale to bardzo przed podjęciem decyzji o pracy w tym przeklętym miejscu. Nie warto za żadne pieniądze

asprodka

:(:(:(:(:(:(:( Tyle w temacie

Zostaw opinię o Asprod Sp. z o.o. Sklep - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asprod Sp. z o.o. Sklep