Opinie o Asprod Sp. z o.o. Sklep w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asprod Sp. z o.o. Sklep. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asprod Sp. z o.o. Sklep o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asprod Sp. z o.o. Sklep w Szczecin

Czy pracownicy w Asprod Sp. z o.o. Sklep dogadują się między sobą?

No dokładnie. Kierownictwo, już nawet nie będę wymieniała z imienia to jakies jaja. Pretensje, ze o 7 rano nie ma całego garmażu, wstawianie jednej dziewczyny na 4 rano w jakies święta, lub ogólnie- śmieszne, niech same sobie przychodzą na rano i wyrobią ze wszystkim, same potrafiły (usunięte przez administratora) towaru na rano, ze się nie mieściło, a potem pretensje, ze albo na zwrot albo niewystawione wszystko. Grafik zmieniany co chwilka i „mam prawo zmienić grafik? Co to ja mam nie mieć wolnego a ty tak?” Jak byłam chora, ze ledwo stałam w sklepie to tez wielki problem by przyjechać pomoc. Wieczna presja i poganianie. Zjeść nawet nie można.

Co wchodzi w socjal Asprod Sp. z o.o. Sklep?

Czy pracownicy w Asprod Sp. z o.o. Sklep dogadują się między sobą?

Atmosfera jest bardzo przyjazna i wszyscy się dogadują

Panda 21

Odradzam tam prace.

Wiktoria
@Panda 21

Dlaczego? Napisz coś więcej od siebie, bo nic konkretnego to nie sugeruje.

Smuteczek

Nie, wieczne problemy. Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje to jest miły, jak coś potrzebne- wielki problem. Młodzi nie powinni nawet zatrudniać się w tej firmie. Jetses młody i nie masz rodziny (dziecka np.) to tekst typu „ja mam rodzine, wiec ty możesz przyjść do pracy za mnie” na porządku dziennym. ( nie będę wspominać o innych sytuacjach) chociaż o jednej wspomnę, mianowicie jeżeli masz zamiar nie żyć ( to musisz o tym powiedzieć ok.3-4 dni wcześniej) jak zachorujesz i komuś to nie na rękę- dadzą ci to odczuć :)

Lusia

Częściej bywa, ze tak, ale jak wszędzie trzeba się wpasować w towarzystwo ;)

Lusia Nowy wpis

Zależy, najczęściej jest kłótnia o grafik. Każdy chce mieć ja 4-12 i sobotę wolna, bądź piątek i sobotę 4-12. Wtedy są zgrzyty i fochy.

Kasia Nowy wpis

franek

unikać tego pracodawcy w ogłoszeniu piszą umowa o prace dają ci potem umowę zlecenie wykorzystują pracowałem bardzo szybko jak umiałem to twierdzili ze się nie wyrabiam na magazyn i tez na składanie pieczywa niby musi być jedna osoba jedna osoba nie da rady tego zrobić pomijam fakt ze nie byłem nawet na przerwie we wczorajszym dniu w ogóle tyle jest pracy oni mówią że wolno pracuje i że się nie nadaje na magazyn i składanie unikać tej firmy na ul uranowej w Szczecinie oni myślą ktoś się nauczy wszystkiego bardzo szybko każdy człowiek uczy się inaczej dużo umiałem już rzeczy jeszcze byłem na l4 bo się przedźwigałem się w pracy na kastach leżałem w łóżku 3 dni ledwo co ja wstałem tak traktują ludzi każdy musi być równy i równiejszy nie umieją ustalić ci grafiku na cały miesiąc tylko co tydzień ustalają nikt nie umie przez zaplanować tygodnia następnego i tak w kółko

Lusia Nowy wpis
@franek

Akurat to z przerwami w tej firmie to dramat. Nie obowiązuje żadna przerwa cytując moja kierowniczkę:”przerwę masz wtedy kiedy nie ma ruchu i ludzi na sklepie” xD ani do toalety w spokoju isc nie można było, to samo zapalić papierosa, a już coś zjesc? Graniczyło z cudem.

Stefan

Przeczytałem, że kilka lat temu trzeba było zostawać po godzinach nawet do 45 minut i ta praca była niepłatna. Czy teraz też tak jest? Jedna osoba wspomniała, że teraz jest już dobrze. Pytanie czy poprawiło się w tej kwestii o której wspomniałem. Wie ktoś?

@Stefan

Nie, bywa ze zostajesz i tyle

@Stefan

Ja zawsze mowilam kierowniczce, ze zostałam dłużej, bo było za dużo towaru na zwrot. Czy inne trudności z zamówieniami itp. Wtedy po prostu na drugi dzień przychodziłam później o te kilka minut co zostałam na tzw. Nadgodziny

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Asprod Sp. z o.o. Sklep się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Asprod Sp. z o.o. Sklep podczas okresu próbnego?

Lusia

Zlecenie i to dostajesz cały czas, chyba ze zagrozisz, ze się zwolnisz, a nie maja ludzi to dostaniesz o prace. Nie polecam isc wgl na l4, bo odcinają po 200zl z premii i z głównej wypłaty :) mi odcięto za 2dni jakieś ponad 300zl

aplikantka

KIedyś pisałam z zapytaniem o pracę bez odpowiedzi, czy to normalne praktyki w Asprod? Czy dział HR ma aż tyle pracy że nie odpowiada na wiadomości e-mail?

Elżbieta

Dzisiaj wleciało ogłoszenie, szukają sprzedawcy. Warto? Wspominają o stabilnym zatrudnieniu, ale na umowę zlecenie :P Nie ma szans na umowę o prace? A zarobki jak wyglądają?

@Elżbieta

W większości stoisk masz na starcie umowę zlecenie, a to dlatego, ze niektórym osoba które się zatrudniają nie pasują godziny 4rano. Dzięki temu jest to w jakiś sposób dobre zabezpieczenie dla pracodawcy. Poza tym mniejsze składki płacone na pracownika. Umowę o prace dostajesz, jak się sprawdzisz. Zarobki są dobre najniższa krajowa obowiązująca teraz + premia za obrotu stoiska. Nie jest rewelacyjnie, choc bardzo złe tez nie. Teraz wszędzie płaca tyle samo.

Emilia

Jakieś dowody na to są? Widziałam tu wprawdzie jakieś opinie o niefajnej atmosferze, ale że aż tak? Może to trochę przesada?

Frania
@Emilia

To nie jest przesada,w asprodzie jest (usunięte przez administratora)

Czy Asprod Sp. z o.o. Sklep zatrudnia studentów?

Smuteczek

Pewnie tak ale nawet tam nie idź.. (usunięte przez administratora) dostaniesz i tylko się wkurzysz :) pozdrawiam

Puma21

Odradzam prace asprodu w szczegolnosc tego na jana pawła . Kierowniczka i ludzie ktorzy tam pracuja bardzo zle mnie potraktwali. Do tego sprzedaja deser z pleśnia.

Puma21

Jakie sa plusy pracy w tej kawiarni.

Filip

Opinie sprzed kilku lat to już historia. Ważne, że aktualnie jest dobrze, polecam.

Paulina

Witam. Pracuje osobiście na stoisku firmowym Asprod w Kauflandzie na Struga, i owszem kiedyś może były takie czasy jak poniżej są opisane. Ale od kilku lat stoisko ma zupełnie inna pani kierownik i wcale nie jest tak że nie m dni wolnych a pensje są po 1400... Wszystko się zmieni o 360 stopni. A zamiast czytać opinie innych można podejść i zapytać na stoisku. Ludzie są różni u różnie piszą

Daro

Jestem na stronie Piekarni nawet spoko to wygląda w porównaniu sprzed kilku miesięcy, oby tak dalej :) czytam wasze co prawda stare komentarze ale jak się to mówi w każdej plotce ziarno prawdy czy zarobki się u nich poprawiły niż wyżej opisywane? Darek

anka

Asprod w Kauflandzie na Prawobrzeżu Uwaga, uwaga, nigdy więcej, przestrzegamy. Ten post pisany jest przez kilka dziewczyn, które pracowały w tej niby piekarni-cukierni. 1300zł na rękę, trzeba zostawać po godzinach i ta praca jest(30min-45min.) NIEPŁATNA!!! Dziewczyny są zmuszane do odkupowania części pozostałego towaru aby były wykazywane mniejsze straty, umowa śmieciowa, Pan Prezes niereformowalny(niech on i jego najbliżsi przeżyją za naszą pensję cały miesiąc), mobbing, brak zrozumienia, zastraszanie, praca dla nastolatek, które łatwo można UŁOŻYĆ i zeszmacić. Stanowisko kierownicze - i tu mogłybyśmy pisać bez końca, zajmuje osoba, która pomyliła czasy obozów koncentracyjnych z dzisiejszymi. Proszę Pani - tak niewolno, nikt tam nie zagrzeje miejsca na dłużej i niech Pni pamięta, że nie zawsze będzie dla Pani świeciło słonko, nie wolno takim być, bo gdy przyjdzie śmierć bliskiego, rak, wypadek, ciężka choroba, życiowe nieszczęście i najzwyczajniej w świecie niepowodzenie, to wtedy człowiek zastanawia się i przez łzy mówi do Boga:,,ale dlaczego ja, dlaczego mnie to spotkało, dlaczego mnie to spotyka"? Bóg ma odpowiedź na to:,,bo przez całe życie trzeba być wyrozumiałym i dobrym dla drugiego, oto zapłata na jaką sobie zasłużyłeś człowieku". Prosimy aby dziewczyny zastanowiły się bardzo ale to bardzo przed podjęciem decyzji o pracy w tym przeklętym miejscu. Nie warto za żadne pieniądze

asprodka

:(:(:(:(:(:(:( Tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Asprod Sp. z o.o. Sklep - Szczecin

• Jak się pracuje w Asprod Sp. z o.o. Sklep?

Zobacz opinie na temat firmy Asprod Sp. z o.o. Sklep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Asprod Sp. z o.o. Sklep