Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sokołów Podl. 1

Sokołów Podlaski

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sokołów Podl. 1

cynamon

@ropuch pytasz trochę tak, jak o stanowisko w wielkiej korporacji.. To zwykły urząd pocztowy, rozmowa pewnie standardowa :) Aczkolwiek trzeba mieć poważne podejście do pracy, to jednak nie byle jakie stanowisko

Byłeś pracownikiem firmy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sokołów Podl. 1 lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sokołów Podl. 1 - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Sokołów Podl. 1