Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

Kamil

Witam czy jest możliwość pracy dla początkującego elektryka w państwa firmie ? Jestem osobą z krótkim doświadczeniem jako elektryk lecz ambitny i szybko uczący się

@Kamil

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość. Prowadzimy aktualnie rekrutację w związku z czym zapraszamy do wysłania CV pod adres praca@eryk.com

A.

Pracowałam w tej firmie zdecydowanie za długo… Szef uważa, że pracownicy to jego własność i może ich poniżać na każdym kroku. Mobbing jest koszmarny. Szefowa udaje, że tego nie widzi. Jedyna szansa by unikać nieprzyjemności to włażenie szefostwu w… - parę osób w firmie dokładnie tak robi. Firma na prawo i lewo chwali się ile to robią dla społeczeństwa - szkoda, że nie pamiętają o swoich pracownikach. Technicy traktowani są jak święte krowy, a osoby z biura mają przed nimi klękać. Atmosfera jest sztuczna i udawana, a pracownicy tylko czekają aż szef wyjedzie by można było odsapnąć w biurze - choć i wtedy szpiedzy szefa uprzejmie donoszą o wszystkim. Odradzam każdemu pracy w tym kołchozie…

@A.

Droga koleżanko vel. kolego pod zmienioną płcią, dziękujemy za opinie, jednak dziwimy się, że sam/a pracowałeś/łaś tyle lat w tym kołchozie i nie usłyszeliśmy tych uwag w trakcie Twojego zatrudnienia. Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak nie wydaje mi się, żeby wylewanie pomyj na byłego pracodawcy było na Twoim poziomie. Otóż nasza firma jest oparta na doświadczeniu i kwalifikacjach pracowników, którzy pracują w Eryku już bardzo długo i to oni stanowią o sile tej firmy. A siła uważam jest całkiem pokaźna - 18 lat na rynku, ogrom pomyślnie zrealizowanych projektów, bardzo dobre oceny od klientów, ogólne zadowolenie pośród około 220 pracowników (w tym 30 z biura) poparte wynikami ankiety rocznej. Oskarżenie o mobbing jest dosyć poważnym zarzutem i radziłbym wstrzymać się z takimi stwierdzeniami - pomimo anonimowej opinii na tym portalu, nie do końca pozostajemy anonimowi w Internecie. Pzdr Bartek

Kudłaty

Z tego co usłyszałem od mojego kolegi to nie wierzyłem co słyszę. Wielmożni biurokraci nie chcą dać urlopu na ślub jedynej córki mojego kolegi, bo co? I teraz niech każdy z Was pomyśli co oni sobą reprezentują, czy tak powinno być.

Wielmożny biurokrata
@Kudłaty

Drogi Kudłaty Dziękujemy za twoją opinię, jak każdą weźmiemy i tę pod uwagę żeby być w przyszłości jeszcze lepszym pracodawcą. Nawiązując jednak do tej konkretnej sytuacji, to miał Pan rację nie wierząc w to co słyszy. Otóż pracownik, którego sprawa dotyczy dostał zgodę na urlop, na to jakże ważne w jego życiu wydarzenie. Szkopuł w tym, że informację o tym wydarzeniu przekazał pracodawcy (wielmożnym biurokratom) na kilka tygodni przed samym wydarzeniem - w szczycie sezonu urlopowego. W związku z tym, mogliśmy w drodze kompromisu zaproponować temu pracownikowi urlop w wymiarze tygodnia, zamiast wnioskowanych dwóch. W trakcie negocjacji, nagięliśmy się dodatkowo, oferując jeszcze wolny poniedziałek po wydarzeniu. Dla tych którzy będą "myśleli co oni sobą reprezentują" dodam tylko, że żeby udzielić temu pracownikowi urlopu w wymiarze o jaki prosi, musiałbym odmówić urlopu komuś innemu, a zdecydowana większość naszych pracowników planuje swoje urlopy wakacyjne z minimum 3 miesięcznym wyprzedzeniem (zasada - do końca marca) właśnie po to by uniknąć nagromadzenia urlopu w jednym czasie. Pokazałem temu pracownikowi listę osób, które zaplanowały urlop (na ważne w ich życiu wydarzenia) w tym samym czasie co on, ale dużo wcześniej - nie potrafił wskazać, komu mam ten urlop odebrać. Na koniec podtrzymuję Pańskie pytanie - czy tak powinno być? Co oni sobą reprezentują...

Emilia
@Kudłaty

A to przecież każdy pracownik ma ileś dni urlopowych więc jakim prawem miałby w ogóle nie chcieć dać?

Wielmożny Biurokrata
@Emilia

Droga Emilio na twoje pytanie odpowiem, krótko prawem pracy. Dla zainteresowanych streszczam finał tej historii. Wspomniany pracownik okazał się cwany i i tak został w domu przedkładając pracodawcy L4. W związku z tym inny pracownik, musiał odwołać swój urlop bo praca sama się nie zrobi, a firma ma zobowiązania. Brawo Jacek!!! Już słyszę jak opowiadasz wszystkim jak to wy******eś system. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny.

Wielmożny Biurokrata

Drogi Edwardzie, takie sytuacje zdarzają się niezmiernie rzadko, głównie za sprawą partnerskich relacji (odpowiadając na twoje pytanie :)) i to nie tylko w relacji technik - technik, ale i biuro - technik. Wszyscy rozumieją, że w okresie wakacyjnym, każdy potrzebuje mieć choć dwa tygodnie urlopu. Takie cwaniactwo z L4 to margines. Odpowiadając na drugie pytanie, specyfika naszej pracy polega na wspieraniu naszych klientów w miejscach gdzie tego potrzebują, czyli podążamy za nimi po całej Europie i świecie. W związku z tym, nie poszukujemy pracowników na wymienione przez Pana stanowiska do pracy w Szczecinie. Miłego dnia!!!

Jestem kandydatem na stanowisko elektryk i czuję że jest to bardzo dobra firma, niestety mam problemy zdrowotne i nie mogłem pojechać na projekt ale firma zapewniła że nie będzie żadnego problemu jeśli będę chciał jechać jak wyzdrowieje. Kontakt z zarządem też oceniam na znakomity bo kiedy tylko dzwonię to odbierają i w razie jakich kolejek pytań szybko i wyrozumiale odpowiadają. POLECAM !

Emilia
@Kandydat

No to super jak tak czujesz. W takim razie życzę dużo zdrowia :) Mam nadzieję, że po Twoim powrocie do zdrowia, wszystko będzie tak jak opisujesz!

Pic na wodę
@Emilia

Wszystko w tej firmie będzie ok do momentu aż czegoś nie będziesz chciał. Np zmiany terminu wyjazdu, wizyty u lekarza, sprawdzenia rozliczeń.... Pamiętaj że nawet o dni urzędowe w tej firmie trzeba się upominać (1 stycznia – Nowy Rok, 6 stycznia – Święto Trzech Króli, pierwszy i drugi dzień Wielkiej Nocy, 1 i 3 maja, pierwszy dzień Zielonych Świątek (przypadający jednak zawsze w niedzielę), dzień Bożego Ciała, 15 sierpnia – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, 1 listopada – Wszystkich Świętych, 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości oraz pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia), bo mogą wpakować Tobie wyjazd i nie dać dodatkowo godzin do zestawienia... a rodzina -o czym ty mówisz jak nie jesteś w elicie lizusów biurowych to się nie łudź.... Nie oceniaj zanim nie zaczniesz pracować z biurokracją firmową... (Bo szef firmy o zastraszaniu i mobbingowaniu pracowników nie wie a to standard niektórych osób)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Szanowni Państwo, Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie profilem firmy ERYK. W poniższej aktualności chcielibyśmy przekazać informacje, które naszym zdaniem będą dla Państwa przydatne. W ostatnich trudnych i niepewnych czasach, wynikających z problemów spowodowanych pandemią i wojną w Ukrainie oraz zbliżającym się kryzysem ekonomicznym, nasza firma ma się bardzo dobrze. Myślimy przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności dla wszystkich naszych Pracowników, którzy codziennie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i dokładają wielu starań, abyśmy się dalej wspólnie rozwijali. W ostatnim czasie napotkaliśmy na kilka wpisów, które nie sprzyjają reputacji firmy ERYK, nie są jednak konstruktywną krytyką, ale zbiorem rzucanych obelg. Nie chcemy, aby te komentarze rujnowały naszą dobrą opinię wśród byłych i przyszłych pracowników, jednak przede wszystkim z uwagi na ogromny szacunek jakim darzymy naszych obecnych Pracowników, nie możemy pozwolić na rozpowszechnianie kłamstw i mowy nienawiści. W nawiązaniu do powyższego informujemy, że będziemy aktywnie uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach czy wymianach zdań o naszej firmie. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość naszej pracy i relacji z pracownikami. Zastrzegamy jednak, że nie pozostaniemy obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię firmy Eryk, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania naszej organizacji. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności oraz tak zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem, naruszające dobra osobiste firmy Eryk Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste osób i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do odpowiednich organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń. Każde takie zgłoszenie zostanie natychmiastowo zweryfikowane pod kątem lokalizacji jak i ustalenia adresu IP komputera, z którego wpis został poczyniony. Jest nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się bezpodstawnym oszczerstwom i hejtom w czasie wytężonej pracy Naszej Firmy i pełnego zaangażowania całego Zespołu. Jak zawsze, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: praca@eryk.pl lub w bezpośrednim kontakcie z Nami. Zapraszamy serdecznie i korzystając z okazji życzymy dużo siły, uśmiechu i optymizmu w tych niełatwych czasach. Kierownictwo firmy ERYK Sp. z o.o.

Czytelnik
@Eryk Sp. z o.o.

Kilka komentarzy negatywnych to nie hejt proszę nie mylić pojęć…każdy ma prawo do wyrażenia opini nawet nagatywnej Pozdrawiam

@Czytelnik

Panie Czytelniku, zgadzamy się w 100%, dlatego komentarze, które poprostu są wyrażeniem opinii pozostają na naszym profilu. To o oczym piszemy tyczy się obrażania pracowników Eryka w opiniach bądź komentarzy zawierających opisy historii, które nie miały faktycznie miejsca w naszej firmie. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

Aktualność
Szanowni Państwo,
Uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie profilem firmy ERYK.

Zastrzegamy jednak, że nie pozostaniemy obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię firmy Eryk, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania naszej organizacji. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności oraz tak zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem, naruszające dobra osobiste firmy Eryk Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste osób  i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do odpowiednich organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń. Każde takie zgłoszenie zostanie natychmiastowo zweryfikowane pod kątem lokalizacji jak i ustalenia adresu IP komputera, z którego wpis został poczyniony.

Kierownictwo firmy ERYK Sp. z o.o.
polecam

Firma godna polecenia, uważam że warunki pracy są bardzo dobre. Pracownicy projektowi mają zawsze zapewniony transport na projekt bądź zwrot pieniędzy za transport, opłacone jest zakwaterowanie oraz wypłacane są diety na wyżywienie, cała pensja zatem zostaje dla pracownika. Częste integracje na projektach opłacane przez pracodawcę oraz zapewnione wszelkie benefity. Polecam tę firmę.

Robert
@polecam

Jaka dieta jak ta firemaka z diet pensje nalicza ????????????z tych diet to na dżem ci chłopie nie starczy

@Robert

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za Pana opinie. Diety są naliczane zgodnie z regulacjami prawnymi i w wysokościach wskazanych w rozporządzeniu Ministra Pracy. Będąc cały miesiąc na projekcie można zarobić spore pieniądze za wyjazd za granicę. Pensja natomiast o której Pan pisze to głównie wynagrodzenie zasadnicze plus wiele dodatków. Nasi pracownicy są zadowoleni z takiego rozwiązania, o czym zapewne świadczy opinia do której się Pan odniósł. Pozdrawiamy i życzymy spokojnego dnia.

Munio
@polecam

Pracuję tu już jakiś czas i potwierdzam. Polecam pracę w Eryku. W poprzedniej firmie miałem potrącaną sporą kasę za dojazd na projekt.

Krzysiek

Dla mnie dobra firma, pieniądze na czas, dobry kontakt z biurem, szansa rozwoju, wsparli mnie w szkoleniach Dla kolegów narzekających głównym problemem jest chyba kontrola promili we krwi, bo to się zdarza. Panowie - w pracy się pracuje, a nie pije. Przestrzegajcie tej zasady a nikt was nie wyrzuci.

Kaziu

Nie polecam słabe zarobki.

@Kaziu

Dziękujemy za komentarz. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna i będzie przez nas analizowana. Informacja o "słabych zarobkach" jest co prawda dosyć subiektywna i ogólna, niemniej na pewno tę uwagę odnotowujemy.

pracownik biurowy

Pracę w Eryku oceniam dość dobrze. Dużo się można nauczyć i przede wszystkim jest dobra atmosfera w biurze. Szefostwo otwarte na wymiane zdan i kostruktywna krytyke. Nie ma na razie (oby nie bylo) zbyt daleko posunietych koroporacyjnych procedur.

Aktualność
Myślisz o zmianie pracy? Wyjazdy zagraniczne to coś dla Ciebie?

Chcesz dobrze zarabiać i rozwijać swoje umiejętności?

Eryk zaprasza na DZIEŃ OTWARTY!

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Niespodzianki czekają!

Szczegóły:

• 2 tury: 12:00 i 15:00

• Adres: pl. Brama Portowa 1,
    budynek Posejdon, piętro: 7

• Ile czasu należy zarezerwować? – ok. 2h

• Zapisz się już dziś. Niespodzianki czekają!

• Zachęcamy do wzięcia CV!

Program:

• Prezentacja firmy

• Nasze najciekawsze projekty

• Informacje z HR- warunki zatrudnienia i benefity

• W przerwach pyszne hot-dogi!

• Dla chętnych na staż- specjalny blok z informacjami o programie stażowym i projektach.

Nasze Projekty

O najciekawszych projektach opowiedzą nasi pracownicy – Inżynierowie Projektów. Dowiecie się o typach instalacji, ciekawostkach i miejscach, gdzie można pojechać.

Warunki zatrudnienia i benefity

Nasz dział HR opowie o rytmie pracy, rodzajach umów, szkoleniach finansowanych przez pracodawcę, korzyściach dla Ciebie i Twojej rodziny.

jestem pracownikiem eryk i trafiłem na ta strone całkiem przez przypadek. ja jestem zadowolony i jak sie chce dogadac to nie ma czegos takiego jak ktos napisal ze nie wie do konca tygodnia gdzie jedzie albo ze nie moze urlopu sobie wziac. to wszystko kwestia wczesniejszego zaplanowana i pogadania z chlopakami ktorzy odpowiadaja za projekty. czasem sa zmiany na ostatnia chwile ale to raczej czasem i poprostu zamiast do holandii jedziesz do niemiec wielka mi zmiana. sa premie co kwartal i integracje na projektach, pensja zawsze na czas. plus tez za medicower jest za darmo, rodzina korzysta jak jest potrzeba. pewnie ze sie znajda zawsze jakies spiecia ale jestesmy ludzmi i jak cos komu nie pasuje to sie gada i rozwiazuje to i koniec. a jeszcze powiem ze jak byl covid to w innych firmach zwalniali na potege moich znajonych a tu nie bylo takiej sytuacji

MajkMini

W firmię Eryk spotkałem się z profesjonalną i miłą atmosferą w trakcie procesu rekrutacyjnego. Kandydowałem na stanowisko mechanika. Po rozmowach telefonicznych byłem poinformowany o warunkach pracy. Aktualnie oczekuję na informację o dacie zatrudnienia. Jestem w stałym kontakcie z firmą. Nie zapominają o kandydatach :)

@MajkMini

To fajnie że tak profesjonalnie podchodzą do kandydatów. Powiesz czego się dowiedziałeś na rozmowie? Szczególnie mnie interesuje na jakich umowach zatrudniają. Dają od razu na czas nieokreślony? Też chce wysłać CV dlatego pytam.

MajkMini
@Marcin

Dowiedziałem się, że można być zatrudnionym an podstawie umowy o pracę jak i kontrakcie jako podwykonawca. Umowa na początku jest na okres próbny. Dowiedziałem się również, że firma zapewnia transport, zakwaterowanie ciuchy oraz narzędzie, co uważam za bardzo duży atut.

Nie polecam

Wysyłanie pracownika z narzędziami którymi nie da się pracować na projekt jest zwykłą czystą amatorszczyzną. Potem pretensje do pracownika że daną pracę wykonał niedostatecznie dobrze. A co miał zrobić? Jadąc na projekt żadnych informacji jaka praca, co będzie do zrobienia, nic zero. W dodatku informacja na 3 dni przed wyjazdem. Nie każdy ma tak elastyczne życie, że może sobie na to pozwolić. Uważam, że w dobrym guście i w dobrym tonie jest, gdy wiadomo o zleceniu więcej i co najmniej tydzień wcześniej. Usuwanie negatywnych opinii świadczy mniej więcej o tym że one są prawdziwe. Komuś się wyraźnie nie podoba negatywna opinia o tej firmie. Firma jest duńska ale oderwanie od rzeczywistości typowo polskie.

@Nie polecam

Dzień dobry, W odniesieniu do narzędzi to kupujemy je od renomowanych firm i są one wysokiej jakości. Dbamy o to, aby były udostępniane dalej pracownikom w bardzo dobrym stanie i niezbyt wyeksploatowane (jeśli takie są to wówczas wymieniamy je na nowe). W przypadku stwierdzenia mocnego zużycia wystarczy zwrócić się do działu Tools. Jeśli chodzi o wyjazdy na projekty to według nas można spokojnie przewidzieć w jakim terminie odbędzie się mobilizacja na projekt ze względu na to, że pracujemy w ściśle określonych ramach czasowych i można powiedzieć, że wyjazdy odbywają się „rutynowo”, z reguły w weekendy. Możliwe że nie będzie dużo wcześniej znana destynacja, ale na pewno na 3 dni przed wyjazdem jest ona pracownikowi przekazywana. W przypadku komentarzy, które zawierają wulgaryzmy są one usuwane zgodnie z regulaminem portalu GoWork. Podobnie ma się sprawa jeśli chodzi o komentarze zawierającymi dane osobowe, przepisy RODO nie pozwalają na ich publikację. Jednak jak widać na naszej stronie głównej na GoWork pozostałe komentarze są publikowane, często również z naszymi wyjaśnieniami aby nie pozostawić niedomówień.

@Eryk Sp. z o.o.

3 dni to gruba przesada dla kogoś z 2 końca Polski. Minimum poprzedni piątek, gdy wyjazd jest w następny. Inna sprawa sporo aroganckich, agresywnych Team leaderów tam u siebie macie. 1 z nich wygrażał mi w taki sposób, że mnie w firmie załatwi, iż do teraz mam problemy zdrowotne z tym związane. Nie wykluczam wytoczenia mu sprawy w sądzie. To było uporczywe (usunięte przez administratora). Trwało kilka tygodni. Nic mu nie pasowało. (usunięte przez administratora)Często przechwala się swoim majątkiem. Pochodzi z pewnego, bardzo chętnie przez Niemców odwiedzanego miasta w Polsce. Gorąco polecam zrobić porządek z nim, zanim zamęczy więcej ludzi.

HR
@Nie polecam

Witam, Trudno się odnieść do takich zagadkowych opisów kto i co zrobił strasznego nie znając konkretów i całej sytuacji. Na naszej stronie znajduje się "Whistleblower" - narzędzie gdzie można tego typu sytuacje - jeśli faktycznie mają miejsce - zgłaszać anonimowo. Zarówno zarząd firmy jak i dział kadr analizują wpływające tam zgłoszenia z uwagę. Pisanie, że ktoś kiedyś coś zrobił jest jedynie wylaniem z siebie nagromadzonych złych emocji. W naszej firmie pracuje ponad 200 osób, niektóre dłużej niż 10 lat. To chyba mówi samo za siebie :)

@HR

Mentalnie siedzą w (usunięte przez administratora) ponieważ myślą że nie am lepszych firm, co jest błędem, gdyż takowe istnieją.

spizgany buchaj
@Nie polecam

to podaj te super firmy??

Twój nick świadczy o tobie
@spizgany buchaj

Proszę bardzo: - Sepona Gmbh - DAAR Personal serwis - Smartjobs - Moderne Zeitarbeit Firmy te płacą za standardowy etat tyle, ile firma Eryk za 60 tygodniowo. Jest 1 haczyk - trzeba znać niemiecki i właśnie to trzyma w szachu tych waszych ludzi. Nie znają tego języka często.

@Nie polecam

dokładnie tak... w firmie źle się działo, więc zmieniłem ją na lepszą - w zasadzie, kazda będzie lepsza. Nie polecam pracy w Eryk.

@były pracownik

Aktualnie nasza firma realizuje bardzo wiele projektów w różnych zakątkach Europy (i Świata) i nie otrzymujemy od naszych pracowników żadnych niepokojących informacji. W związku z tym ciężko nam się odnieść w jakim obszarze źle się działo, ponieważ takie sygnały do nas nie docierały.

Zbigniew

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak na obecne czasy prosperuje ta firma? Czy warto tam szukać zatrudnienia jako elektryk ? Czy firma jest wypłacalna i potrafi zapewnić ciągłość zleceń? W jakim standardzie można oczekiwać zakwaterowania i jak daleko od miejsca pracy ? Czy atmosfera pomiędzy elektrykami jest znośna Czy to kolejny spęd alkoholików awanturników i (usunięte przez administratora)co nakręcają afery poprzez wiadomości wysyłane z uprzejmości do biura ? Będę wdzięczny za informację.

Charry
@Zbigniew

Hej, Nie spróbujesz samemu, to się nie przekonasz. Pracowałem w tej firmie na projektach przez 5 lat, ostatnie 3 lata to praca przy projektach z poziomu biura. Zapewniam Cię iż stosunek do takich spraw mamy klarowny. Nie ma akceptacji dla patologicznych zachowań na projektach realizowanych przez firmę Eryk. Oczywiście można trafić na jakiś "przypadek", tylko czy to przypadek powinien definować ogół? W mojej opinii raczej nie. Tak więc jeśli szuka pan pracy zapraszam do przesłania cv na adres mailowy Kad@eryk.com z dopiskiem "goWork". Pozdrawiam, Michał.

Jak długo trwa proces awansu w Eryk Sp. z o.o.?

Bartek

Dzień dobry, niestety ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jest to uzależnione zarówno od doświadczenia, oceny rocznej, stanowiska jak i szybkości przyswajania wiedzy. Nie mniej jednak chciałbym zapewnić że jest to przez nas cyklicznie sprawdzane, którzy pracownicy w danym okresie spełniają warunki do otrzymania awansu.

Abc

Firma z nazwy duńska, natomiast system pracy i odczucia jak w Polskiej. Pokoje 2osobowe, obiecanej odległości noclegu od miejsca pracy zazwyczaj firma nie dotrzymuje. Atmosfera napięta i wiecznie jakieś problemy.

@Abc

Dzień dobry, odpowiadając na w/w opinię, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że staramy się aby noclegi były organizowane w najbliższej lokalizacji miejsca pracy, co jest jednym z naszych priorytetów. Nie będziemy ukrywać, że czasem zdarzają się sytuacje, gdzie z różnych przyczyn (np. brak dostępnych miejsc noclegowych), może się on znaleźć w dalszej odległości. Zgodnie z naszą polityką podróży pokoje jednoosobowe przysługują Team Leaderom.

KAzik

Wszelkie dane dotyczące zdrowia pracownika, za wyjątkiem badań okresowych i wstępnych, objęte są tajemnicą lekarską. Pacodawca nie ma prawa żądać zaśwaczenia o tym czy ktoś sie zaszczepił. wszystkie świadczenia lekarskie takie nawet jak testy na Covid ma obowiązek zapewnić pracodawca. Pozdrawiam.

@KAzik

Dzień Dobry, Pracownik nie ma obowiązku przesyłać nam dokumentacji medycznej. Może nam ja dostarczyć, żebyśmy mogli go wesprzeć jeśli jadąc na projekt zapomni certyfikatu lub go zgubi. Nas interesuje wyłącznie informacja czy jest zaszczepiony czy nie bo od tego zależą ograniczenia w podróżowaniu do krajów gdzie wykonywana jest praca i warunki jakie musimy spełnić. Również zasady panujące na hali produkcyjnej czy w miejscu zakwaterowania są inne dla osób zaszczepionych a inne dla niezaszczepionych.

Świado Mość 2

Wczesniejszy tekst uzupełniony z powodu blędu w telefonie: Amerykański Sąd Najwyższy wydał wyrok stwierdzający, że nie można objąć patentem DNA, natomiast jest to możliwe w przypadku cDNA. Decyzja ta może wpłynąć na istotny spadek cen badań przesiewowych, a tym samym zwiększyć ich dostępność i powszechność. Wyrok zapadł w sprawie, jaka toczy się od lat pomiędzy Amerykańską Unią Wolności Obywatelskiej (ACLU) a firmą Myriad Genetics. Przedmiotem sporu są dwie sekwencje DNA znane jako BRCA1 i BRCA2. Mutacje w tych genach są odpowiedzialne za podwyższone ryzyko rozwoju nowotroru piersi i jajnika. Myriad Genetics opracowała testy genetyczne do wykrywania tych mutacji, a następnie opatentowała odkrytą sekwencję genów. Badania przesiewowe w celu wykrycia nosicielstwa mutacji odpowiedzialnych za rozwoj wymienionych nowotworów są w związku z otrzymanym patentem stosunkowo drogie, w USA to koszt około 3 tysięcy dolarów, dlatego wiele kobiet zwyczajnie nie może sobie na nie pozwolić. Dlatego tak ważne jest abyśmy się wszyscy zaszczepili. Jeśli ludzki genom zostanie zmodyfikowany przez MrNA, wtedy będzie można go opatentować a taka osoba zaszczepiona stanie się własnością korporacji. Dlatego bardzo proszę nie pomagać w światowej reklamie i nie promować szczepień MrNa nie przebadaną substancją. Dziękuję pozdrawiam.

Świado Mość

Amerykański Sąd Najwyższy wydał wyrok stwierdzający, że nie można objąć patentem DNA, natomiast jest to możliwe w przypadku cDNA. Decyzja ta może wpłynąć na istotny spadek cen badań przesiewowych, a tym samym zwiększyć ich dostępność i powszechność. Wyrok zapadł w sprawie, jaka toczy się od lat pomiędzy Amerykańską Unią Wolności Obywatelskiej (ACLU) a firmą Myriad Genetics. Przedmiotem sporu są dwie sekwencje DNA znane jako BRCA1 i BRCA2. Mutacje w tych genach są odpowiedzialne za podwyższone ryzyko rozwoju nowotroru piersi i jajnika. Myriad Genetics opracowała testy genetyczne do wykrywania tych mutacji, a następnie opatentowała odkrytą sekwencję genów. Badania przesiewowe w celu wykrycia nosicielstwa mutacji odpowiedzialnych za rozwoj wymienionych nowotworów są w związku z otrzymanym Dlatego tak ważne jest abyśmy się wszyscy zaszczepili. Jeśli ludzki grnom zostanie zmodyfikowany przez MrNA, wtedy będzie można go zmodyfikować a taka osoba zaszczepiona stanie się własnością korporacji. Dlatego bardzo proszę nie pomagać w światowej reklamie i nie promować szczepień MrNa nie przebadaną substancją. Dziękuję pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.