Poznań

Opinie o Dagat-eco sp. jawna. Poznań 61-021 ul. Wrzesińska 20. Stanowisko Kontroler Jakości

AnoNim

Moje wspomnienia z Dagatem nie są zbyt różowe. Na szczęście po okresie próbnym zaproponowano mi tak niekorzystną umowę, że, zanosząc się pustym śmiechem, pożegnałem raz na zawsze ten pożałowania godny przybytek. Firma Dagat rządzi się swoimi prawami, [usunięte przez moderatora] elementarne zasady przyzwoitości przez kierownictwo traktowane są raczej jako niezbyt istotne sugestie. Poza tym nie mogę się nadziwić, że firma ta jeszcze nie upadła - być może jedynym powodem są ogromne oszczędności wynikające z koszmarnie niskich płac. Nie trzeba być menadżerem, by zauważyć, że organizacja pracy w Dagacie kuleje (na obie nogi), a zarządzającym w podejmowaniu decyzji pomaga interpretacja snów albo szklana kula, bo z pewnością nie zdrowy rozsądek. Przełożeni przerzucają się odpowiedzialnością, która w sytuacjach kryzysowych najczęściej spada na zwykłych pracowników produkcyjnych. Podsumowując, Dagat byłoby świetną scenerią dla komedii omyłek albo powieści groteskowej, ale jako firma motoryzacyjna przedstawia obraz dość smutny. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Dagat-eco sp. jawna. Poznań 61-021 ul. Wrzesińska 20. Stanowisko Kontroler Jakości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagat-eco sp. jawna. Poznań 61-021 ul. Wrzesińska 20. Stanowisko Kontroler Jakości