Opinie o Pałac Żelechów Spa & Wellness w Żelechów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pałac Żelechów Spa & Wellness. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałac Żelechów Spa & Wellness na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Żelechów Spa & Wellness w Żelechów

Czy w Pałac Żelechów Spa & Wellness jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Milena
@Rysiek

Nie ma,tak stawka za nadgodziny jest taka sama, soboty i w niedziele tez się chodzi, ludzi mało roboty dużo, śmieszne pieniądze ja nie wiem co Ci ludzie maja głowach żeby pracować za taka płace, że jeszzcze sily wyższe nie wzięły się za to miejsce.

Znalazłam w mediach społecznościowych, że kilka lat temu poszukiwali kogoś na stanowisko masażystki. Wymagano wtedy dyspozycyjności w weekendy i święta. Jeśli chciałabym się teraz zatrudnić na takie stanowisko, to jakby to miało wyglądać? Nadal musiałabym być dostępna w te dni? Jeśli tak, to proszę dajcie znać, czy z tego tytułu wynagrodzenie byłoby płatne jakoś lepiej, no i ogólnie jakie zarobki.

Nie, tam jest wszystko idealnie, a jak coś ci nie pasuje to na pewno problem jest w tobie, nie w ich zasadach.

Kamila
@Monika

czy mam ten komentarz brać jako sarkastyczny zart ?

@Kamila

Po prostu właściciel mają za nic pracowników, gości, liczy się tylko kasa. A warunki są po prostu dramatyczne. Praca po kilkanaście godzin codziennie. Nie masz żadnej gwarancji, że na swój ślub dostaniesz wolne, bo może akurat kierownik recepcji będzie potrzebować wolne, a ty ślub możesz wziąć innym razem. Napisałam już tutaj raz swoją opinię to ją usunęli, więc chyba prawda boli.

@Monika

No z tym ślubem to rozumiem, że chcesz podkreślić powagę sytuacji?xd Bo o takich datach to raczej ze sporym wyprzedzeniem się wie, więc chyba nie powinno stanowić to aż ta ogromnego problemu? A jak długo już nie pracujesz tutaj? Bo się zastanawiam jak aktualnie sytuacja tu wygląda a na forum cisza

@Lidia

Nie pracuje od października lub listopada zeszłego roku, jakoś tak. Nie wiem jak wygląda tam obecnie sytuacja, ale zawsze była duża rotacja pracowników.

@Aldona
@Monika

Nie ma tragedii w tym roku, godziny są wmiare przyzwoite , atmosfera tez ok, a roboty różnie raz więcej raz mniej jak to w pracy po to się do niej chodzi żeby pracować a nie leżeć i pachnieć

Irmina
@@Aldona

To po ile się teraz pracuje? :) 8h? :) Na zmiany? Bo rok temu pisano, że praca po kilkanaście godzin.... Chyba już aż tak źle nie ma?

@Aldona
@Irmina

Różnie, raz 8 , raz 9 zależy od roboty jak jest więcej ludzi to się wymieniają , No i jakieś bankiety to oczywiście ze do końca

Leo
@@Aldona

No ale jak jest dlużej praca to płacą za nadgodziny? Czy za każdą przepracowaną taka sama stawka?

@Aldona Nowy wpis
@Leo

Podobno nie płaca za nadgodziny, idziesz i nie wiesz o której skończysz

Rysiek Nowy wpis
@@Aldona

No co ty? Nie ma określonej liczby godzin w ciągu dnia tylko robi się do oporu? Każda jest płatna tak samo? W soboty też się chodzi do pracy?

@Milena Nowy wpis
@Rysiek

Jaka jest kultura pracy w Pałac Żelechów Spa & Wellness?

Iwo

Jakby ktoś był zainteresowany pracą to jest trochę ofert na stronie hotelu. Ja znalazłem na ratownika wodnego. Niestety nie ma żadnych szczegółów. Ktoś wie czy to tylko sezonowa oferta czy chodzi o basen kryty całoroczny? Tylko umowa zlecenie czy w ogóle nie dają papierów bo ktoś o tym wspominał w komentarzach. To jak jest teraz?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Pałac Żelechów Spa & Wellness na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jasquez

Pracowałam tam jakiś czas temu, firma pięknie wygląda z zewnątrz, niby każdy miły, niby fajnie...ale...to tylko pozory, pod tą przykrywką tego pięknego obrazka znajdziecie śmierdzące (usunięte przez administratora) Nie liczcie na umowę, tam wszyscy są na czarno, ewentualnie 1/4 etatu z podpisaniem lojalki :D, pierwszy suprise! Idziemy dalej, skarżenie, obgadywania, donoszenie każdego potknięcia jest na porządku dziennym- przywyknijcie, tam są tylko dwie kategorie pracowników, lizusów-podpierdalaczy(Ci mają na pewno super) i białych (usunięte przez administratora) do harówki za (usunięte przez administratora) grosze. Nie ma pośrednich, nie dajcie zamydlic sobie oczu, tam każdy jest fałszywy. :D powodzenia!

Leszek
@Jasquez

Za co ta lojalka jak umowa tylko na 1/4 etatu? Nikt nie protestuje ze pracuje bez umowy? Przecież bez papierów to ani składek ani wypłaty na konto.

@Leszek

Nie protestują, bo z pracą ciężko, więc pracują. A właściciele zdając sobie z tego sprawę to wykorzystują. Zreszta ...gdybyś zaprotestował to mógłbyś już szukać innej pracy. Niestety nie masz nic, żadnych składek, ubezpieczenia, urlopu, nawet swojego zdania....zastanów się dlaczego tam jest tak ogromna rotacja pracowników? Bo ludzie orientują się i jak mają możliwość pracy na umowę gdzieś indziej, to ida , bo co ich trzyma? A lojalka? Zebys nie spierdolil za szybko jak już łaskawie kapnie na Ciebie ta namiastka umowy . Pozdrawiam serdecznie

@Nikola
@Jasquez

Czy mogłabym poprosisz o więcej informacji?

@Nikola

Czy polecacie iść tam na stanowisko kelnerki bądź recepcjinistki? Jak wyglada praca tam,opinie są podzielone i nie wiem co myśleć

Tadek
@@Nikola

A w ogóle szukają teraz kogoś do recepcji czy chcesz aplikować w ciemno? Też chętnie zatrudniłbym się jako kelner choćby na sezon letni ale nie widziałem w sieci ogłoszeń. Jakbyś coś wiedziała na pewno to daj znać, ok?

Czy w Pałac Żelechów Spa & Wellness pracuje się na open space?

Julia

Szukają teraz recepcjonistki. Kto wie i napisze jaka stawka miesięczna? Widziałam tu coś o lojalkach, czego one mogą dotyczyć? Że się przepracuje x czasu w zamian za szkolenie? Czy o co chodzi....

@Julia

Myślę, że skoro interesuje Panią oferta to dobrze pójść na rozmowę i się dowiedzieć, ona przecież nie jest wiążąca. Pozdrawiam

Jola

Byliśmy że znajomymi na balu sylwestrowym . PORAZKA ....Nie miła obsługa ,muzyka na balu z remizy strażackiej....koszmar .Męczarnia za własne i to nie małe pieniądze.....Nie polecam !!!!

Ola
@Jola

Byłam i potwierdzam , muzyka totalna porażka ,nie polecam za te pieniądze można pojechać gdzieś w lepsze miejsca, nie wspominając już o podartych ręcznikach w strefie spa ,i miałam wrażenie że nie były one świeże prosto z prania.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Pałac Żelechów Spa & Wellness - aktualnie poszukują osób na stanowisko Recepcjonista. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Nie polecam ,to miejsce to (usunięte przez administratora) jakich mało, nikt tam nie wytrzymuje ,nie wspominając o właścicielach jakże tego ,,cudownego pałacu,, dno i wodorosty ,tylko kasa się liczy

jaki jest problem z właścicielami? uważasz że źle traktują pracowników?

@Adam

Tak, pracowałam tam w okresie wakacji , nie polecam , poświęcasz się ,rezygnujesz z planów bo trzeba do pracy,jesteś na zawołanie ,a jak nie robisz tak jak oni chcą to wylatujesz , słyszałam opinie o tym miejscu ale podjęłam pracę ,długo nie wytrzymałam , jeszcze w takim miejscu jak to nigdy nie pracowałam ,liczy się tylko kasa , oszczędzają na gościach , wszystko dopiero widać od kuchni jaki to wspaniałe miejsce ????????

@Adam

1,4 etatu i to jeszcze łaskę robią żeby taka dać , duża rotacja pracowników , nie szanują ludzi ,dla nich masz (usunięte przez administratora) i tyle a jak nie pasuje tam są drzwi , tu opinie negatywne to wszystko prawda co napisali

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Pałac Żelechów Spa & Wellness?

Natalia

Na początku bez umowy, potem zlecenie albo o pracę, ale ciężko jest dostać umowę o pracę, szefostwo jest bardzo niechętne do tego, żeby pracownik miał jakieś prawa.

@Natalia

A Ty kiedy jeszcze byłaś tu zatrudniona? Bo zastanawiam się czy to wszystko o czym piszecie mogłoby być jeszcze aktualne

Natalia
@Lidia

Ja nie pracuje od niedawna, cały czas są ogłoszenia, ciągle brakuje ludzi. A na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić?

@Natalia

Na kelnerkę chciałam iść ale to sezonowo miało być. A widziałam teraz na stronie, że szukają kogoś na dział techniczny. wiadomo co się na tym stanowisku tutaj robi?

Anon

@X ojej no wygląda to bardzo słabo co piszesz...Jest ktoś kto może faktycznie potwierdzić ten wpis i warunki pracy na recepcji tego hotelu?

X
@Anon

Wystarczy wysłać aplikację jeśli obiekt wystawia ogłoszenie o pracę. Wszystkich tych informacji dowiedziałam się na rozmowie rekrutacyjnej (przeprowadzonej w grupie kilkunastu osób). Osoba rekrutująca jawnie prosiła o opuszczenie sali jeśli na którymś z etapów rozmowy (przekazywanie kolejnych informacji) nie zgadzamy się na dane warunki. Zostając do końca takiej rozmowy, poznamy wszystkie absurdy takiej oferty.

X

Zdecydowanie nie polecam aplikować o pracę na recepcji w Pałacu Żelechów. Podpisanie umowy na 1/4 etatu (przy wypracowaniu całego etatu lub więcej!) jest poprzedzone miesięcznym szkoleniem, za które nie otrzymamy wynagrodzenia (stawka 10zł/h), jeśli Pałac nas nie zatrudni, co w praktyce oznacza, że istnieje duże prawdopodobieństwo przepracowania miesiąca za darmo. Przy podpisaniu umowy należy obligatoryjnie podpisać aneks zobowiązujący nas do 2-letniego okresu pracy w tym miejscu, natomiast w przypadku rezygnacji z pracy przed upływem tego terminu, jesteśmy zobowiązani zwrócić koszty szkolenia w wysokości 4000 zł. Oczywiście 1 dzień pracy będzie liczył kilkanaście godzin dziennie, z zastrzeżeniem 1-2 dni wolnych po takim dniu. Jednak nikt nie reguluje tego pisemnie, ani w umowie o pracę, w końcu umowę podpisujemy na 1/4 etatu, a reszta to "nadgodziny" - pytanie czy firma je wypłaci jeśli zasłania się sytuacją epidemiologiczną w kraju? Zdecydowanie odradzam. Strata czasu, oferta proponowana przez tak renomowany i luksusowy podmiot gospodarczy jest conajmniej śmieszna, można rzec - żenująca. Spodziewałam się ludzkich(!) warunków umowy, gdyż patrząc na tę ofertę, nawet emigranci czy uchodźcy dostają lepszy social. Już bardziej opłacalne jest odpłatne zbieranie sezonowych owoców niż praca w tym luksusowym hotelu.

Szabla

Pałac Żelechów, zostałem zwerbowany do pracy na stanowisku kucharz, odradzam zdecydowanie tego pracodawce jak również szefa kuchni, brak pomocy kuchennej, podręczny magazyn suchy jak inne magazyny w podziemiach pałacu, winda mało funkcjonalna z piwnicy na kuchnię, praca z noclegiem, nic bardziej mylnego, po dniu próbnym musiałem zapłacić za nocleg, żekome palenie papierosów w pokoju co jest kłamstwem, szef kuchni ma całkowicie odmienne standarty pracy na kuchni niż w normalnie funkcjonującej kuchni , dwóch pracowników z Ukrainy, kucharze, słaby kontakt po polsku, bardzo mało miejsca do produkcji, właścicel każe pracownikom płacic za jedzenie w czasie pracy, obsługa grup z rezerwacja -MASAKRA, słabe jedzenie szykowane dzien wcześniej, zdecydowanie odradzam potencjalnym pracownikom podejmowania pracy w Pałac Żelechów na kuchni. Do dnia dzisiejszego nie otrzymalem pieniędzy za dzien próbny.

ddoriska

Wielkie rozczarowanie. Byłam w pałacu w środku lipca. To nie jest SPA to po prostu hotel. Strefa SPA pełna rozwrzeszczanych dzieci z bardzo głośnym rodzicami I pokrzylujących młodych ludzi.Dodając do tego pogłos na asenie nie da się absolutnie odpocząć. Pokój mroczny jak piwnica baz udogodnienia typu czajnik. Na schodach I korytarzach mrok można się zabić. To może miało stworzyć jakąś atmosferę tajemniczości ale dla mnie stworzyło to atmosferę grozy. Już pierwszego dnia te ciemności egipskie spowodowały dotkliwy upadek jednej z klientek. Sama pomagałam jej podnieść duę z podłogi.Gdy chciałam się po pierwszym dniu wyprowadzić z wyżej wymienionych powodów odmówiono mi zwrotu reszty pioeniędzy. Piękny ogród I restauracja nie uleczyły moich rozkołatanych jeszcze bardziej nerwów a przyjechałam tu odpocząć. Nieczynne połowa jacuzzi ,reszta sterowana pilotem przez obsługę basenu daje duży dyskomfort. Trzeba za każdym razem iść do ratownika i prosić o włączenie. Nikt absolutnie nikt nie myje się przed wejściem do basenu pod prysznicem w związku z tym po pierwszym dniu dostałam zapalenia spokówejk o czym poinfirmowałam recepcję. Ratpwnik zmywa podłogę wokół basenu niemslże wpychając ją di basrnu między innymi na moje plecy. Nie otrymałamam nawet pomocy w formie kropli do oczu. Jedynym plusem hotelu są przemiła I uśmiechnięte kelmerki. Nie przyjadę tu nigdy więcej. Jest to miejsce dobre dla osób które nie muszą odpocżąć a SPA takim miejscem być powinno

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Żelechów Spa & Wellness - Żelechów

• Jak się pracuje w Pałac Żelechów Spa & Wellness?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac Żelechów Spa & Wellness tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pałac Żelechów Spa & Wellness