Opinie o Infos Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego w Bełchatów

Infos Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego
0 0 9 5 1
Weronika Nowy wpis

Zastanawiałam się nad aplikowaniem do Infos. Wiecie może, czy szukają pracowników? I na jakie stanowiska? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Izka Nowy wpis

Może ktoś podpowie jakieś newsy o pracy w firmie?

Gość Nowy wpis

Brak profesjonalizmu. Zrealizowałam jaki trener jedno szkolenie dla tej firmy, potem Pani przestała odpowiadać a jak chciałam podpisać umowę o współpracy przestała się odzywać.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

klientka szkolenia widmo

UWAGA !! ZERO KONTAKTU !! ZERO SZKOLEŃ !!

Tak1Nie
Sylwia
@klientka szkolenia widmo

Bzdura. Wiele szkoleń. Kontrakt e-mail bardzo dobry

Witold
@Sylwia

Korzystałaś może w ostatnim czasie ze szkoleń, które oferuje firma Infos Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego? Może będziesz tak uprzejma i pokrótce ocenisz, jak wygląda ich poziom? Jestem ciekaw, czy warto skorzystać, chcąc poszerzyć swoją wiedzę.

Aneta

INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego umożliwia innym zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Chętnie dowiemy się również jakim jest pracodawcą. Pracujesz w INFOS? Podziel się swoją opinią. Jakie są plusy pracy właśnie w tej firmie?

pan tomasz d

jakie wymagania konkretnie trzeba spełnić aby u państwo objąć w Warszawie stanowisko wykładowcy trenera? jestem doświadczony zawodowo w temacie, mam nadzieję że gaża byłaby konkurencyjna z szacunku do mnie

TakNie

Zostaw opinię o Infos Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego - Bełchatów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie