Opinie o RAFKOM sp. z o.o.

Jankowic

Radzę uważać na firmę Rafkom w Łodzi. Sa bardzo nieprofesjonalni! Podają sie za solidna firmę a jak przychodzi, co do czego nie potrafią odebrać telefonu lub odpisać na prostego maila. Jak ostatecznie dochodzi do rozmowy( dzwoniąc z zastrzeżonego nr wtedy odbierają, bo nie wiedza kto dzwoni) rozmowa na bardzo niskim poziomie delikatnie mówiąc.

Maja

@Pracownik - a możesz napisać coś więcej? Dlaczego przestrzegasz użytkowników przed wysyłaniem CV do RAFKOM sp. z o.o.? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Maja

Zastanawiasz się nad pracą w RAFKOM? Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziesz między innymi w zakładce Kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,862622,0,0,kariera

yt

@kasztan powiem Ci ze nadal jest ta oferta pracy od nich na JUNIOR SPORT ANALYST we Wroclawiu wymagana jest znajomość funkcjonowania branży bukmacherskiej, gotowość do pracy w systemie zmianowym

kasztan

Jest ktoś kto pracuje tam na stanowisku Junior Sport Analyst i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?

były pracownik

Nie polecam tej firmy z perspektywy byłego klienta - do klientów podchodzą byle jak, ważne żeby kasa się zgadzała na ich koncie. Efekt ich prac mizerny, brak efektów- ogólnie bez perspektyw. Nie znają się na marketingu.

Klient były

lipna firemka. marne uslugi i marny efekt, obsluga olewająca i nie miła, a to oznacza że atmosfera i płace tam muszą być niskie. Ogolnie odradzam

WWa

Pracuje tam od półtora roku, jak do tej pory nikogo nie zwolnili, tylko 2 dziewczyny odeszły. Młoda i zgrana ekipa więc w biurze jest luźna atmosfera. Z szefostwem różnie bywa ale można się dogadać, nie ma jakiegoś rygoru itp. Kasę płacą na czas… jak dla mnie jest ok.

Tony

Ktoś pracował w tej firmie i może podzielić się jakimiś informacjami ?

?

Radzę uważać!!!!!!

Zostaw opinię o RAFKOM sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAFKOM sp. z o.o.