Opinie o Havita w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Havita. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havita w Berlin

maniek

a dlaczego w sezonie zimowym mają być tylko benefity? a tak normalnie to nie można? moim zdanie cały czas pracodawca powinien jednak mieć na uwadze dobro pracowników i dawać im różne "dodatki ekstra" do podstawowej pensji, w wielu firmach tak jest i mam nadzieje, że również tutaj tak jest albo i będzie.

byla

Czy ktos sie orientuje czy to prawda ze wszyscy polacy jada tylko na pole ostatnio?

bigsel

havita oki, gorzej z biurem Pana (usunięte przez administratora), przyjmują dokumenty i wybieraja swoich na halę, tu trzeba łapówę dać. Najgorsze biuro jakie znam, zero kultury i uprzejmości ze strony pracowników. (usunięte przez administratora)

mihash

ja jade w marcu i kasiory nie daje

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Havita? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opieka nad panią Ursulą
Berlin
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (096)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spawacz gazowy, tlenowo-paliwowy
Arcon Personalservice GmbH
Hej

Jak nie płaciliście nikomu kasy za załatwienie tam roboty to dajcie mi na tą osobę namiary! Pracowałam tam i wszyscy Polacy, którzy załatwiają tam pracę i 'mają niby coś tam do powiedzenia' biorą kasę, jak tylko dostanie się pierwszą wypłatę, to już stoją jak sępy. Ale to jak w większości takiego zalatwiania. Robota nie jest ciężka, ale monotonna - coś za coś. Na 'starym hotelu' warunki opłakane. Wszystko się wali, grzyby na ścianach, ale da się przeżyć. W końcu to nie na stałe. No może oprócz bardzo 'miłego' sąsiada Niemca z naprzeciwka. Robi wojny o WSZYSTKO. Dzwoni co chwilę do przełożonych i na policję. Wielkiej kasy, jak na Niemcy, się zarobić nie da, ale na pewno kilka razy więcej niż w Polsce.Jak się ma wszystko w nosie i robi się swoje to da się przeżyć.

siemka

jedzie ktoś na havite w marcu? piszcie gg 2351997

ana43

niech ktos napisze nr telefonu do tej firmy,czy mozna tam sie dostac nie znajac jezyka?jak to wyglada,czy na miejscu jest jakis koordynator polski,za odpowiedz bede bardzo wdzieczna,moj nr gg 6780036

VIOLETTA

ja tam byłam pierwszy raz i mi się podobało ludzie wporządku.nic nie wiem o żadnych łapówkach.. Po co ludzie takie rzeczy opowiadają czysta zazdrość;p pozdrawiam

Ola

Nie podobało Ci się Panie Życzliwy bo Polak był fałszywy? haha no to problem polaków, jesli Ty jesteś uczciwy i jedziesz pracować a nie żyć życiem innym to jest ok. Ja byłam w tym roku i byłam przygotowana na złe warunki, mniejszą stawkę czyli (usunięte przez administratora) euro/h i gorsze nastawienie brygadzistów do ludzi pracujących. Zostałam bardzo pozytywnie rozczarowana ponieważ zobaczyłam nowy budynek mieszkalny zwany HOTELEM (oczywiście stare kontenery tez są ale z czasem pewnie wszystkie zostaną odnowione) a na godzine miałam 5 euro. Brygadziści oczywiście są lepsi i gorsi, zresztą jak na całym rynku pracy, ale jeśli zobaczą że się starasz to bedziesz mieć SUPER. Więc jeśli potrafisz wykorzystać szanse to wrócisz stamtąd zadowolony/a, a jeśli jesteś zwyczajnym leserem to siedź w domu!! Pozdrawiam

maniu

witam wszystkich potrzebuje jakies namiary na (usunięte przez administratora) pracowalem tam 2 sezony w tyl ale niestety nie mam juz namiarow mam chora corke i musze jechac tam znow bede wdzieczny jak ktos odpisze (usunięte przez administratora)

?

Ja powiedzialem prawde i juz (usunięte przez administratora) jestem ,trzymac geby zamkniete

Adrian

ma ktoś numer telefonu do kogoś z nich ? czy tylko potraficie kogos jechac na forum ale w oczy sie boicie powiedziec zazdrosc was boli zabawni z was ludzie haha w berlinie pewnie chio byliscie a tu cwaniaki haha

Zyczliwy
@Adrian

Bardzo mi się tam NIEPODOBAŁO,Polak za GRANICĄ jest Fałszywy, a Brygadzistą jest Polak i w tym tkwi cały PROBLEM

Adrian

jeśli ktoś moze mi podać numer do osoby która ma możliwość załatwienia tam pracy ... :) (usunięte przez administratora) z góry bardzo dziekiuje .

natasza

Ja bylam w Havicie juz kilka razy, (usunięte przez administratora) zalatwiala mi prace i nigdy nie bylo sytuacji zebym musiala cos jej placic.

maciej

ogolnie jest tam praca cały rok czy tylko w wakcje ? i jak mozna sobie tam szybko i prosto załatwic prace

Korek

Ja za załatwienie pracy (usunięte przez administratora) nic nie płaciłam, ale za dzień wolny musiałam dać flaszkę i 4 -pak tyskiego (usunięte przez administratora)

maciej

Witam czy jest mozliwosc pracy w havicie od zaraz czy trudno sie dostać jestem zainteresowany tam praca pozdrawiam

przemek

Witam. Co wy piszecie o jakiś pieniądzach za załatwienie roboty to są bzdury. Jeżdżę tam co roku i pierwszy raz słyszę takie bzdury. Jeżeli ktoś się nie nadaje do pracy i go zwalniają z havity to musi wymyślić coś co niszczy inne osoby. Ludzie zastanowienie się co wy piszecie. To jest forum i ludzie to czytaja i mają już na wstępie zła opinię o tej firmie. Jak chcecie takie głupoty pisać to spotkajcie się przy flaszcze w domu , napijcie się i wtedy gadajcie między sobą takie głupoty a nie publicznie! Zastanowienie się na drugi raz zanim dacie coś publicznie !

Damian

(usunięte przez administratora). Nie wiem co za barany tu piszą. Pracowałem na Havicie kilka razy i nawet nie doszły mnie słuchy o jakiś haraczach. Nie podoba wam się (usunięte przez administratora) albo reszta ludzi co opisywaliście bo wam się nie udało i (usunięte przez administratora) was strzela że musicie (usunięte przez administratora)... Stawka wam się nie podoba? To pracujcie w polsce za 4,50zł i nie będziecie mieli co do gara włożyć. Trujecie (usunięte przez administratora) płaszczycie się żeby tylko dostać tam robotę a jak zjedziecie z wizy tu (usunięte przez administratora) bez sensu.... Jak bierze was zazdrość to nie jeździjcie tam tylko mordy w kubeł i na zasiłek to zaraz bedziecie przepraszać i z podkulonym ogonem wrócicie.... P.S. Jestem wdzięczny (usunięte przez administratora) i reszcie ekipy bo dzięki nim stanąłem finansowo na nogi.

To stek bzdur, że ktoś bierze haracze. Ja jeżdżę tam co roku i nikt ode mnie ani razu nie wziął pieniędzy za załatwienie pracy. Bardzo mi się tam podoba, dobrze się pracuję, sympatyczni pracownicy i nie narzekam na płatność bo lepiej zarobię tam niż w Polsce. Jak komuś się nie podoba to niech nie zawraca głowy ludziom od załatwiania pracy. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Havita - Berlin

• Jak się pracuje w Havita?

Zobacz opinie na temat firmy Havita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havita?

Havita