Berlin

Opinie o Havita

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Justyska

Witam! Posiada ktoś kontakt do tej firmy w sprawie pracy ?

qazz
@Justyska 29.07.2018 22:13

Jak postawisz dobrą kawę ro może da się załatwić ;) brothe@o2.pl

Aaa

Witam. Jestem zainteresowana praca na Havicie .Ma ktoś jakieś namiary?

Wiktor

Bardzo dziwna sytuacja. Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i jak to rozumieć?

Paulina

Widzę bardzo dużo złych opinii na temat Havita. Rozumiem, że macie dużo zarzutów względem tego pracodawcy, ale mam jedną uwagę i bardzo proszę aby każdy wziął ją do serca. Podczas rejestracji/pisania pierwszego komentarza akceptowaliście regulamin, który jasno mówił, że nie obrażamy innych, nie używamy wulgaryzmów. Pamiętajcie o tym! Teraz przechodząc do merytoryki, czy naprawdę nic dobrego nie można powiedzieć o tym pracodawcy? Nie macie pozytywnych doświadczeń? Zachęcam do wymian poglądów (w ramach regulaminu GoWork)!

Mariusz

Ja tam pracowalem w 2011. Najgorsze doswiadczenie w moim zyciu, nie wiem czy cos sie zmienilo czy nie. Ogolnie oboz pracy dla desperatow. Jak przetrwasz 3 2-3 miesiace to graruluje ( mi sie udalo bo potrzebowalem pieniedzy). Nadzorcy, glownie polacy, turcy i portugalczycy, traktuja cie jak smiecia. Srednio na koniec wyszlo mi 14 godzin dziennie, wtedy zarabialem €4.50. Warunki sanitarne TRAGEDIA. Czesto zmuszaja cie do pracy (nieoficjalnie) grozac! Jak wyjezdzalem to powidzialem ze nikomu nigdy nie polece. Ale...ludzie jezdza co roku, wiec moze ze mna cos nie tak?! Ale NIGDY tam nie wroce!

Anonimm

Nie polecam!! Byliśmy z chłopakiem 2 tygodnie. I tylko przez to że nie byliśmy z okolic Krosna i Zielonej Góry i nie byliśmy "ziomalami" mieliśmy przewalone. Mój chłopak był pomiatany przez innych. Wysiadły mu plecy bo mieszał w jakiejś średniowiecznej wannie kilka ton sałatki! Ma problemy z kręgosłupem do tej pory i może zapomnieć o pracy fizycznej!! Dodam że robi to przynajmniej 2 facetów a on robił to sam a reszta obierała kokoski i się śmiali z niego. Banda idiotów wykorzystujących nowych pracowników. Kontraktowcy myślą że wolno im wszystko. Kierownictwo niemieckie nie reaguje na problemy pracowników. Hotel na nowej havicie to masakra. Kasa spoko ale warunki masakryczne. Nie polecam pracy dla par tam, proszę nie łudzić się że będziecie mieli wspólny pokój.

Ale tu piszą bzdety .Pracowałem tam z żoną w tamtym roku ja dwa miechy żona 3 miechy .Praca jak praca .Ludzie byli ok.Praca normalna .Pozdrawiam.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Havita o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czarna

yacuzzi ,sprzataczka reczniki wymieniane codziennie Nawet osobisty szofer drinki za darmo haha i ladne ciacha . Same mlode laski polujace na facetow

Czarna

(usunięte przez administratora) praca (usunięte przez administratora) kwatera Imprezy praca kasa i zajebisci ludzie . Ladny Tomek ladny Piotrus Pozdrawiam Renia i Krysia. Napewno zostala bym dluzej gdyby nie ta noga Pozdrawiam wszystkich

Jakim pracodawcą jest Havita? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Gali

Witam.Może tak jaśniej bo z tego co ja wiem to pracuje się do 14 godz a w sobote tylko do 12 stej i niedziela wolna ale ile prawdy to nie wiem . Niech ktoś napisze ile godz się robi i ile zarabia na miesiąc

Wrócę tam
@Alga 27.10.2017 12:42

Coś Ci się pomieszało, na umowie jest 7,20€ 9€/doba za hotel, obecnie na starej hali kobiety na szalach średnio pracują od 7-20, na sałacie 7-16, 17, w soboty krócej, na nowej hali chyba średnio do 19,, faceci pracują dłużej ????

Paweł

Stawka za mała

Michał

Zjechałem z kolegą po tygodniu.Tam to jest masakra.(usunięte przez administratora)

Linda

Annka czy mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie. Wybieram się tam w marcu ale po tych opiniach będę musiała się dobrze zastanowić czy tam jechać. Pozdrawiam.

Olek

Kto jest na nowym hotelu i nowej Havicie dajecie radę w tym syfie

Tak
@Robo 08.01.2018 19:45

Tak

Zadziora
@Kinga 29.12.2017 20:38

Przełom listopada i grudnia. Tylko miesiąc. Więcej nie dałabym rady. Warunki mieszkaniowe to jeden wielki syf a i praca ma wiele do życzenia. Za taką pracę winni płacić więcej niż sześć euro. Pozdrawiam.

natka

Witam jedzie ktos teraz na Havite w grudniu pozdrawiam

Qq
@natka 16.11.2017 14:02

Ja jadę

adrian
@Ona 22 20.08.2017 07:34

ten hotel to jest porazka i szczor z nami tez mieszkał

Akordzista

A kiedy teraz ma być wyjazd?

adrian
@Huje 19.12.2017 15:10

wlasnie wrocilem zgadzam sie z odpowiedziami innych i ten wietnam hah

Marta

Co tam na nowej Havicie zapierdol na maxa za 7,20 .Z wietnamem (usunięte przez administratora) po 15 godzin

Ali

Prawda

Paulina

@Piotr, czy możesz coś więcej napisać na temat zatrudnienia w firmie? Piszesz o pewnej kwocie, napisz czy to kwota za godzinę, tydzień? Wyjazdy za granicę w okresie wakacyjnym, są bardzo popularne,więc wiele osób poszukuje pracy ,,na sezon'' a stawka jest raczej najważniejsza. Jeżeli wiesz coś na temat rekrutacji daj znać.

Piotr

W havicie do 14? 16 godzin ealczylem chleba nie kupilem bo na havicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Piotr

Hawita - tel 721-000-125

Magda

Chcialabym tam sprobowac w przyszlym roku. Podalby ktos namiar?

dxcv

@Man a na jakie stanowisko sie wybierasz tam do nich jezeli mozna wiedziec bo ja ofert zadnych nie widze?

Aaa

Hej, wybiera sie ktoś na Havite do Berlina w lipcu?

bancicu

Witam czy wystarczy zadzwonic do biura i apilkowac dane i przyjma do tej pracy bo chetnie bym pojechal

Zostaw opinię o Havita - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havita