Berlin

Opinie o Havita

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czarna

yacuzzi ,sprzataczka reczniki wymieniane codziennie Nawet osobisty szofer drinki za darmo haha i ladne ciacha . Same mlode laski polujace na facetow

Czarna

(usunięte przez administratora) praca (usunięte przez administratora) kwatera Imprezy praca kasa i zajebisci ludzie . Ladny Tomek ladny Piotrus Pozdrawiam Renia i Krysia. Napewno zostala bym dluzej gdyby nie ta noga Pozdrawiam wszystkich

Jakim pracodawcą jest Havita? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Gali

Witam.Może tak jaśniej bo z tego co ja wiem to pracuje się do 14 godz a w sobote tylko do 12 stej i niedziela wolna ale ile prawdy to nie wiem . Niech ktoś napisze ile godz się robi i ile zarabia na miesiąc

Wrócę tam
@Alga 27.10.2017 12:42

Coś Ci się pomieszało, na umowie jest 7,20€ 9€/doba za hotel, obecnie na starej hali kobiety na szalach średnio pracują od 7-20, na sałacie 7-16, 17, w soboty krócej, na nowej hali chyba średnio do 19,, faceci pracują dłużej ????

Paweł

Stawka za mała

Marcel 1234

Patologia.Przygłupy.Ci na kontrakcie to idioci którzy wykorzystują osoby co przyjadą na 2-3 miesiące.Jest tam pierdoła-piotrek kompletny kretyn.Hotel w stanie opłakanym na 2 kuchenki działają 2 palniki.Szczury czują się jak u siebie.Nikt nie dba.Syf.Jeszcze 270 euro za to trzeba zapłacić.Praca dla desperatów nie polecam nikomu nawet wrogowi.

Michał
@Marcel 1234 11.01.2018 12:24

Zjechałem z kolegą po tygodniu.Tam to jest masakra.(usunięte przez administratora)

Linda

Annka czy mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie. Wybieram się tam w marcu ale po tych opiniach będę musiała się dobrze zastanowić czy tam jechać. Pozdrawiam.

Olek

Kto jest na nowym hotelu i nowej Havicie dajecie radę w tym syfie

Zadziora
@Kinga 29.12.2017 20:38

Przełom listopada i grudnia. Tylko miesiąc. Więcej nie dałabym rady. Warunki mieszkaniowe to jeden wielki syf a i praca ma wiele do życzenia. Za taką pracę winni płacić więcej niż sześć euro. Pozdrawiam.

natka

Witam jedzie ktos teraz na Havite w grudniu pozdrawiam

adrian
@Ona 22 20.08.2017 07:34

ten hotel to jest porazka i szczor z nami tez mieszkał

Akordzista

A kiedy teraz ma być wyjazd?

adrian
@Huje 19.12.2017 15:10

wlasnie wrocilem zgadzam sie z odpowiedziami innych i ten wietnam hah

Marta

Co tam na nowej Havicie zapierdol na maxa za 7,20 .Z wietnamem (usunięte przez administratora) po 15 godzin

Ali

Prawda

Paulina

@Piotr, czy możesz coś więcej napisać na temat zatrudnienia w firmie? Piszesz o pewnej kwocie, napisz czy to kwota za godzinę, tydzień? Wyjazdy za granicę w okresie wakacyjnym, są bardzo popularne,więc wiele osób poszukuje pracy ,,na sezon'' a stawka jest raczej najważniejsza. Jeżeli wiesz coś na temat rekrutacji daj znać.

Piotr

W havicie do 14? 16 godzin ealczylem chleba nie kupilem bo na havicie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Piotr

Hawita - tel 721-000-125

Magda

Chcialabym tam sprobowac w przyszlym roku. Podalby ktos namiar?

dxcv

@Man a na jakie stanowisko sie wybierasz tam do nich jezeli mozna wiedziec bo ja ofert zadnych nie widze?

Aaa

Hej, wybiera sie ktoś na Havite do Berlina w lipcu?

bancicu

Witam czy wystarczy zadzwonic do biura i apilkowac dane i przyjma do tej pracy bo chetnie bym pojechal

bro jak cos to moj meil karolina71502@wp.plpozdrawiam Ciebie i Havite

sliwka

bro mozesz sie odezwac,dobrze gadasz pozdrawiam,moze powiesz kiedy tam bedziesz??

Kuba

Co Wy tutaj opowiadacie i jakichś 3,50 Euro na godzinę. Nie potraficie tego załatwić? W Niemczech istnieje coś takiego jak płaca minimalna 8.50 godzinę. Nie dajcie się oszukiwać. Mieszkam już trochę w Niemczech i nikt nigdy mi nie oferował tak niskiej płacy.

sliwka

witam wszystkich zapracowanych na havicie ,coz tu taki spokoj na forum,czyzby swieta sie zblizaly? pozdawiam pracusiow

sliwka

witam wszystkich zapracowanych na hawicie ,coz tu taki spokoj na forum,czyzby siwta w poblizu?pozdawiam pracusiow

aman

3.5 euro za godzine to zarabiam w zamosciu

sliwka

co za bzdury ,ze nie biora kasy ,biora i ta niezka kase i jeszcze laske robioa ze zalatwia prace

xxxonaxx

Pierwszy raz ? Nie masz szans zeby cos zarobic. Na polu tragedia. praca po 13 h, godzina przerwy na polu i wychodzi Ci 3,5 euro za h . niektórzy zarabiają po 12 euro dzennie. WYZYSK!!!!!! PRZESTRZEGAM!! Ci co maja zanjomosci zeby dostac sie na hale troche zarobia.. To jest smieszne. Dobre komenatrze pojawiają sie od ludzi ktorzy dostali sie na hale i troche zarobili. Albo maja znajomosci bo jezdza tam od kilku lat. PozdrawiAM PIERDOLONEGO BRZU*** , KTÓRY WYSYŁA LUDZI NA TO COŚ!!! SAM POWINIENIES RYPAC W POLU TYLE GODZIN ZA TAKIE GROSZE TO BYS ZOBACZYŁ JAK TO JEST. ZA BLETY W DWIE STRONY SZANOWNY PAN LICZY SOBIE 900 ZL. ZA MIESZKANIE(STARE CIASNE BARAKI) TEZ CI ZABIORA PO DWOCH MIESIACACH 400 EURO. TAKIE KOSZTY DO TAKICH ZAROBKOW I ZYCIA W TYCH WARUNKACH- NIE OPLACA SIĘ WCALE. LEPIEJ ZOSTAC W DOMU NIZ NISZCZYC ZDROWIE ZA TAKIE GROSZE I WARUNKI. TO TYLE. LUDZIE NIE BADZCIE GLUPI. DO NIEMIEC NIE MA JUZ PO CO JECHAC.

Zostaw opinię o Havita - Berlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havita