R.N. Renata Nosarzewska

Poznań

Opinie o R.N. Renata Nosarzewska

noo wlasnie to jest torche dziwne ze na prawde od dawna tiutaj nie poajwily sie zadne ofety pracy no ale moze faktycznie jest tak jak piszecie tutaj..

@Odra

Daj sobie człowieku spokój.

@Odra

Do ed. W większości firm, właściciele sami zaczęli pracować, dlatego nie ma już ofert pracy. Takie czasy.

@Jodła, co Ty na to?

Kto to jest ta @Jodła?

Kto to jest ta @Jodła?

Gość

Chłopie, nudzisz się? A może jakieś zawistne babsko?

Gość

To jest jak z miłością, nienawiść mija i pozostaje .... przyjażń, inaczej mówiąc od miłości poprzez nienawiść do przyjażni........

@Gość 13.07.2016 13:25

Przyjażń kończy się wówczas, kiedy zaczynają się rozliczenia. Taka to pomoc tego pana była, na co nabierali się wszyscy, bez wyjątku. Taka sobie typowa sytuacja manipulacyjna słabszą.

Renata

Proszę napisać do mnie na adres renedesigne@w.pl

Renata

Jako projektant wnętrz pracowałam od 1998 roku do 2013 roku.W chwili obecnej, projektuję tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności.

Renata Nosarzewska

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej galerii projektów wnętrz mieszkalnych pod adresem www.facebook.com/projektmeblewnetrza, chętnych zapraszam do współpracy

Gość

Tak, należy poprawić wiele, a nietykalnego pana prezesa, pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczenie firmy i wyciąganie z niej nieograniczonej ilości pieniędzy, natomiast najbardziej oddanego mu pracownika pana Krzysia rozliczyć za fałszywe i nieprawdziwe rozgłaszanie informacji w świetle których najmniej winni ludzie zostali niesłusznie oskarżeni.

Reklama

Proszę nie pomijać reklam.

Gość

Nie ma sensu, nigdy nie miało sensu.

Gość

Tak, masz rację, chodzi o uczciwość i honor. Niestety z każdym o tym nie porozmawiasz i nie dojdziesz do porozumienia. Najgorsi są ci, którzy kiedy pies atakuje, chowają się za plecami kobiety i wystawiają ją na niebezpieczeństwo. Taki był prezes Janeczek i taki już pozostanie.

Gość

Jeśli się komuś uda, to moje gratulacje, bo mnie już się nie uda odzyskać nic. Ani pracy, ani pieniędzy, a zdrowie i nerwy kompletnie zniszczone. Walczcie z tym człowiekiem o pieniądze, zanim na ulicę Szkolną trafią, bo tam studnia bez dna.

RN

Wszystkim poszkodowanym przez pana Karola Janeczka, którym ten człowiek nie wypłacił pieniędzy przejmując firmę R.N.Renata Nosarzewska wraz z majątkiem firmy oraz pieniędzmi, podaję adres biura oraz numer telefonu: +48 697 069 684, adres biura - 60-416 Poznań ul. Olsztyńska 12, drugie biuro to Poznań ul.Dąbrowskiego 30b. Z panem nie mam kontaktu. Prowadzi nadal działalność rozszerzoną za pieniądze spółki i jest wypłacalny. Posiada kilka samochodów dostawczych i ma z czego płacić. Nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie pisma, które przychodzą na adres ofiary tego przestępstwa.

Gość

Jeśli ktoś jest zbyt dobry w swojej dziedzinie, a jest w złej kondycji zdrowotnej, takiej osobie najłatwiej szkód narobić, zniszczyć życie plotkami i domysłami. Zmienić mu zawód wykonywany bez jego kontroli i wiedzy.

gość

Niesmaczna sytuacja, bardzo nie etyczna. Po prostu lepiej zapomnieć i żyć dalej, starając się zachować zdrowe zmysły.

mariusz

Coś wiadomo gdzie ja teraz można spotkać?

Informacja

Pieniądze z firmy wyłudzała góralka z ulicy Szkolnej o czym wszyscy wiedzą. Tarnowo Podgórne.

gość
@Informacja 25.04.2015 11:15

Oraz kumple, którym c ludzie zalegali z oddaniem długów. Robili to w sposób brutalny i metodą zastraszania.

Jan

Przyjdzie czas na opinię.

Zostaw opinię o R.N. Renata Nosarzewska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.N. Renata Nosarzewska