Esotiq

Wrocław

Opinie o Esotiq

fanka

Raczej zarobki nie są na najmniejszym poziomie, bo przecież premie są odpowiednio doliczane do tego, ale czy wypłata jest w terminie? Dziękuję za odpowiedź

?

najniższa

kaja

Zarobki najnizsze oczywiście problemem natomiast jest ilosc godzin gdyz kierowniczki wiecznie nie ma badz nie może przyjść do pracy i z 6 godzin pracy robi się 12 oczywiście nie płatne.Premii tez nie ma tylko w bieliznie ale ile mozna przez rok badz dwa kolekcjonować bielizne. Rotacja duża zmieniają pracowników szybko a placą grosze .Nie polecam.

jola

Personelu nie polecam bylam kilka razy i zazwyczaj dwie panie zawsze stoja znudzone przy kasie jakby pracowały za kare...jak przyjdzie do reklamacji to kierowniczka która ciezko zastać przychodzilam 3 razy uparcie twerdzi ze nie ma zwrotów jak sie podniesie glos to odrazu zmienia wersje i okazuje sie ze jednak mozliwy jest zwrot na inny towar a nawet gotowkę

Zostaw opinię o Esotiq - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esotiq