Opinie o KL Trade sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KL Trade sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KL Trade sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KL Trade sp. z o.o. w Warszawa

Zapraszamy

Osob wladajacych bieglym j.niemieckim brakuje w KLTrade od zawsze, wiec oferta jest aktualna przez caly czas. Poszukiwane sa osoby, ktore potrafia swobodnie rozmawiac w tym jezyku a do tego maja zdolnosci handlowe. Tacy pracownicy sa tez odpowiednio doceniani.

Pracuję już w tej firmie parę lat i sobie chwalę, kilka osób będzie niedługo obchodzić 10-cio lecie swej pracy i też są zadowoleni a mam wrażenie (patrząc po wpisach) że jest to jedna osoba pod różnymi nickami której chyba żal d... ściska, że nie może w KL Trade pracować. Nikt w tej firmie nie zabrania zarabiać a gdybyś miał(a) lepszą pracę to pewnie nie musiał(a)byś siedzieć na portalu i jej szukać.

W KL TRADE pracuje wiele wartościowych osób i proszę ich nie obrażać. Wiele osób pracuje po ładnych kilka lat. Jakby było tak źle w to szczególnie w Warszawie uciekliby po kilku miesiącach. Wspaniały nauczyciel może być kiepskim handlowcem i odwrotnie.

Były handlowiec na eksport
@Anna

Hej Anna, zainteresował mnie Twój wpis: " Wiele osób pracuje po ładnych kilka lat. Jakby było tak źle w to szczególnie w Warszawie uciekliby po kilku miesiącach. Wspaniały nauczyciel może być kiepskim handlowcem i odwrotnie." Niestety muszę Cię zmartwić grubo sie mylisz. Ja pracowałam z KL Trade i nic dobrego nie mogę rzec na temat tej firmy i to co piszesz w żaden sposób nie odpowiada prawdzie a wręcz tylko wprowadza w błąd osobę niezorientowana w temacie. Bo jest dokładnie na odwrót w stosunku do tego co piszesz. Nikt o przynajmniej przeciętnych ambicjach dotyczących przeciętnego choćby wynagrodzenia nie pracuje tam po kilka lat w KL Trade, bo raz ma świadomość, że podstawa 2 tys. zł netto/pełen etat to uwłaczające człowiekowi dorosłemu po studiach, dwa nie jakby było tylko własnie JEST tak źle w KL Trade i w to szczególnie w Warszawie, że ludzie uciekają już po kilku miesiącach z KL Trade jak ja i to własnie, że znają biegle język obcy bo nie po to się uczyli, żeby się uwsteczniać finansowo z taka KL Trade i to nie tylko finansowo, bo mentalnie też trzeba. Taka to firma że nie inwestuje w pracowników tylko mysli o sobie a pracownik to robol którego pensja zatrzymała się jak pisze obiektywnie osoba powyżej na poziome pensji z lat 90-tych choć mamy dziś roku 2016- dlatego ja porzuciłam ta firmę bez żalu a piszę, żeby inne osoby ostrzec a nie dlatego że nie mam pracy dlaczego ? Bo mnie nikt nie ostrzegł tylko brutalnie wciągnął i chciał ograbić. Straciłam tylko czas, energie i pieniądze i nikt mi już tego nie odda. Strzeżcie się ludzie i uczcie na moim przykładzie.

Nie warto

Hej Wszystkim, ale o czym Zołza piszesz : " Z tego co widzę to niektórzy myślą że jak poimprezują 5 lat na studiach (często kiepskiej jakości), niczego nie potrafią a mają o sobie wielkie mniemania to powinni za sam fakt posiadania mgr dostawać rentę socjalną :) Z tego co widzę to ciągle tu pisze ta sama osoba której pewnie w KL nie chcieli pomimo jej "wybitnych" kwalifikacji i teraz podobnie jak Ferdynand K. ma dużo czasu na pisanie bredni... 3tys na rękę chyba to jest coś koło średniej krajowej ?" Ja czytając taki wpis widzę, że KL Trade proponuje za prace w ciężkim dziale sprzedaży na EXPORT I TO W BIEGŁYM JĘZYKU OBCYM BO PRZECIEŻ NIE JEST TO OFERTA PRACY Z POLAKAMI ANI ROBIENIE SPRZEDAŻY W JĘZYKU POLSKIM raptem podstawy: 2 TYS. ZŁ netto/ pełen etat a reszta to jest prowizja od sprzedaży co ja jeden wypracuje a drugi nie wiec o jakich 3 tys. zl netto/pełen etat piszesz?! Przecież, przeciętne wynagrodzenie tzw. średnia krajowa w lutym 2015 roku wyniosła 4214 zł nie mówiąc o roku 2016 który już mamy i lutym 2016r. brutto/ pełen etat na umowę o prace, czyli 3003 zł na rękę a KL Trade Sp. z o.o. tyle nie oferuje lecz 2 tys zł netto podstawy/pełne etat za prace w dziale sprzedaży na eksport w biegłym języku obcym, bo ta firma to dno. Nie okłamuj Zołza więcej ludzi swoimi kłamliwymi wpisami więcej. A i jeszcze jedno odnośnie studiów jak ktoś ukończył filologie obcą - a o takich ludziach toczy się ta dyskusja i takich pracowników szuka KL Trade do działu eksportu, którzy dziś dzięki właśnie tym ukończonym studiom ciężkim władają biegle danym języki obcym to na studiach to na pewno taki magister filologii obcej nie spał na studiach, lecz rył po nocach ostro i ciężki kierunek do dźwignięcia i ukończenia a jak ty spałaś na studiach to teraz nie mierz swoja żałosną miarą innych ludzi i ich dokonań tylko po to żeby odbiec od właściwego toru dyskusji i ludziom w głowach namieszać i wprowadzić ich w błąd po co? Odpowiedz : żeby dalej katować finansowo i móc zatrudniać z biegła znajomością języka obcego takiego magistra filologii obcej za 2 tys. zł netto/pełen etat co wszyscy wiedzą, że praca takiego fachowca już w 2013roku była warta minimum: 6,5 tys. zł brutto/ pełen etat co daje 4,5 tys.zł netto/ pełen etat + jeśli do to ma być praca w dziale sprzedaży na eksport należy doliczyć należało prowizje do tej podstawy 4,5 tys. zł na rękę/ pełen etat I TO JUŻ W ROKU 2013 a dziś mamy rok: 2015. A inflacja a kto za to dziś wszystko zapłaci jak KL Trade zatrzymało się w płatnościach w dziale eksportu na poziomie roku 1995 i pensji 2 tys zł ne rękę/ pełen etat bo nawet do roku 2013 nie dorosła KL Trade a o 2015roku to nawet nie wspomnę?! Proste. Oszustwo i draństwo szukają tylko kolejnych ofiar tyle że naiwnych już nie ma na rynku pracy i jelenia trafić nie daje się tym bardziej z biegłym językiem obcym żeby sobie sam zniszczył siebie i własna prace przekreślił własne dokonania studia kierunkowe ciężkie filologii obcej i poszedł do pracy do takiego KL Trade co nawet połowy nie proponuje należnej pensji za w.w. stanowisko i kpiny sobie robi z ludzi poważnych po studiach.

Sprzedawca

opowiadanie pani o firmie i o tym, ze w internecie opinie dotyczace firmy nie sa adekwatne - niestety dla firmy kl trade sa adekwatne - gdyż to firma, która nie gwarantuje żadnej stabilizacji.

pytania zadawane o tym co sie robilo jak sie robilo - pelen standard pytan i kilkukrotne opowiadanie, ze opinie w internecie nie sa adekwatne - opowiadanie o tym jak w firmie sie pracuje - niestety nieodpowiadaja rzeczywistości

Zadowolona

W KL pracowalam jakis czas temu. Atmosfera byla naprawde w porzadku. Mili wspolpracownicy, dobry kontakt z przelozonym. Na zarobki tez nie narzekalam. Jak sie postaralam to i prowizja byla okej. Ile ludzi tyle opinii :) plusem byly wyjazdy firmowe i wystawianie sie na targach rowniez za granica. Zawsze to cos innego niz tylko siedzenie przy biurku. Ogolnie polecam.

Kltrade na starcie daje umowę o pracę na okres 3 miesięcy (nie jakieś śmieciówki) po tym czasie dają umowę na 2 lata oraz w przypadku działu sprzedaży detalicznej (oprócz podstawy) prowizję od sprzedaży, która jest dość stała każdego miesiąca i pewna. Po kilku uczciwie przepracowanych miesiącach można dość dobrze zarobić. Ogólnie atmosfera jest bardzo fajna i jeżeli ktoś chce pracować to na pewno będzie zadowolony.

Edek

zgadzam się w 100%, ale są tacy co lubią np. "dziubać w księgowości" :)

zołza

Brakujące 6 wpisów o KL Trade

Hej Wszystkim! A ja jestem po raz pierwszy dziś na tym forum i widzę świeżym okiem, że firma KL Trade była oceniana na tym forum 12 razy czyli 12 osób wpisywało swoją opinie na temat KL Trade Sp. z o.o. z Warszawy, a powyżej jest tylko 6 wpisów. Czyli wniosek z tego, że te brakujące 6 wpisów zostały usunięte na żądanie firmy KL Trade Sp. z o.o., bo były bardzo negatywne i taka postawa KL Trade, żeby sztucznie się wybielać i kazać tylko non-stop usuwać obiektywne i prawdziwe negatywne wpisy o KL Trade administratorowi serwisu Gowork.pl to tylko uważam potwierdza wszystko co najgorsze o tej firmie. Ja tam na pewno nie złoże już aplikacji o prace- no way! Dla mnie moje zdrowie- poszanowanie pracownika, ale też i kondycja finansowa- niedoczekanie, żeby ryć na studiach kierunkowych 5 długich lat i robić magistra filologii języka obcego: czy to wspomniany francuski, niemiecki, angielski lub hiszpański, a potem iść na cały etat do takiej jak w.w. pracy i otrzymywać jak proponuje KL Trade wynagrodzenie za niecałe pół etatu to jest wykluczone. Nie po to się człowiek uczy 5 długich lat i studiuję obcy język, żeby nim władać w stopniu biegłym. To jest faktycznie oburzające!

ad

chciałabym pracować za 3000zł netto :) w teraźniejszych realiach, nie będąc "słoikiem" po 40-tce. Teraz tak ciężko dla "szarego człowieka" o godziwą pracę. Proponuję swoje CV, mam dorosłe, "odchowane" dzieci, jestem dyspozycyjna, mam duże doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej jak i w internetowej (allegro i strona internetowa), tylko propozycji brak :)

Zero płacy i perspektyw
@ad

KLtrade sp. z o.o. 02-495 WARSZAWA ul. Ryżowa 33A tel: (022) 499-58-48 fax: (022) 499-57-77 Firma dedykowana młodym osobom- które są w stanie przeżyć miesiąc za 3tys. zł netto przy założeniu że znają jakiś jezyk obcy biegle: francuski niemiecki czy hiszpański- to maksymalna pensja jaką można tu wypracować bedą na stanowisku Specjalista Sprzedaży na eksport z biegłym np. językiem hiszpańskim lub francuskim lub biegłym niemieckim lub biegłym włoskim i w tej kwocie 3 tys. zł netto/ pełen etat w biegłym języku obcym bo to nie jest praca po polsku ani z Polakami ani robienie sprzedaży na Polskie lecz na zagranice i w tych 3 tys. zł netto / pełen etat jest już zawarta prowizja sprzedażowa od obrotu sprzedaży, bo nie ma towaru do sprzedaży więcej na magazynie w Łodzi i nie można więcej wygenerować obrotu sprzedaży bo i nie ma co sprzedawać!!!!!!! Osoby z obsługi klienta, które nie maja zawartej prowizji sprzedażowej w umowie- zlecenie musza pracować tu za pełen etat za 2,5 tys.zł netto/ miesiąc tez w biegłym języku obcym bo tu nie chodzi o prace w języku polskim lecz biegłym obcym!!! Także bardzo słabo finansowo i tylko dla młodzieży dedykowana firma do góra: 30 roku życia lub są tez tu i 30+ ale to już dla nieudaczników bez wykształcenia mocnego wyższego poważnych kierunków i uczelni państwowych i bez znajomości języków obcych. Tyle w temacie. Wygrywającymi tu są jedynie 2 właściciele tej firmy- pracownicy tu to woły robocze tyrające na sukces finansowy i dobrobyt właścicieli firmy, którzy sobie żarty robią z własnych pracowników oferując ludziom pensje jak wyżej. Nie polecam jak szukacie czego rozwojowego, poważnego i za godziwą pensje. W KLtrade sp. z o.o. z Warszawy nie ma takich możliwości bo to firma nastawiona tylko na nabijanie kasy właścicielom a pracownik jest tu po to żeby tyrać i to najlepiej za darmo.

Edek
@Zero płacy i perspektyw

masz rację, jak ktoś nie nadaje się np. do handlu to po co upierać się przy pozostawaniu handlowcem... jak ktoś lubi swoją pracę to i świat jest piękniejszy :)

Zołza

Firma jest normalna nic szczególnego, atmosfera bardzo miła a jak ktoś dłużej pracuje to jest zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o KL Trade sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KL Trade sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KL Trade sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KL Trade sp. z o.o.