Opinie o Antropik w Kamień Pomorski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Antropik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antropik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antropik w Kamień Pomorski

Cześć, jak po dwóch latach mogą wyglądać zarobki? ostatni komentarz jaki tu widzę wskazuje na minimalna na polskiej umowie. chce się zorientować czy coś w tym zakresie już się zmieniło, bo wcześniej praca mnie interesowała, musze być na bieżąco

Jak najbardziej wszytko ok. Czytam te komentarze i chyba piszą to ludzie którzy nie pracowali w tej firmie albo którzy pojechali i zaczęli pic i zostali zwolnieni. Jak jesteś normalnym człowiekiem i znasz się na swojej pracy to niema szans żeby coś poszło nie tak.

Natalia
@Andrzej

Ale to chyba nie każdemu jak już picie tutaj zarzucasz? Skoro uważasz, że jest naprawdę tak ok to opowiesz coś więcej o warunkach, jak je widzisz?

Jacawln Nowy wpis
@Natalia

Unikać jak ognia tej pseudo firmy Zapewnia fatalne warunki mieszkaniowe, a za prace płaci grosze Nie polecam nikomu

Natalia Nowy wpis
@Jacawln

A to aktualnie ile płacą? Ogólnie widzę, że od miesięcy nikt nie narzeka i nikt pracy też nie szuka, więc po prostu stabilne zatrudnienie jednak mają?

Jacawln Nowy wpis
@Natalia

Zapomnij o tym Nie jest to godne uwagi Naprawdę. Polska umowa Oczywiscie najniższa (usunięte przez administratora) Nie umieją zapewnić pracy na dłuższy okres Raz pracujesz na budowie, następnym razem wyrzucasz gnój spod koni albo zbierasz kamienie u jakiegoś rolnika na polu To jest wypożyczalnia ludzi

Pracowałem To (usunięte przez administratora) i kłamcą Polsa umowa za najniższa, obiecuje premie i ich nie daje obecnie została mu 3 ludzi bo (usunięte przez administratora) na pasjach i godzinach jednych liczy 70 koron innych 80koron jak wiatr zawieje a ostatniemu który był 2 tygodnie kazał zapłacić za nocleg 3000koron gdzie za cały dom płaci 6000 koron na miesiąc a miał być nocleg darmowy i jeszcze warunki bardzo kiepskie w tych dwóch domach. (usunięte przez administratora) i smród i wszystko śmierdzi stechlizna. NIE POLECAM!!

@Anonim

Prawda (usunięte przez administratora) jakich mało I jeszcze te rudery które nazywa mieszkaniami Żałosne

WOJCIECH

Oszusty którzy wykorzystują ludzi płacąc 60kr za godzinę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Antropik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Beata

Czy atmosfera się poprawiła ? Czy nadal jest kiepsko?

WLN
@Beata

Nic się nie zmieni nigdy w tej firmie Wypożyczalnia ludzi Nabijanie kiermana Pana Bogdana Jak ktoś chce być polskim beduinem spoko Ale naprawdę nie jest to nic godnego polecenia i uwagi!

@Beata

Jest dużo gorzej

Czy w Antropik poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Antropik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jacawln

Unikaj tej firmy jak ognia Kłamca i wykorzystywacz

Jacawln

Unikaj tej firmy jak ognia Kłamca i wykorzystywacz Typowa wypożyczalnia ludzi-czytaj Beduinów

Jaca30wln

Zapomnij, i unikaj jak ognia tej pseudo-firmy budowlanej Wypożyczalnia ludzi

Mariusz

Pracowałem za granicą wiele razy.. 4 lata temu zostałem zatrudniony w firmie Antropik i pracuję do dziś!! Robota ciekawa, wiadomo czasami ciężka ale warto się wykazac!! Świetnie zgrana ekipa, pracujemy w miłej atmosferze, z szefem zawsze można się dogadac w kązdej sprawie a przede wszystkim wypłatę mam zawsze na czas !! Dawniej wyjeżdzając za granice zawsze problemem dla mnie była podróż-w tej firmie nie muszę się tym martwic,bo szef organizuje wyjazd i przede wszystkim ZAKWATEROWANIE :) Szczerze polecam!!

@Mariusz

Mariusz stary (usunięte przez administratora)nigdy niczego lepszego nie znajdzie Wiec będzie chwalił

Czy w Antropik panuje luźna atmosfera?

WLN

Przeczytaj moja opinie Wszystko to prawda Może Li luźna atmosfera Ale wszystko poza tym DRAMAT

Kornel

Jak sytuacja wygląda obecnie? Jak wynagrodzenie?

Ireneusz

Co aktualnie słychać w firmie? od dawna nikomu nie chce sie tu pisać.

Wik.
@Ireneusz

Co słychać? Mój ojciec siedzi i czeka już ponad 3 miesiące na robote, rzeczy osobiste zostały w Danii. Żadnej konkretnej odpowiedzi czy jeszcze pojedzie czy nie.

Djifuuvsk

byłem na jednym wyjeździe 5 tygodni. To co miałem obiecane to dostałem był tez zgzyty ale ogólnie ok

Iwona

@Krzych73, Czy możesz doprecyzować swoją opinię na temat firmy Antropik? Mógłbyś powiedzieć dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Twoja opinia będzie bardzo przydatna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tej firmie.

Krzych73

Obiecanki cacanki i flaki z olejem.nie polecam nikomu

Kubson78

Na początku wszystko ok.potem zaczely się przestoje w pracy. Na 6 tygodni 3,5 przepracowane.masakra.szkoda czasu lepiej szukac cos stałego

Witek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Dziwię się, że ma problemy z kontaktem z firmą?

Giero17

Facet obiecuje prace na dluzszy okres jednak 90% pracowników wyjezdza na raz.nie wiem z czego to wynika.pracowalem tam z ludzmi ktorzy na pracy sie znaja a po 1 wyjezdzie niestety szef szukał innych pracownikow na ich miejsce oczywiscie obiecując powrót po tygodniu co jednak nie mialo miejsca.NIE POLECAM

Pracownik były

Jeżeli chodzi o finanse to problemu nie ma.niestety Pan (usunięte przez administratora)jest człowiekiem niesłownym.pojechalem do pracy w Danii.praca miala byc długoterminowa. 1szy miesiąc jest na sprawdzenie i po tym czasie określa czy sie wraca czy nie.Powiedział ze chce zebym dalej pracował jednak bese musiał siedziec w polsce tydsien dłużej. Kilka razy dzwonilem i obiecywał pracę (w tym czasie bylem bezrobotny) jednak po kilku razach calkowicie przeatal odbierać telefony.odebral dopiero z drugiego nr.w tym czasie dowiedzialem sie ze na moje miejace zatrudnil obcokrajowca.nie jest słowny ani rzetelny w kwestii pracy.inny pracownik pojechal ma 5 tugodni z czego 3 tygodnie siedzial w domu bez pracy i zarobku.osobiscie uwazqm ze jezli ktos chce pojechać na jednorazowy zarobek to ok ale praca na dłuższą metę w gre nie wchodzi.osobiscie nie polecam

Iwona

W firmie Antropik można wynająć pracowników na budowy. Dzięki temu można obniżyć koszty pozyskania wartościowego pracownika, obniżenie kosztów zatrudnienia, zmniejszenie kosztów administracyjnych i przejście ze stałego kosztu zatrudnienia na zmienny. To też powoduje, że pracownicy stale ma zapewnioną pracę. http://antro.dk/tilbud/?lang=pl Co sądzicie o takiej formie pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Antropik - Kamień Pomorski

• Jak się pracuje w Antropik?

Zobacz opinie na temat firmy Antropik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antropik?

Antropik
3.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Łużycka 1
    66-200 Kamień Pomorski