P.W Bud-Masz

Konstantynów Łódzki

Opinie o P.W Bud-Masz

Tabalug

Panowie jak aktualnie wygląda praca w tej firmie. Jest ogloszenie i zastanawiam się czy aplikować

Raf
@Tabalug 28.10.2017 09:25

Aplikuj aplikuj chcesz mieć zryta psyche to wal smiało.poniżanie przez synow to norma a zresztą dla ojca tez pracownicy nic nie znaczą

Karolina

@niePolecam ale w jaki sposób ciężko wytrzymać? Ktoś inny też tak uważa? Mówiłeś szefowi o tym? Słyszeliście, że wprowadzono do oferty firmy BUD-MASZ innowacyjny produkt w postaci wielkogabarytowej maszyny do wytłaczania blach, co ma zwiększyć konkurencyjność. Projekt jest współfinansowany przez UE http://www.bud-masz.com.pl/news,,17.html

niePolecam

Szef całkiem w porządku za to jego synkowie przejmujący biznes to szczyt niekompetencji i braku ogłady. SZCZERZE nie polecam firmy. Proponują może w miarę dobre wynagrodzenie ale wytrzymać z takimi CINŻKO ! Wisz, rozumisz!

Karolina

@sani masz oczywiście rację. Forum służy do opiniowania pracodawcy, ale zależy nam na rzetelnych opiniach. Dlatego prosimy uargumentowywać swoje opinie, by osoby zaglądające w poszukiwaniu informacji na temat P.W Bud-Masz znalazły tego czego szukają.

sani

wchodząc na tę stronę liczy się na sensowne opinie @pracus

pracus

Szef jest zajefajny i tyle wie na temat produkcji blach ze gdyby nie on dachy bylyby bez pokrycia nie tylko w Polsce ale i w calej Europie wschodniej.Wiec prosze od niego sie odczepic.Tego wam rzycze

Greg

Syf to mało powiedziane odradzam kazdemu ten curl....

wicher

Dokładnie tak, stękać i narzekać jest bardzo łatwo i każdy jeden mądry, Bud masz jest spoko firmą, bardzo dobrą pod względem właśnie zatrudnienia, warunków, nie liczny pracodawca który ogrzewa hale produkcyjne, kurka byłem na serwisie z maszyna u jednego polaka to do samych kości przemarzłem, palce u nóg i rąk brak czucia, jak wróciłem to wolne musiałem wziąć bo chory byłem!!! nie wiem jak ci ludzie tam pracują!!!!

Ozz

Szef normalny, wiadomo że każdy ma inny charakter i czasem jakieś zgrzyty mogą być lecz zawsze można się dogadać, praca dobra i stabilna.

KM

Dlaczego nikt dobrowolnie nie chce odejść z tej firmy, nie rozumiem tego od osób które przy śniadaniu tak narzekaj że źle, sam prosiłem się żeby przyjęli mi syna do przyuczenia i się udało. A kto od nich z rodziny pracuje bo jest ich tylko 3 osoby, chyba ze jest ktoś jeszcze i nie znam?

cholender

firma gdzie są 2 albo 3 okresy próbne, pierwszy to tydzień próbny...(na czarno), kolejny to miesiąc chodzenia i proszenia się o umowe o prace (na czarno)...i w końcu normalny okres próbny 3 miesięczny...a na umowie najniższa krajowa :) nadgodziny i soboty płatne jak zwykłe godziny, soboty nieobowiązkowe jak kodeks pracy nakazuje - ale musisz być w każdą bo " lepiej przyjsc bo szef będzie krzywo się patrzył i będzie zły" jak chcesz być popychadłem i wracać do domu styrany jak koń po westernie to wal jak w dym

pracus
@cholender 02.08.2015 22:12

Wiesz co powinno ci byc wstyd !Przenies sie do komuny i dostawaj zasilek albo emeryture.Jak mozesz oceniac taka piekna firme i tak wspanialego prezesa ktory karmil cie odrywajac kawalki swojego ciala

pracownik @

odradzam, firma z zewnątrz wygląda na idealna ale to tylko pozory. Firma rodzinna, każdy donosi...szybka forma awansu w tej firmie. Ostatnio właściciel zrobił zebranie zaczynajac od słów " wy brudasy - fleje, świnie itd itp' zabieranie pieniędzy z wypłaty bo mam zły dzień, mycie podłogi w szatni za kare to norma ,normalne jest też że jedni (rodzina i przyjaciele) robią NIC a reszta zaiwania jak roboty - za mało i za wolno ! umowy jak nie chcesz to będzie Ci wciskał a jak w końcu zachcesz pracować legalnie to twoje kwestionariusze zostana zgubione i znowu na czarno :) taka oooo firma

Janusz
@pracownik @ 02.08.2015 22:01

Musze sie zgodzic, firma jest jak Matrix stwarza pozory sukcesu. Wiele osob pracuje na czarno bez umow i nie otrzymuja wynagrodzenia, podobno powinni jeszcze zaplacic ze cos sie nauczyli. Non stop zmienia ksiegowa (przypadek). Szef kulturalny ale wyrafinowany. Nie spotkalem sie z chamstwem ze strony synow, moze w biurze jest grzeczniejszy. Poprostu firme prowadzi typowy JANUSZ BIZNESU ze swoim SeBKiEM

stary pracownik

w tej firmie pracuje już 12 lat i nie widzę potrzeby zmiany bo jest mi tu dobrze i do tego mam dość blisko i pieniądz też dobry. Zresztą 3/4 osób które tu robią to mają podobny staż pracy co ja. tylko młodzież się zmienia nie wiem dlaczego i nie pytam. nie rozumiem opinii powyżej, ja dostałem wyposażony wózek narzędziowy jak każdy na hali i nie muszę latać i się prosić nikogo, umowę zawsze dają po nie całym miesiącu pracy. Fakt mogliby ulepszyć organizacje pracy. praca jak wszędzie raz lepiej raz gorzej jeszcze nie spotkałem i nie słyszałem o idealnej pracy i cudownym pracodawcy :) Co tu pisać, każdy może trzeba ryzykować nie spodoba się to idziemy gdzie indziej ja tak robiłem aż znalazłem

a4tech

Popieram przedmówcę w firmie zero organizacji, o umowie zapomnij o sprzęcie do pracy też, musisz przynosić swój, jednym słowem omijać szerokim łukiem

Firma krzak nie dają umów płacą kiedy chcą zabierają po kilkaset złotych z pensji bez podania powodu człowiek jest cały czas goniony i wyzywany zero premii zero socjalnego nadgodziny gołe po prostu dno!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o P.W Bud-Masz - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W Bud-Masz