Lappo Hotel

Biskupice Podgórne

Opinie o Lappo Hotel

Was

Nie został zamknięty, wszystko jest na swoim miejscu

Danuta

Oczywiscie hotel pracuje od 3 lat, ale firma istniej od 1991 r. Nieznajomość tego faktu świadczy o tym, że osoba piszaca pracowała bardzo krótko i nawet nie zdążyła poznać załogi, która pracuje tu kilkadziesiąt lat. Bardzo mi miło, że kojarzę się z właścicielem firmy, jednak nie jestem tą osobą a nie ukrywam, że chiałabym nią być. Nie dziwi mnie, że piewsza załoga hotelu została częściowo wymieniona, bo firmie zależy na pracownikach sumiennych i takich którzy się z nią identyfikują, a nie na takich którzy myślą tylko o tym jak zarobić najwięcej jak najmniejszym nakładem pracy.

Ale jakie dziesiątki lat? Hotel funkcjonował przez 3 lata, więc dziwne,że pisze Pani o tak długim okresie czasu. No chyba,że pisze to ( usunięte przez administratora ) Z kadry,która pracowała w momencie otwierania się hotelu nie ma już nikogo.Po roku wymieniono właściwie wszystkich.Czyżby nie nadawał się nikt? Wątpie.

danuta

Dziwi mnie, że wydając taką opinię nie używa się imienia, bo jakoś nie mogę skojarzyć takiego pracownika. Problemy rozwiązywane są w naszej firmie nie anonimowo ale w rozmowie z szefostwem.Wynika z tego tylko to że osoba pisząca pracowała tu bardzo krótko, co sugeruje że nie wykazała się w pracy odpowiedzialnością , sumiennością, samodzielnością. Przez hotel przewija się dużo młodych osób szukających lekkiej i przyjemnej pracy, bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności i staranności. Koledzy pracujący ze mną dziesiątki lat oddają tej firmie wszystko i nie wynika to z ich niezadowolenia tylko z chęci utrzymania pracy, z której są usatysfakcjonowani.Natomiast nowi pracownicy, którym zależy na pracy też potrafią się dostosować i są zadowoleni.

na jakim stanowisku Pani pracuje?

danuta

Ja pracuję z tymi ludżmi od początku hotelu i jestem bardzo zadowolona

Zostaw opinię o Lappo Hotel - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lappo Hotel