P.I.N. PERSONAL GmbH

Gliwice

Opinie o P.I.N. PERSONAL GmbH

Stefan
użytkownik zarejestrowany

Trudno jest uwierzyć w niektóre wpisy na wątku. Każda agencja musi mieć odpowiednie certyfikaty na prowadzenie takiej działalności. Sadzę, że to są jakieś sporadyczne przypadki co nie znaczy , że mogą się zdarzyć.

Stefan

jarek
@Stefan 21.08.2017, 22:31
Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie ma ideałów, wpadki zdarzają się każdemu....

to nie wpadki tylko oszustwa które mowia prosto w oczy!!

marcin

NAJGORSZA FIRMA! Zero kontaktu z biurem w Niemczech. Jesli juz sie dodzwoniles to otrzymywales wiadomosc ze ta osoba sie tym nie zajmuje. Jakiekolwiek dokumenty trzeba bylo wysylac po 10 razy do kilku roznych osob. Kobiety w biurze nie potrafily odpowiedziec na najprostsze,kierowaly wtedy do glownego koordynatora ktory pokazal sie nam w pierwszy dzien a pozniej zniknal na 2 miesiace i nawet nie odbieral telefonow. Przed przyjazdem i w czasie pierwszego miesiaca bylismy przekonywani i o swojej stawce netto (maila, telefony, rozmowy) ktora przy pierwszej wyplacie okazala sie stawka brutto! Kiedy dzwonilismy do biura Pani udzielila nam informacji ze "ona od poczatku mowila ze brutto jest netto" (cokolwiek to oznacza). W paru innych sprawach bylismy oszukani co do kwoty jaka jest odciagana z naszej wyplaty! O kazde euro trzeba sie wyklocic. NIE POLECAM NIKOMU!!

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Karolek pracujesz za pośrednictwem firmy P.I.N. PERSONAL GmbH? Jak długo w Twoim przypadku trwał proces od momentu rozmowy kwalifikacyjnej do rozpoczęcia pracy?

Karolek
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że jest taka agencja bo możemy korzysta z pracy za granica a wiadomo, że tam są duże większe zarobki. Słyszałem też o ludziach jadących tam i balujących.

śmierć lupa personal

Uważajcie na tą firmę lupa personal co szukają ludzi do pracy w Niemczech na maszynach cnc w magdeburgu. Te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wyplacaja kasy i trzeba się zebrać i spalić tych oszustów.

Byly pracownik1212

Powiem tak pracowalem tam miesiac i szybko stwierdzilem jedna rzecz Trzeba szybko uciekac !!! chyba ze ktos lubi pracowac za pol darmo i mieszkac w syfie z patologia

Spoko
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś wie o pracy dla operatora wózka, bardzo mi zależy.

maly

Chlopaki czy tez panienki nie przejmujcie sie Pin Personal czy RUN nie pujdziecie tam do pracy to traficie na inna agencje np. { iPersonal gmbh Özge Avar} a w rzeczywistosci dalej bedziecie pracowali u Sezara Kareachim bo to wszystko jedno i to samo nastepna Agencja pracy tymczasowej Sezara , tylko ze imie i nazwisko widnieje czlonka rodziny ,ale bajki te same i zawsze pare centow wiecej od najnizszej krajowej, a umowa grubsza niez bajka dla dzieci

adam
użytkownik zarejestrowany

Na pewno wypłata jest w pełni terminowa, skoro dbają o to.

Young

Do odpowiedzi wyzej. Sporo zarobić to możesz gdzie indziej ale nie tam przez pin Personal. Ja za 8 dni dostalem 150 € śmiech na sali..nie wiem co mi odliczyli ale za tyle pieniędzy pracować to ja dziekuje. Do pracy musialem jeszcze dojeżdżać 12 km, co oni nawet nie dadza centa na paliwo. Dobrze ze zrezygnowalem jak najszybciej, bo za takie pieniadze można robić w kraju. Jeżeli chcesz zobaczyc jak jest to sie przekonaj i jedz. Ja nie polecam z calego serca. Nie pozdrawiam.

Young.

Też nie polecam tego biura. Byłem, zobaczyłem i wyjechalem jak najszybciej. Mialem być na wózek widłowy ale to jak każdy z tego co slyszalem, niestety nie pracowałem jako widłowy tylko pracownik produkcji.. za paliwo nie zwracaja, domki przecietne. Tam gdzie byłem nie bylo internetu, telewizora. Wszystko w swoim zakresie. A co najwazniejsze to wymogi maja tam wszyscy niesamowite, tak jakbys mial minimum zarabiać te 2 koła euro..

maly
@Young. 12.09.2016, 14:16

kolego a czy ty wiesz ile Sersar od firmy za 2 kola to on by sie w to nie bawil tylko ze polacy sa ruchani malym wackiem Tureckim

ja

Witam wszystkich firma wsm Personal jest firma która okrada ludzi jeśli macie możliwość iść do innej firmy to uciekajcie . Umowę miałem stworzona na 9.39 a na abrechungu miałem 8.80 gdzie jeździłem cały czas jako operator wózka widłowego. Ale cóż zwrotu nie dostałem a 3tyg przed operacją dostałem kundigung i do tego 50% pensji gdzie miałem przepracowany cały miesiąc. Ale oczywiście pan koordynator nie umiał mi wytłumaczyć tego i co do czego pisałem do niego bym mi fiszke wysłał za czerwiec do tej pory brak odzewu .Tak więc moim zdaniem jest to firma kogucik.

ADAMEM

Jeżeli komuś wystarcza 1.100 euro miesięcznie może tam jechać. Po pierwsze BMW nie przyjmuję do pracy tylko ma pod sobą firmy logistyczne które podpisały umowy z life firmami takimi jak PIN. Właścicielem tej firmy jest turek albo coś w tym stylu więc samo za siebie mówi. Jeżeli powiedzą wam, że będziecie mieszkali na hotelu przygotujcie się na spartańskie warunki. Libacje cały czas, syf i pokoje trzy osobowe. Hotele też należą do turków :). Na początku powiedzą wam takie rzeczy, że oczy z orbit wychodzą a później oczywiście życie. Jeśli jesteś dobrym operatorem wózka z doświadczeniem-nie jedź tam. Mnie magazynu uczył gość który był całe życie rzeźnikiem a tam pracuje miesiąc i jeszcze próbował mi powiedzieć że nie umiem jeździć po 5 latach pracy na wózkach. Teraz tam potrzebują kupę ludzi więc nawet bez języka przyjmują. Kontakt po tygodniu pracy opłakany a w biurze pełno lasek które chyba nie wiedzą po co tam są. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. a.kownackiii@o2.pl

ostrozna

witam. pracuje/cowal ktos w hamburgu przy slodyczach (pakowaniu)? ktos cos moze wie na temat takiej pracy? z gory dzieki za info

nikt dla niego
@ostrozna 24.03.2016, 09:24
witam. pracuje/cowal ktos w hamburgu przy slodyczach (pakowaniu)? ktos cos moze wie na temat takiej pracy? z gory dzieki za inf...

Artan czyli koordynator to stary palacz marychy,sprawdzcie sami,on caly czas na chaju.

Nick

Miej uprawnienia na 10 rodzajów wózków a w umowie Lagerhilfarbeiter i jedziesz na verpackung ;-) Ale z tego co wiesz... To może być inaczej... Ciekawe jak wielka Twa wiedza.. ? Hehehe

kolaborant

ta firma to samo zlo.tematem tabu jest prostytucja wsrod pracowniow.norma jest handel narkotykami,bojki,kradzieze,gwalty,seks grupowyi libacje alkocholowe po 2 tygodnie.

xyz

Nie wypłacają całych wypłat a zapewniają mieszkanie ale bardzo marne i każdy sam musi za nie zapłacić czyli "miesięcznych diet" nie widać najpierw skaczą koło nowych, a jak nie dasz sobie w kasze dmuchać to Cię zwalniają ! Nikomu nie polecam tej kończącej się firmy! Idealna firma dla ciemniaków, popychadeł i tych co boją się odezwać !

Piotkurus

Witam ja pracowałem podczas jednego wyjazdu w 3 firmach naraz a jest to pin,run i emc2 i jest to ta sama firma za 2tyg. pracy jako stolarz meblowy dostałem 990 euro na konto,za pełen msc.1800 Pomoc dla pracowników ze strony pinu to meldunek ,założenie konta ,zaliczki bez problemu,wizyty w ratuszach i urzędach .Przez 2-3 lata wyjeżdżam z tą firmą na różne projekty i nigdy mnie nie oszukali nawet na 1 euro .Polecam czytać umowy które podpisujecie i znać swoje kwalifikacje oraz stopień znajomości języka .

Nie Wazne...

Najgorsza firma w jakiej robiłem za granicom przez 6 lat kariery w naprawde wielu firmach wszystko co w tej firmie jest to oszustwo kłamstwo i nic wiencej coraz mniejsze wypłaty wypłaty w twóch lub 3 razach wysyłane spózniają się i jak się zwolnisz to ci na przekór przelewu nie zrobią tylko jakieś śmieszne czeki do polski wysyłają po które trzeba z niemiec zjezdzać jak sie pracuje już gdzieś w niemczech... NAJGORSZA FIRMA...

były pracownik

Warto zwrócić uwagę,że odpowiadając na ofertę pracy zamieszczaną przez PIN kontaktują się z wami pracownicy RUN. I to z RUN (ewentualnie) podpisuje się umowę. Tak przynajmniej jest w przypadku pracy w magazynach. Ja osobiście tej agencji nie polecam.

kris

Firma jest okropna nie polecam to oszuści wypłaty to kpina ,albo wyszukują problemów i nie wypłacają wcale .Pan K Schultz na początku miły i pomocny to zwykła świnia robiąca problemy ze wszystkiego nie polecam tej firmy nikomu trzymajcie się z taleka

azorek

adamki, tak wyklewałęż łzy na tym forum a teraz jest ok. Wez no chłopie napisz , jak było naprawde , jakie warunki, praca itp ??

Garmitt napisz na pencyna@wp.pl .Pogadamy

Garmitt

Azorek podaj maila wyjeżdżam w tym samym czasie. Pozdro

adamki

Ups, sorry, troche mnie ponioslo i najpierw zrobilem, a pozniej pomyslalem. Bylem dzisiaj w moim banku i okazalo sie, ze pin mi kase przelal w terminie, ale, ze mam klopoty z deutsches bahn(w 2014 jezdzilem sobie po reichu bez biletow) to mi sad konto zablokowal i zarobki na poczet dlugow zajal. Sorry, tez mi sie wydawalo dziwne, bo nie mialem nigdy u nich problemow z kasa. A w zyciu tak bywa, ze jak czlowiek zly to wylewa wszystkie zale z siebie. W sumie praca normalna, raz lepiej, raz gorzej, jak to w zyciu,nie? Chodzi o to, zeby negatywy nie przyslonily pozytywow... I odwrotnie, nie. Pzdr.

Garmitt

Witam. Również 16 mam być we Frankfurcie i chętnie się czegoś więcej dowiem.

azorek

siema, na 16 stycznia , mam sie stwaic w frankfurcie jako komisjoner, własnie przez agencje PIN ,napiszcie cos o tym

Kinio83

Adamki Chyba juz Troche sie gubisz w zeznaniach:) wczesniej pisales ze czekales na robote, teraz ze Byles w tej grupie Co dostaly od razu robote. Ja Mialem przyjemnosc pracowac tam, znam ludzi i z Biura i z magazynu i nie wiem z czym Masz Problem. Jesli jestes w porzadku to inni tez sa. Nie, nie uwzial sie na tobie caly swiat. Zostalem przejety pod firme, jestem w stanie utrzymac rodzine. Ogolnie to Polecam. A wy sobie marnujcie szanse rozwoju w niemczech czytajac takie Fora Jak to:)

@Kinio83 28.12.2015, 22:01

Wez no mi pokaz palcem, w ktorym miejscu napisalem, ze czekalem na robote. Napisalem, ze inni czekali na robote, ci, z ktorymi mieszkalem na pinowskiej chacie. Gdzie wracalem z pracy a oni siedzieli na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdy szedlem do pracy, a oni siedzieli na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A co do szansy rozwoju w Niemczech, to nie rozbawiaj mnie chlopie, prosze cie buahahahaha.... I wez no mi pokaz takiego w stosunku do kogo nie bylem w porzadku, stary pracowniku hehehe.

bolek
@Kinio83 28.12.2015, 22:01

Ej radzio, to ty, czy jakis twoj kumpel co od ciebie esemesa dostal zeby pin polecac?

adamki

No chyba, ze sie myle, hehehe. Nie, Cezar, morituri te salutant? hehehe....

olek 86

Witam, adamki mam pytanie czy jechałeś z biura z gliwic? I rozumiem ze robiłeś jako wózkowy w bmw tak ? Bo widze czesto ogloszenia ze poszukuja wozkowych do dingolfingu

@olek 86 25.12.2015, 01:27

Nie jechalem z biura w Gliwicach. Jechalem z ogloszenia w necie. Co i tak nie zmienia faktu, ze jak masz jechac na dingol jako wozkowy, to trafisz na sprawdzenie do bmw. Sprawdzenie trwa 10 sekund, postawic skrzynie na skrzynie i to wszystko, ale nie na tym rzecz polega. Niektorzy stawiali w 5 sek. i radzili se na sprawdzeniu dobrze a i tak pozniej czekali tydzien w pokoju 3m2 az ich wezwa do roboty, a inni blaznili sie na tym egzaminie i nie potrafili trafic widlami w otwory na widly i od razu mieli robote. Tego nie wyczujesz, hehe... Ja akurat bylem w tej drugiej grupie: D Kiedys bylem swiadkiem jak koledze wysliznely sie z rak drzwi od beemki do beheltra, zauwazyly to jakies pi..cz..ki z szefostwa i za 20 minut kolege wyjeb... z roboty z wielka pompa za to, ze zmeczonemu po 6ciu albo 7miu godzinach targania tego gow...na wysliznely mu sie drzwi i po prostu grzmotnely o podloge. Robia tam strach i tyle. Mysla, ze skoro tam przyjezdzasz, to nie masz w zyciu swoim zadnych innych alternatyw. Cos sie w ich korporacyjnych mozdzkach popiedo... hehehe.

adamki

Szkolenia w tej firmie wygladaja tak, ze radzio zawiadamia was dzien wczesniej telefonicznie, ze jutro np. o 9.00 macie obowiazek sie stawic w waszym prywatnym czasie tu to a tu na obowiazkowe szkolenie takie to a takie. Szkolenie przejdziecie z palcem w de, ale waszych oryginalnych papierow i tak nie otrzymacie; bedziecie patrzec jak otrzymuja je koledzy z innych firm... Wy dostaniecie tylko xero uprawnien, np. na suwnice... Wasze oryginalne papiery wysla do biura w ergoldingu. A wiec:Skoro zaplacilem za to szkolenie z moich wlasnych, to dlaczego mi przestepcy nie przeslali razem z rozliczeniem miesiecznym moich oryginalnych uprawnien? Takie drobne pytanie, ktore tylko potwierdza fakt niezbity, ze to kręty...

adamki

Dzien dobry, byly pracownik piniorow. Na moj polski adres do korespondencji przyszlo od kryminalistow pismo, rozliczenie za miesiac listopad, w ktorym stoi, ze zarobilem netto 1.336.69 euro. Jednak odliczono mi za to i tamto( szkolenia, lekarze, karty wstepu, ktorych nie oddalem itp, itd) 374,91 euro a wiec teoretycznie powinienem na moim koncie 15.12.2015 zobaczyc przelew od bandytow opiewajacy na 961,78 euro( co zreszta stoi w pismie od bandytow). Takiego przelewu nie stwierdzilem. Howgh. A wiec jednak dajcie sobie spokoj ze zlodziejami i poszukajcie kogos, kto was nie okradnie hehehe...

byly pracownik

Tragedia nie polecam przez tel piekne bajki na miejscu okazuje sie tragedia nie wyplacili mi wszystkich zarobionych pieniedzy Jak ktos ma inne wyjscie niech ucieka od tej firmy jak naj dalej

lala

Ale na socjal tez trzeba sobie zapracowac!

radziosradzio

Na start jako wozkowy dostaniesz 8.8 euro brutto za godzine, lepiej isc na social naprawde od tego odciagna ci 252 euro netto za zakwaterowanie, ktore "gwarantuja" . Praca nie jest zla w dingolfing - pewnie kuhne & nagel tylko faktycznie to wynagrodzenie jest beznadziejne. Nie warto ' zycie tutaj tez kosztuje

Stefan__500

witam, wysłąłem cv na klasinska@pin-personal.com odzwonili z niemiec,ale rozmowe odłożyłem na inny dzień. ale ogłoszenie dotyczy Bayern / Dingolfing. jako operator wózka widłowego czy pracuje/bądź pracował ktoś w tym mieście? i przez tą agencje? PIN-PERSONAL. poprosze o komentarze.

Agnieszka
@Stefan__500 20.11.2015, 23:31

Wiem cos o tym! jak to polscy pracownicy oczerniaja Firmy bezpodstawnie. Jestem rowniez przedstawicielka- polskojezyczna jednej zeitarbeitsfirmy i musze powiedziec to co musze codziennie na swoj temat czytac przechodzi ludzkie pojecie. Po jakims czasie stwierdzilam, ze nie warto czytac tych opini ani sie denerwowac bo to nic nie da! Poprostu trzeba te wypowiedzi poanalfabetow ignorowac. Nie osiagneli nic w Polsce to i nie osiagna nic w Niemczech. ich Problem jest glownie, ze nigdzie im sie nie podoba i wszyscy sa ich zdaniem oszustami. U mnie podpisuja Umowy na prace sa informowani- potem slysze, ze nic im nikt nie mowil..... Moglabym tu przytaczac tysiace przykladow. Zakoncze to tylko krotkim stwierdzeniem- POLAK POTRAFI....

lolek

i bardzo dobrze, zostana najlepsi :)

bolo

A co wy wyrabiacie jestescie czopkani a kordynator alban szkoda ze nie hiszpan hehe smieszni jestescie postaw sie na miejscu ludzi ktorzy jada po zarobek a mosza jebac za grosze i szukac pracy dorywczej cieciu

Sp4it3

Witam. Pracowałem w tej firmie ok 8 msc. Mogę powiedzieć dużo o koordynatorach i paniach z agencji pracy. Powiem tyle że uda wam się zarobić ok 750 euro jeżeli nie będziecie brali zaliczek. Jeżeli wyrabiasz norme dostajesz wcześniej rozłonkowe ok 150euro i dodatkowe pieniądze za dodatkowe kole. Koordynatorzy hmm. Pan Bartosz K. Nałogowy palacz śmiesznych zielonych papierosów nawet w pracy je palił japier.... Pan Krzysztof Sz. wporządku jest ale też nie ma za dużo do gadania. Pani Aleksandra i Pani Natalia z biura hmm Ściemniają byle by ludzi do roboty zagarnąć. Kłamią w żywe oczy dosłownie. Więcej niż 750 euro przez pierwsze trzy msc nie zarobicie ponieważ musicie zapełnić tzw. Zeitkonto w wysokości 80h. Praca strasznie nudna i za takie pieniądze polecam siedzieć w polsce. Jeżeli ktoś chce czegoś wiecej się dowiedzieć piszcie tutaj a odpisze na wszystko.

@posk 01.01.2016, 13:21
mam jechac do pracy od 11.01.16 do Landshut jako operator wozkow widlowych , mozesz cos wicej napisac jak tam jest , jakie waru...

Obiektywnie chlopie nie jest zle, troche sie jebn..alem z moim bankiem i w pierwszym odruchu zwalilem wine na pin, a ze na swieta zjechalem do pl, to i sprawdzic nie moglem jak to bylo z moja kasa. Po powrocie do niemiec okazalo sie jednak, ze pin mi kase przelal, z tym, ze mialem jakies tam swoje zobowiazania od pinu niezalezne. Sorry troche mnie ponioslo itpitd. A jesli chodzi o prace jest naprawde spoko, nie dostaniesz sie za pierwszym razem, to Ci znajda cos innego. Tam gdzie ja robilem byla praca latwa, lekka i przyjemna, z tym, ze mowie, jakis pech mnie dopadl w momencie gdy sie zwolnilem i zwalilem wszystko na pin. Teraz juz wszystko wyjasnione. Sorry, EOT

nick srik
@Natalia - Pani z biura 16.11.2015, 14:57
Witam Panie Sp4it3. Tu "Pani Natalia" z biura. Prosze miec na tyle odwagi i zadzwonic do mnie i powiedziec w czym tk...

To co pracownicy robią po pracy na mieszkaniu za ktore wyłudzacie ogromne kwoty,w dodatku przeludnione to was małolaty goovno obchodzi.A jak się nie podobo to od tego są faszystooowskie prokuratury.

WUJCIO

Ludzie ta firma to porażka nie idzcie tam, to samo RUN-to te same firmy. Proszę uważajcie szkoda waszej pracy na tych oszustów.Jest dużo innych ofert pracy i agencji

Nowy

Wiecie co czytajac te wszystkie wasze opinie poszukam innej firmy ale nawet telefonicznie sie nie da do nich dodzwonic pzdr i dzieki za all komentarze

byly pracownik

Pracowałem przez tą firmę i muszę powiedzieć że firma jak większość zeitfirm, rewelecji nie ma ale zawsze idzie się czegoś nauczyć i w pracy i z przepisów, plus dla firmy ze rozliczyli sie co do euro, minus ze przesadzaja z kosztami mieszkan. Druga sprawa to co niektorzy co przyjezdzaja sped buractwa nie majacego pojecia o robocie przepisach umowach itd. a potem takie komentarze

klapek73

Przeciez to oczywista oczywistosc ze np. komisjoner bez jezyka niemieckiego i znikomym doswiadczeniem nie zarobi tyle co stolarz czy elektryk z jezykiem niemieckim i duzym doswiadczeniem. Nie mozna wszystkich wkladac do jednego wora. Skoro tyle osob tu narzeka na firmy posredniczace - to szukajcie pracy bezposrednio w firmie docelowej. Pozdro!

rado

2000 EURO-Chyba sobie jaja robicie ha ha:) Więcej niż 800,00 czasami 850,00 euro nikt w tej firmie nie zarabia.Ponadto firma stosuje nie legalne potrącenia.Jak masz a duzo godzin to potrącą ci że niby kara-za złe zachowanie.W rzeczywistości nie moga tego robić.W Niemczech minimum egzystencjalne jest 1100,00 euro-i nie mogą potrącać poniżej tej kwoty poza mieszkaniem.Masakra z ta firmą,ludzie jednak z braku pracy godza się na to.I na tym ta firma żeruje.Ludzie jak możecie nie idźcie do tej firmy.

ja

naprawde to nigdy niewiesz ile zarobisz w konkretny miesiącu. to zależy ile naliczą podstawy 170 godzin czy np 180, ile dostaniesz dodatku czy 200 euro pomocnik czy 400 euro np stolarz.noi czy w soboty pracujesz.ja np pracowałem jako stolarz,za pracujące soboty miałem 10 euro za godz na ręke.pamiętać trzeba że z tego dodatku 200 albo 400 euro zawsze potrąco ci 202 euro na mieszkanie.przepracujesz miesiąc,wszystkie soboty po 9,10 godz to około 2000 euro zarobisz

DAWID STOLARZ
@ja 26.09.2015, 11:49

AKURAT SIĘ DOBRZE SKŁADA BO JA PRACOWAŁEM JAKO STOLARZ PRZEZ TĄ FIRMĘ. ZERO POZYTYWÓW Z MEJ STRONY PRZEPRACOWANY CAŁY MIESIĄC I 3 SOBOTY. GDY DOCHODZI DO TEGO ZE ZWALNIAM SIĘ PO MIESIĄCU OTRZYMUJĘ WYNAGRODZENIE 1000E TO JAKIŚ ŻART W BIURZE OCZYWIŚCIE NIC NIE WIEDZĄ. ODRADZAM

ja

to nie są godziny wypracowane tylko NAD GODZINY.czyli chyba powinny być troszke więcej płatne. poza tym w ogłoszeniach oferujecie stałe stabilne zatrudnienie więc niema potrzeby wykorzystywania cajt konta skoro mam mieć prace cały czas tak. wystarczy mi urlop

RADO

Kto może ucieka z tej firmy, wyzysk straszny -wszędzie tylko nie tam.Jak traktują ludzi to się w głowach nie mieści-naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałem w innych agencjach, ale tylko tu przeżyłem koszmar.wynagrodzenie 750,00 800 eur i to wtedy jak masz 220 h. O wypłacie nadgodzin zapomnijcie :)

mychor

Ja tam pracuje u nich juz ponad rok i nie mam z niczym problemow. Kasa zawsze na czas, ludzie OK, zarobki dobre. Ja polecam ta firme i szczcerze to dziwi mnie taka ilosc negatywnych komentarzy....

dzamper

ile tak naprwde mozna w pinie zarobić ?

Zostaw opinię o P.I.N. PERSONAL GmbH - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.N. PERSONAL GmbH