Doradca Firmy.pl

Kalisz

Opinie o Doradca Firmy.pl

Esmeralda

Doradca Firmy ma problem z wypłacaniem ludziom wynagrodzeń. Nie można doprosić się o umowy, duża rotacja, brak perspektyw. Zajmują się wszystkim, od kredytów po nieruchomości. Nie polecam

Tomasz
@Esmeralda 06.02.2018 10:47

Pracuje w firmie od 4 miesięcy, nie miałem ani problemu z umową ani z przelewem na konto wynagrodzenia, więc nie wiem o jakim problemie mówisz. Polecam tą firmę fajna atmosfera, jak pracujesz rzetelnie i sumiennie to i wynagrodzenie bardzo zadowalające, ale jeśli przychodzisz tylko po to aby posiedzieć i zgarnąć podstawę to nie zarobisz. POLECAM

Justyna
@Esmeralda 06.02.2018 10:47

Pracuję w firmie od ponad 2 lat, nie miałam nigdy problemów z wypłatą wynagrodzenia, a kontakt z Prezesem jest bezbłędny. Firma nie jest korporacją , nie traktuję ludzi przedmiotowo, zatem zarzutu Esmeraldy są wyssane z palca. Polecam firmę, na pewno nie zawiedziecie się na atmosferze czy produktach przez nią oferowanych.

mig

także we Wrocławiu @wefrg jest wolne stanowisko dla Telemarketerki. Umowa o pracę i płaca zależna od twojej pracowitości i zdolności. Napewno w pracy pomogą ci szkolenia

Edek
@anonymous 06.02.2018 10:33

dzieki za info,jednak szukam innej pracy :)

Ferdek
@Edek 06.02.2018 12:24

Dobrze wiedzieć trzeba omijać tą firmę z daleka !!

Iza

Doradca Firmy.pl ma bardzo nowoczesną stronę internetową, która jest właśnie w przebudowie. Mimo wszytsko - znajduję się na niej zakładka z danymi kontaktowymi, które mogą posłużyć wysłaniu swojej aplikacji. Czy ktoś próbował w ten sposób wysłać swoje zgłoszenia do pracy?

Iza

Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwość szkoleń, a dla najlepszych - awans? To bardzo istotny czynnik, który przyciąga do firmy młodych pracowników, a zarazem stanowi jeden z lepszych sposobów motywowania.

Zostaw opinię o Doradca Firmy.pl - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradca Firmy.pl