Doradca Firmy.pl

Kalisz

Doradca Firmy.pl

Opinie o Doradca Firmy.pl

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anita

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką macie atmosferę w firmie?

Gutek

Na premię trzeba zapracować!!!

Tomasz Wróbel
@Anonimowy 17.06.2018 14:10

Chętnie się odniosę do powyższego. Nie przypominam sobie aby Spółka zatrudniała asystentów a jestem od odpowiedzialny za sieć sprzedaży... Proszę o kontakt na telefon (jeśli ktoś był zatrudniony w tej firmie to go posiada ) lub mail na tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl

Iza

@Anonimowy, czy po za tym co napisałeś, mógłbyś udzielić więcej informacji o pracy w Doradca Firmy.pl? Jak oceniasz pracę w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie? @Gutek, pracujesz w Doradca Firmy.pl? Jeśli tak to wyraź opinię o pracy w tej firmie. Będzie to pomocne dla innych osób, które planują starać się o zatrudnienie w tym miejscu.

Tomasz Wróbel
@Iza 20.06.2018 14:30

zapraszam z wątpliwościami i pytaniami do mnie :-) tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl Odpowiadam za to aby pracownikom w tej firmie dobrze się pracowało :-) Anonimowym i tym którzy piszą że pracowali i nie dostali pieniędzy życzę wszystkiego dobrego i również zapraszam do otwartej szczerej dyskusji i kontaktu.

Anonimowy

Nie polecam pracy jako asystent doradcy. Obiecują Ci premię a jak przychodzi co do czego to grosza nie dostaniesz mimo, ze sami maja z tego czasami nawet 10 000 zł. Wstyd żeby grosza nie dać ! Siedzisz dzwonisz naganiasz im klientów a oni zgarniają konkretne pieniądze.. nic dziwnego, że maja tak dużą rotacje..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Doradca Firmy.pl? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Olek

Super firma więc nic dziwnego, że tak sobie chwalicie pracę. Może prowadzą jakieś rekrutacje?

Esmeralda

Doradca Firmy ma problem z wypłacaniem ludziom wynagrodzeń. Nie można doprosić się o umowy, duża rotacja, brak perspektyw. Zajmują się wszystkim, od kredytów po nieruchomości. Nie polecam

Justyna
@Esmeralda 06.02.2018 10:47

Pracuję w firmie od ponad 2 lat, nie miałam nigdy problemów z wypłatą wynagrodzenia, a kontakt z Prezesem jest bezbłędny. Firma nie jest korporacją , nie traktuję ludzi przedmiotowo, zatem zarzutu Esmeraldy są wyssane z palca. Polecam firmę, na pewno nie zawiedziecie się na atmosferze czy produktach przez nią oferowanych.

mig

także we Wrocławiu @wefrg jest wolne stanowisko dla Telemarketerki. Umowa o pracę i płaca zależna od twojej pracowitości i zdolności. Napewno w pracy pomogą ci szkolenia

Ferdek
@Edek 06.02.2018 12:24

Dobrze wiedzieć trzeba omijać tą firmę z daleka !!

Iza

Doradca Firmy.pl ma bardzo nowoczesną stronę internetową, która jest właśnie w przebudowie. Mimo wszytsko - znajduję się na niej zakładka z danymi kontaktowymi, które mogą posłużyć wysłaniu swojej aplikacji. Czy ktoś próbował w ten sposób wysłać swoje zgłoszenia do pracy?

Iza

Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwość szkoleń, a dla najlepszych - awans? To bardzo istotny czynnik, który przyciąga do firmy młodych pracowników, a zarazem stanowi jeden z lepszych sposobów motywowania.

Zostaw opinię o Doradca Firmy.pl - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradca Firmy.pl