Opinie o Doradca Firmy.pl w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Doradca Firmy.pl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Doradca Firmy.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradca Firmy.pl w Kalisz

Kamila Nowy wpis

A kiedy Pani straciła i w której śpioch? Proszę zgłosić sprawę do prokuratury, ja tak zrobiłam.

BABKA Nowy wpis

ja zostałam oszukana przez DORADCA FIRMY . Pożyczka zabezpieczona. Czym zabezpieczona? Sto tysięcy utopiłam

zzzz

Szkoda że nie zajrzała na tą stronkę wcześniej zanim powierzyłam tej firmie moje ciężko zarobione pieniądze - nabyła obligacje korporacyjne a później jak nie spłacali naiwnie dałam się namówić na podpisanie i przekształcenie obligacji w pożyczkę zabezpieczoną ha... ha ... zabezpieczoną !!! nie zobaczyłam ani złotówki od nich nie tylko nie mam zysków ale też nie otrzymałam zwrotu kapitału . Telefonów nie odbierają , więc oszukuję nie tylko pracowników

Babka
@zzzz

Ja również nie dostałam swoich pieniędzy. (usunięte przez administratora) mnie na grubą kasę. Pan Konradek Guz zapadł się pod ziemie

Nie ufać mu !!! Nowy wpis

Proszę nie wprowadzać w błąd ludzi panie Węgierkiewicz. Poległ pan w walce z tymi ludźmi a opowiada pan bajki że odzyskał pan 80% swoich należności ??? Nie ufajcie temu człowiekowi !!!

Czy w Doradca Firmy.pl poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak oczywiście dodatkowym świadczeniem jest brak pieniędzy na koncie o czasie, a nie przepraszam w ogóle brak przelewu. Pan Krzysztof i Mateusz fajny biznes wymyślili nie dość że wyciągnęli kasę od ludzi poprzez obligacje, i brak wypłat za pośrednictwo kredytowe pracownikom a Pan Mateusz założył spółkę rekruterską we Wrocławiu, i jeszcze za pieniądze spółki dom sobie wybudował, Pan Krzysztof nadal obiecuje wszystkim w koło ze odda.

Małgorzata

To nie jest zaskakujące? Bo jakby nie patrzeć sama opinia, że odda raczej nie obliguje do niczego. Czemu ci ludzie ta długo czekają z tym?

Jakie godziny pracy obowiązują w Doradca Firmy.pl?

Nie polecam pracy w doradcach firmy, Pan Krzysztof Józefiak oraz Mateusz Polnik do tej pory nie zapłacili wynagrodzeń byłym pracownikom, jeśli nie chcesz mieć później problemów z wynagrodzeniami nie idź tam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Doradca Firmy.pl? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Marcin_J

Szanowni i zacni pracownicy firmy DoradcaFirmy! Proszę przyjąć wyrazy mojego głębokiego współczucia za trud pracy, który wykonujecie, a następnie nie otrzymacie należnego się Wam wynagrodzenia. Sprawą nie łatwą jest otrzymać od tych złodziejaszków jakiekolwiek pieniądze, które sami zarobiliście. Gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie to jedyne co usłyszycie od samego zarządu (chociaż nie tak powinno się określać grupę cymbałów). Pracownicy uczciwi, Pracodawca w żadnym wypadku! Moja rada jest jedna: Nie wchodzić w żadne interesy z tą parafią - nikt jeszcze na tym dobrze nie wyszedł.

były współpracownik

Współpracowałam z firmą - leasingi zrobione, Klienci zadowoleni - (usunięte przez administratora) choć banki potwierdziły wypłatę mojej prowizji spółce. Sprawa aktualnie jest w Sądzie - szczerze odradzam.

Kto jest najważniejszy w firmie ? Pracownik czy Manager? Panie Tomaszu Wrobel Pan psuje rynek pośredników kredytowych takich firm jak Doradca Firmy są setki. Nie sztuka posadzić młodego pracownik na krześle i kazać mu dzwonić po klientach dając mu 2000 brutto na działalności. Trzeba jeszcze takiego pracownika nauczyć, aby zarabiał 5 razy tyle? A tego w tej firmie brakuje!!

Mieczysław
@Marek

Twierdzisz, że szkolenia przygotowujące do pracy w firmie nie są na odpowiednim poziomie? Sam jesteś lub byłeś pracownikiem Doradca Firmy.pl? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Jakie były Twoje zadania oprócz wykonywania telefonów do potencjalnych klientów? Napisz proszę jakie informacje jeszcze posiadasz na temat tego miejsca pracy, jestem ciekaw Twojej wypowiedzi.

X
@Mieczysław

Ja akurat pracowałam w tej firmie. I wiem jak wyglądają szkolenia. I kim jest Pan (usunięte przez administratora) Mniej mówić a zacząć coś robić. Cokolwiek.

Też w tej firmie nie jedno widziałam i powiem szczerze, że dużo zależy od człowieka. Jak kto do tego podchodzi i jak podoba mu się ta praca. Ja sam polubiłem ją z czasem, ale jednak. Każdy może czuć się czasem przytłoczony tymi wszystkimi obowiązkami, ale tu pomaga dobra organizacja. A szacunku innych za żadne pieniądze się nie kupi.

XYZ

Nie będę mówił, że to praca z fajewerkami bo bym skłamał, ale wiele opinii tu jest zwyczajnie przesadzonych, albo wyolbrzymionych. Praca ma swoje wady, ale ja dostrzegam zdecydowanie więcej zalet.

choco
@XYZ

Mam podobne podejście i wcale bym się nie zdziwił, gdyby te wszystkie negatywy wypisywała jedna osoba. W moim przypadku firma mimo wszystko starała się zachować ten profesjonalizm. Gdy była potrzeba, żeby coś ogarnąć, to było to wykonywane. Z urlopami też nigdy problemów nie było, wystarczyło pogadać. Choć to też kwestia tego jakim ktoś jest pracownikiem.

była może przyszła

Miałam okazję współpracować z tą firmą i nigdy nie było problemów z wynagrodzeniami, wręcz przeciwnie, wspominam tego pracodawcę jako jednego z najlepszych jakich miałam. Nie pracuję tylko i wyłącznie ze względów osobistych, lecz gdyby tylko była taka możliwość chętnie ponownie bym się zatrudniła. Zespół bardzo zgrany i zawsze pomocny. Pozdrawiam

Aero

Nie zgodzę się z zamieszczonymi opiniami. Różne rzeczy można powiedzieć, ale są też pozytywy. Z całą pewnością spora część opinii nie jest pisana obiektywnie.

antek

(usunięte przez administratora)porażka nie firma

Gutek

Na premię trzeba zapracować!!!

Anonimowy
@Gutek

Ok, w takim razie sytuacja - doradca dostaje kontakt od asystenta, doradca wypłaca kredyt, zarabia na tym, a to asystent pozyskał tego klienta i w ten sposób (wedlug umowy ustnej) miała być wypłacana część premii doradcy. Dlaczego jednak jej nie dostał ? Czy może też nie zapracował sobie na nią ? Proszę o wyjaśnienie.

Tomasz Wróbel
@Anonimowy

Chętnie się odniosę do powyższego. Nie przypominam sobie aby Spółka zatrudniała asystentów a jestem od odpowiedzialny za sieć sprzedaży... Proszę o kontakt na telefon (jeśli ktoś był zatrudniony w tej firmie to go posiada ) lub mail na tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl

Ks
@Tomasz Wróbel

Spółka zdecydowanie zatrudnia asystentów w Toruniu jest ich troje

@Ks

to nie mój komentarz, niezadowoleni pracownicy podszywają się pod osoby pracujące w firmie i wypisują bzdurne komentarze

Dyrektor oddziału w Toruniu
@Ks

Martyna
@Dyrektor oddziału w Toruniu

Jeśli jesteś dyrektorem w Toruniu odnieś się do tego dlaczego macie asystentów których spółka podobno nie zatrudnia. O co tu chodzi same nieścisłości..

@Gutek

I poczekać na nią pół roku mimo zapisu w umowie o miesięcznym trybie... Żenada

Tomek Wróbel

Marg a rito, Nikt w Toruniu się nie zwolnił. Po 3 miesiącach pracy bez żadnego - podkreślam - żadnego wyniku postanowiłem nie przedłużać z Wami umów. W złości i bucie - Ty oraz jeszcze kilka osób zabraliście sprzęt, który należał do firmy. Dopiero zgłoszenie sprawy na policję przyniosło skutek. (Brakuje jeszcze jednego smatfona...) Za przepływ informacji odpowiadam ja i myślę że w stosunku do Twoich gróźb i obraźliwych smsów jest dość konkretny i miły. Nie bój się "prawa racji ochrony informacji firmowych" (????) dzwoń lub pisz. Dobrego dnia Tomek Wróbel

Wstawiasz fakturę do 10 a na płatność czekasz niewiadomo do kiedy. Niektorzy nadal nie mają wypłat z lipca

@Tomek

Tomek ! Nie - fakturę wystawiasz maksymalnie do 3ciego a 10 otrzymujesz przelew. Pozdrawiam "niektorych" (może chodziło o niektórych - bo Niektory u na nie pracuje) i jeżeli tak jest to kontakt do mnie mają. Mogą też pisać tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl Pozdrawiam Tomek Wróbel

Iza

@Anonimowy, czy po za tym co napisałeś, mógłbyś udzielić więcej informacji o pracy w Doradca Firmy.pl? Jak oceniasz pracę w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie? @Gutek, pracujesz w Doradca Firmy.pl? Jeśli tak to wyraź opinię o pracy w tej firmie. Będzie to pomocne dla innych osób, które planują starać się o zatrudnienie w tym miejscu.

Tomasz Wróbel
@Iza

zapraszam z wątpliwościami i pytaniami do mnie :-) tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl Odpowiadam za to aby pracownikom w tej firmie dobrze się pracowało :-) Anonimowym i tym którzy piszą że pracowali i nie dostali pieniędzy życzę wszystkiego dobrego i również zapraszam do otwartej szczerej dyskusji i kontaktu.

Przemek
@Iza

Pracowałem w tej firmie zwolnilem się ponieważ nie wyplacaja terminowo wynagrodzeń. Wsparcie które ma pomagać w sprzedaży produktów wie jeszcze mniej niż eksperci. Żenada

Tomek Wróbel

Nie jetem w stanie się odnieść do tych informacji. Ciężko się ustosunkować do powyższego od anonimowej osoby. Umowy posiadają ważne dla wszystkich terminy + załącznik prowizyjny. "Chłopak z tej firmy z poza bankowych nadal nie ma wypłaty za lipiec" nie wiem o co chodzi ale specjalistką od pożyczek pozabankowych w firmie jest Joasia i z tego co mi się wydaję - a patrzę na nią teraz - jest kobietą !!! Ale jakby co to pisz na tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl Pozdrawawiam

@Przemek

Przemku, problem polega na tym że jak się nie robi to wynagrodzenia się nie otrzymuje. Pamiętam osoby które same się zwolniły... jest ich bardzo niewiele a większość to kobiety - które pozdrawiam. Jeżeli chcesz abym wytłumaczył więcej napisz tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl

Przmk

Widzieliście jaka reklama figuruje w internecie na ich temat? ciekawe oco chodzi.

@Przmk

Paweł vel "Karma wraca" :-) emocje nie pozwoliły Ci pozostać anonimowym... To dziwne że piszesz takie rzeczy. Złamałeś umowę o zakazie konkurencji pracując na tzw"lewo". Mimo to, nie skorzystaliśmy z klauzuli umowy gdzie grożą Ci kary i bardzo tego zaczynam żałować. Zadzwoń do mnie w wolnej chwili - telefon masz :-) lub napisz tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl .

Krzysztof

(usunięte przez administratora) Piękne slowa bez pokrycia, oplacaja swoje kredyty i leasingi pensjami pracowniczymi. Nie placa na czas pracownikom na zlecenie, a na umowe o wspolprace zalegaja z platnosciami od kwietnia 2018r.! (usunięte przez administratora)Dzialaja swiadomie. Obecnie postawili platforme leasingow tylko po to by zebrac pieniadze z rynku tj. Nowych nabranych pracownikow i partenerow w komisach itd. Odradzam jakakolwiek wspolprace z Panami. Moje sugestie dla Doradca Firmy.pl: (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

Nie bardzo rozumiem - jak można opłacić kredyty i leasingi pensjami ;-) Gdyby umowy zlecenie były nie na czas Spółkę - PIP zrobiłby swoje :-) Platforma to prawda ale nikt nam tu pieniędzy nie wpłaca :-) Drogi sfrustrowany Krzysztofie (prawdziwe imię wydaje mi się że znam) zapraszam do bezpośredniego kontaktu jeżeli masz odwagę. Przykro mi że musieliśmy się pożegnać mimo szans i czasu jaki od nas dostałeś. Zapraszam do bezpośrednich rozmów - telefon do mnie znasz. Mail tomasz.wrobel@doradcafirmy.pl. Pozdrawiam Tomek Wróbel (imię i nazwisko prawdziwe :-) )

Krzysztof

Nikomu nie polecam pracy tam. Najlepiej zwolnić się samemu i znaleźć firmę która nie ma problemu z płynnością finansową

Dyrektor oddziału w Toruniu

@Krzysztof

Popieram Pana Krzysztofa. Najwidoczniej wie co dzieje się od środka i dobrze że mówi o tym głośno.

Anonimowy

Nie polecam pracy jako asystent doradcy. Obiecują Ci premię a jak przychodzi co do czego to grosza nie dostaniesz mimo, ze sami maja z tego czasami nawet 10 000 zł. Wstyd żeby grosza nie dać ! Siedzisz dzwonisz naganiasz im klientów a oni zgarniają konkretne pieniądze.. nic dziwnego, że maja tak dużą rotacje..

Patryk
@Anonimowy

Popieram i nie polecam jakiejkolwiek pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)ń

Anita

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką macie atmosferę w firmie?

Olek

Super firma więc nic dziwnego, że tak sobie chwalicie pracę. Może prowadzą jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Doradca Firmy.pl - Kalisz

Doradca Firmy.pl