Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis

Wrocław

Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis

Opinie o Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis

Weronika

Proszę ostatnie osoby wypowiadające się w wątku o firmie Multiserwis o konstruktywne komentarze. Wpisy zaśmiecające forum będą systematycznie zgłaszane do Administratora. Od długiego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy?

lola

w warzywniaku czy perfumach mu nie wyszło, to z kasami kombinuje......................i glosuje na pis.........................

Jak dziś przedstawia się sytuacja Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

man

kasy fiskalne mają to do siebie że to uczciwa branża

Kłamcio

Witam, opinia jak wyżej - trzeba prosić się o pieniądze, nie wypłacają ich na określony termin i ustaloną kwotę, zatrudniają na czarno. Czas oczekiwania na wypłatę to jakieś 2 miesiące.

Adam

trzymajcie sie od tej firmy z daleka... szef i kierownik dno.. jeden lepszy od drugiego. umowy smieciowe, wyplaty smieciowe, warunki jeszcze gorsze.. stanowcze Nie!

Hanys

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie . Wypłaty nigdy nie były terminowe i zawsze czegoś brakowało . Umowa o prace na pełen etat było obiecywana i obiecywana i nigdy się nie doczekałem , zawsze były jakieś problemy zresztą wszyscy pracownicy nie mieli NORMALNYCH umów jak już to na pół etatu .Kierownictwo w tej firmie się niczym nie interesuje a o wszystko trzeba się prosić . Podejście do pracownika jest poniżej poziomu chodnika , jest traktowany jak zło konieczne i nieistotny element. ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE

Zostaw opinię o Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Syrek Syriusz -Multiserwis