RED POINT SECURITY

Opinie o RED POINT SECURITY

Karolina

@Rewers piszesz, że w firmie są perspektywy. Masz na myśli perspektywy rozwoju? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na ten temat. Co jeszcze oferuje RED POINT SECURITY pracownikom? Coś zmieniło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

Rewers

nie jest zle, ludzkie traktowanie, jesli czlowiek popelnia blad, jest komunikacja - to jest wazne - do koordynatora nic nie mam, nawet rozumiem. ale wciska kitt ten szef.ochrony jako branzy nie da sie przewidziec, ciezko - zwlaszcza ze wchodza nowe przepisy. lalunie i lalusie tu miejsca nie zagrzeja - za to nie placa - jesli ktos uwaza to za wielka tajemnice za co - niech sie sam przekona, za co. wszystko i wszyscy sprowadzaja sie do jednego poziomu zwlaszcza w internecie wiec nie ma co narzekac - wyplata sie zgadza a jesli nie wszystko idzie sprawdzic. mozna poznac ciekawych ludzi, jakas tam rotacja jest perspektywy sa.

basia

a możesz w takim razie napisać co rozumiesz przyjacielu poprzez konkurencyjną i przyzwoita stawke wynagrodzenia? nie bede ukrywała że zastanawiam się nad kilkoma pracodawcami z branzy i chciałabym mieć kompleksowe info jeśli chodzi o stawki wynagrodzenia

katiusza

Pracuje w łodzi, stawka godzinowa na tle konkurencji przyzwoita, do tego karnet na siłkę. Dobra atmosfera pracy. A więc innym odradzam bo nie chce stracić pracy :D

Karolcia

Wypłata na czas, miła atmosfera pracy. Podchodzą całkiem po ludzku do człowieka :) co nie jest normą w niektórych agencjach S....

Tomaszek

W Red Point Security pracuję od 8 miesięcy w GI. Tutaj narzekać nie mogę. Wynagrodzenie bez szału ale da się żyć. Za to wyposażenie na tym stanowisku naprawdę na wielki plus a pracowałem wcześniej w "fioletowej" firmie więc mam porównanie. Na obiektach stacjonarnych dziadków nie stawiają jedynie na budowach ale też nie zawsze. Z tego co słyszałem od inspektora starają się nie łapać na siłę obiektów.

Misi

Odnoszę wrażenie, że nie ma co liczyć na to, że w pracy na ochronie zarobi się nie wiadomo jakie kokosy. Wiadomo, że od wielu miesięcy czy nawet lat tego typu pracy jest traktowana po macoszemu, często zatrudniani do ochrony ważnych obiektów są panowie starsi czy schorowani, którzy w razie potrzeby nie są w stanie podjąć interwencji. Podobnie chyba jest i w red poincie?

apostata

A któż to w/g Ciebie jest obibokiem i cwaniakiem.? Czy ten który ma 3,4 choroby,ma 55-65 lat sam ledwo łazi,a wymagania!!!! Jeszcze trochę to na niektórych obiektach, dyrektorzy,prezesi tychże będą żądać aby "ochroniarze"podcierali tyłki ich rodzicom,rąbali drzewo w na opał.itp.co niektórzy "menadżerowie"-byli zomowcy,trepy,byli wojskowi średniego szczebla,po to by utrzymać "obiekt" zaczną lizać tyłki. Spotkałem się z kolegą który robi za ogrodnika, z licencją w czasie swojego dyżuru musi -na polecenie -"szefa ochrony" wykonywać tę pracę za friko,Człowiek z połamanym kręgosłupem,chorobą serca-inwalida zapi...la jak zdrowy,a po kilku takich zmianach pada,i wtedy afera bo nie ma kim obsadzić zmiany.

gość

Nie ma już Red Pointa, od Nowego Roku wykupił nas IMPEL, skąd my to znamy

niestety po przrpacowaniu miesiaca pieniadze przelewem dostalem grubo po terminie pozatym kolega który pracowal ze mna ma 200 zł za mało

ania

ZŁY - 2009-09-30 11:52:10 NASTĘPNA SPÓŁKA [usunięte przez moderatora] GDZIE JEST ZUS NA TAKICH MA OGLOSZENIACH JEST CO INNEGO A W PRAKTYCE INNE STAWIKI

Dziadek

Firma płaci na czas, ale jest fatalnie zarządzana. Kierownik ochrony ma wszystko[usunięte przez moderatora], zwalnia ludzi bez słowa i nie obiboków czy cwaniaków właśnie. Ludzi do pracy są przyjmowani z ''łapanki'', więc trudno o kogoś ogarniętego.

Maniek

Pracuję tu już półtora roku. Zarobki średnie ale zawsze na czas. A z pracy rzeczywiście wywalają ale cwaniaków i obiboków.

Zostałem zwolniony z tej firmy bez słowa (po prostu przyjechałem na swoją zmianę, a tam już był ktoś na moje miejsce - wszyscy wiedzieli, że zostałem wywalony oprócz mnie) za to, że odważyłem się poprosić o zastępstwo an niedzielę w która miałem szkołę (a byłem umówiony z kierownikiem, że nie będzie z tym problemu). Sami zdecydujcie czy chcecie pracować dla takich ludzi. Pozdrawiam

impel

przecież to nasz sławetny impel czy red point to to samo i nic więcej liczy się aby do przodu a kaleki i tak nie narzekają tyle ,że to już śmiech na sali jak nie pełnosprawny stoi i pilnuje

Zostaw opinię o RED POINT SECURITY - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RED POINT SECURITY