Opinie o RED POINT SECURITY Sp. z o.o w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RED POINT SECURITY Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RED POINT SECURITY Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o RED POINT SECURITY Sp. z o.o w Łódź

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie RED POINT SECURITY Sp. z o.o na Elektryk? 23 maja ogłoszenie na GoWork.pl.

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy RED POINT SECURITY Sp. z o.o w Łódź.

Sprawdź
Pracownik ochrony Nowy wpis

W firmie pracuję od kilku miesięcy na obiekcie stacjonarnym w Łodzi. Nie posiadam orzeczenia zresztą firma nie zatrudnia na pefron. Pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie, obecnie umowa o pracę. Umundurowanie musiałem kupić za swoje ale po tych trzech miesiącach gdy przeszedłem na umowę o pracę zwrócili koszty. W ramach firmy zrobiłem też kurs na KPOF. Praca bez broni. Wypłata jest na czas obiekt spokojny. Ogólnie na chwilę obecną jestem zadowolony mam nadzieje że nic się nie zmieni.

Pytanie Nowy wpis

Czy w RED POINT SECURITY Sp. z o.o zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pytanie Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do RED POINT SECURITY Sp. z o.o. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnio dodali 7 marca.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma RED POINT SECURITY Sp. z o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy DORADZTWO FINANSOWE
Erbi Sp. z o.o.
(57 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy PLAY
Łódź
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
Karolina

Witajcie, czy obecnie można dostać się w szeregi firmy? A dokładniej - czy prowadzona jest obecnie jakaś rekrutacja? Nie jestem pewna czy warto wysyłać w tej chwili swoje CV czy może jednak trzeba poczekać. Doradźcie proszę.

Pracodawca

@Karolina

Karolino, obecnie poszukujemy pracowników działu technicznego - instalatorów, serwisantów a także przedstawicieli handlowych obsługujących Łódź i okolice. Jeżeli jesteś zainteresowana którymś z wymienionych stanowisk zapraszam do kontaktu.

Olek

Firma ma jakieś potrzeby kadrowe, słyszał ktoś i mógłby podpowiedzieć coś więcej?

Pracodawca

@Olek

Zapraszam do śledzenia naszej strony www, profilu na FB oraz oczywiście GoWorku. Jeżeli tylko pojawią się wolne stanowiska będziemy informować na bieżąco. Pozdrawiam :)

Daniel

Czy od ostatnych niepochlebnych opinii pracodawca stara się o zmianę warunków panujących w Red Point Security?

Nazwa znana właścicielowi

Posiadałem "ochronę" w firmie z żółtymi tabliczkami w Rzgowie. Niestety alternatywy kiedyś wielkiej nie było. Poprzednia firma nawet nie miała grupy na miejscu tylko wystawiony samochód na pokaz. Płaciłem 30 zł. Teraz w firmie RED POINT płacę 40 zł ale grupa jest na miejscu i czas dojazdu sprawdzony dwa razy. To dopiero kilka miesięcy współpracy ale obecnie mogę polecić z pełnym przekonaniem.

Tomek Zawa____

Do tej pory nie stwierdziłem problemów z tą firmą. Wszystko działa jak trzeba. Pozdrawiam

XXX

Najgorsze jest to że się chwalą że najszybciej przyjeżdżają na sygnał alarmu od innych firm a tak na prawdę w Łodzi chroni tylko jeden radiowóz jedno osobowy to nawet nie jest grupa interwencyjna tylko patrol .do tego jeszcze nie posiadają broni to co to za ochrona .Gdzie na dzień obecny to dwóch ludzi na radiowóz to pod stawa aby ochrona spełniała swoje zadania natomiast jedno osobowy patrol to służy tylko do powiadomienia .

Zbyszek

Zgadzam się z opinią że ta firma posiada jedną załogę w Łodzi .Że szef jeździ na grupie to się wcale się nie dziwie bo ma tylko jednego człowieka z którym jeździ na zmiane, Widać że nie jest to duża firma w Łodzi która by chroniła profesjonalnie.

Nie doszły klient

W Łodzi Red point to wielki żart jeden radiowóz na łodż i okolice i do tego sam szef Łódzkiego jeżdzi na grupie interwencyjnej jeszcze na numerach angielskich ich radiowóz

fredek
@Nie doszły klient

W łodzi na łódzkich suw-a widziałem i czasami mijam peugeota tej agencji ochrony.

Jacek.S
@Nie doszły klient

Nie wiem czy jeździ czy nie ale jak dla mnie lepiej jakby jeździł niż miał siedzieć i (usunięte przez administratora) w stołek. No i komu najbardziej zależy na jakości usług jak nie szefowi. Wiec wole jak przyjedzie na interwencje szef niż znudzony pracownik który ma wszystko w (usunięte przez administratora) to taka moja opinia.

Karolina

@Rewers piszesz, że w firmie są perspektywy. Masz na myśli perspektywy rozwoju? Chętnie dowiemy się czegoś więcej na ten temat. Co jeszcze oferuje RED POINT SECURITY pracownikom? Coś zmieniło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

Rewers

nie jest zle, ludzkie traktowanie, jesli czlowiek popelnia blad, jest komunikacja - to jest wazne - do koordynatora nic nie mam, nawet rozumiem. ale wciska kitt ten szef.ochrony jako branzy nie da sie przewidziec, ciezko - zwlaszcza ze wchodza nowe przepisy. lalunie i lalusie tu miejsca nie zagrzeja - za to nie placa - jesli ktos uwaza to za wielka tajemnice za co - niech sie sam przekona, za co. wszystko i wszyscy sprowadzaja sie do jednego poziomu zwlaszcza w internecie wiec nie ma co narzekac - wyplata sie zgadza a jesli nie wszystko idzie sprawdzic. mozna poznac ciekawych ludzi, jakas tam rotacja jest perspektywy sa.

basia

a możesz w takim razie napisać co rozumiesz przyjacielu poprzez konkurencyjną i przyzwoita stawke wynagrodzenia? nie bede ukrywała że zastanawiam się nad kilkoma pracodawcami z branzy i chciałabym mieć kompleksowe info jeśli chodzi o stawki wynagrodzenia

katiusza

Pracuje w łodzi, stawka godzinowa na tle konkurencji przyzwoita, do tego karnet na siłkę. Dobra atmosfera pracy. A więc innym odradzam bo nie chce stracić pracy :D

Karolcia

Wypłata na czas, miła atmosfera pracy. Podchodzą całkiem po ludzku do człowieka :) co nie jest normą w niektórych agencjach S....

Tomaszek

W Red Point Security pracuję od 8 miesięcy w GI. Tutaj narzekać nie mogę. Wynagrodzenie bez szału ale da się żyć. Za to wyposażenie na tym stanowisku naprawdę na wielki plus a pracowałem wcześniej w "fioletowej" firmie więc mam porównanie. Na obiektach stacjonarnych dziadków nie stawiają jedynie na budowach ale też nie zawsze. Z tego co słyszałem od inspektora starają się nie łapać na siłę obiektów.

Misi

Odnoszę wrażenie, że nie ma co liczyć na to, że w pracy na ochronie zarobi się nie wiadomo jakie kokosy. Wiadomo, że od wielu miesięcy czy nawet lat tego typu pracy jest traktowana po macoszemu, często zatrudniani do ochrony ważnych obiektów są panowie starsi czy schorowani, którzy w razie potrzeby nie są w stanie podjąć interwencji. Podobnie chyba jest i w red poincie?

apostata

A któż to w/g Ciebie jest obibokiem i cwaniakiem.? Czy ten który ma 3,4 choroby,ma 55-65 lat sam ledwo łazi,a wymagania!!!! Jeszcze trochę to na niektórych obiektach, dyrektorzy,prezesi tychże będą żądać aby "ochroniarze"podcierali tyłki ich rodzicom,rąbali drzewo w na opał.itp.co niektórzy "menadżerowie"-byli zomowcy,trepy,byli wojskowi średniego szczebla,po to by utrzymać "obiekt" zaczną lizać tyłki. Spotkałem się z kolegą który robi za ogrodnika, z licencją w czasie swojego dyżuru musi -na polecenie -"szefa ochrony" wykonywać tę pracę za friko,Człowiek z połamanym kręgosłupem,chorobą serca-inwalida zapi...la jak zdrowy,a po kilku takich zmianach pada,i wtedy afera bo nie ma kim obsadzić zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o RED POINT SECURITY Sp. z o.o - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RED POINT SECURITY Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy RED POINT SECURITY Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RED POINT SECURITY Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie RED POINT SECURITY Sp. z o.o?

Liczba opinii klientów firmy RED POINT SECURITY Sp. z o.o, to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RED POINT SECURITY Sp. z o.o
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

RED POINT SECURITY Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii