P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa

Opinie o P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa

Dominika

@dingo, wiesz coś więcej na temat działalności firmy? Jeżeli tak to napisz, pojawiły się w poprzednich wpisach niepotwierdzone informacje o upadłości. W KRSie można sprawdzić wiarygodność firmy, tutaj nie ma wzmianki o upadłości. Jeżeli ktoś z Was wie coś więcej na temat niepokojących informacji na ten temat to napiszcie.

Były

Ewa, Ty może z Biuro Plus? W Wy uczciwi jesteście?

dingo
@Były 23.10.2016 23:33

Tak jak każdy prywaciarz 100% uczciwości He he

fifi

Ta firma nie istnieje o co ty się pytasz

felek

Większość wpisów nie dotyczy tej firmy Podana firma nie istnieje upadła z braku płynności finansowej

Stasiu

Kiedyś cię ludzie znajdą -Staszku He He

Haha

Jakie oferty pracy? Jakie premie? Przeciez tej firmy nie ma już od 3 lat!!! O czym wy piszecie? Uciekł z kraju zostawiajac kontrahentow z potężnymi dlugami. To co zostalo niewyplacone pracownikom to pryszcz. Kropla w morzu długów...

smutna

Sędzia poproszę o adres zamieszkania pana S i miejsce pracy z góry dziękuję

Oliwa

Mam nadzieje że sprawiedliwości stanie się zadość i poniesie tego konsekwencje .

sędzia 2

witam pracowałem z tym człowiekiem w daghenam w uk moze nie razem ale wiem kto to jest bo bardzo wielu Polaków tam pracuje wysoki lysy facet jezeli o niego chodzi to znam go moze nie osobiscie ale mogę wskazać miejsce i ewentualny kontakt do pracy bo nie wiedziałem ze tak wielu ludzi oszukał az jestem zdziwiony bo w rozmowie wydawał się w pożądku

pokrzywdzona

Witam, Bardzo dziękuję osobie o nicku sędzia. Jestem osobą pokrzywdzoną i to nie jako pracownik.... W grę wchodzą o wiele bardziej nieludzkie sprawy... Jak można się z Panem/Panią skontaktować na priv ? Bardzo mi zależy i z góry bardzo dziękuję.

Sedzia

Witam pan (usunięte przez administratora) uciek do uk mieszka w harrlow przy Londynie i pracuje w Norbert dentressangle Rainham / Dagenham jezeli ktoś jest zainteresowany podam adres firmy i adres domowy oraz dni w ktorych pracuje.

zdziwiony....

Ludzie o czym Wy tu piszecie?Tej firmy nie ma!!! Pana Stanisława Tatarzyn szuka Prokuratura.Użalają się tu pracownicy, że uciekł, zaległych pensji nie wypłacił.Straszne... Ale tego że z dnia na dzień zostawił dwoje dzieci i ślad zaginął oraz nie płaci nawet na te biedne dzieci nikt nie wspomniał. Zaległe pensje to małe piwo przy całej reszcie tego co Pan Tatarzyn zrobił!!!!

ZENEK

Firma już nie istnieje dobre dwa lata a znajdują się ludzie którzy chcieliby tam pracować to jakaś paranoja A szefostwo nadal nie uchwytne może już .... he he

matix

ja rowniez chce sie dowiedziec czegos na temat pracy w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn, a dokładnie tego co kolega powyzej, no i cos na temat wynagrodzenia oraz rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie. Na stronie nie moge znalezc tej firmy, nie mają chyba www :-( Poda mi ktoś przykłady odnośnie współpracy z nimi?

rolek5

Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? wie kroś cos? bardzo dziekuje za odpowedz pozdrawiam

Franek

Brak Słów Tyle można powiedzieć

Ewa

Zamówisz,zapłacisz a towar nie dojedzie...tak to wygląda więc co tu więcej mówić.Możesz zawsze próbować skontaktować się z właścicielem co jest niemaożliwe niestety...liczę że się wreszcie odważy i chocjaż telefon odbierze.Rozumiem ,że byłeś już klientem skoro o to pytasz?

Ewa

widocznie oszuści dobrze na tym wychodzą...Wystarczy kupić coś na stronie firmy i się przekonać

Ewa

Wydaje mi się , że każda osoba korzystająca z tego portalu i czytająca opinie dobrze wie że firma istnieje.Sklep firmy prowadzony jest głównie internetowo.

EWA

Jest po Państwowej Inspekcji Pracy,po wyroku Sądowym...teraz komornik,a potem zobaczymy.Może kolejny (usunięte przez administratora)trafi do programu UWAGA jak tak dalej będzie nikt nie będzie tak siedział i czekał , aż Tchórz się łaskawie przestanie ukrywać!!!

EWA

Niestety wogóle nie zapłacił pensi!Starania PIP i nakaz sądu są a właściciela COSTY brak.Tak chować głowę w piasek potrafi tylko TCHÓRZ!!!

Ewa

Bardzo złego skoro tak postąpił!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem strasznie rozczarowana takim zachowaniem,aczkolwiek to GO nie tłumaczy!!!

Rysio

Prywatnie super człowiek i dobry kolega. Kilka lat go nie widziałem ale złego słowa nie powiem. Musiało coś szczególnego się stać że niestety firma zeszła na złą drogę.

były pracownik

Święta prawda nie płacił i na dodatek nie ma odwagi aby się skontaktować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jojo
@były pracownik 05.08.2013 16:38

Ja wiem gdzie jest ten cep jak cos to piszcie

Franek
@Jojo 02.03.2015 13:18

Stary dawaj gdzie on jest

Piotrek
@Jojo 02.03.2015 13:18

Witam, Jeśli osoba o nicku jojo wie gdzie jest Pan Stanisław to proszę bardzo o info. Z góry dziękuję.

uciekinier

niestety to wszystko prawda zwykły (usunięte przez administratora)i do tego jeszcze nie zapłacił pracownika pensji zaległych

klient

(usunięte przez administratora) dużo firm nie płacąc im za towar Z relacji pracowników dowiedziałem se że nie zapłacił im za prace Na koniec uciekł i gdzieś się teraz chowa tchórz

Zostaw opinię o P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa