Nodir sp. z o.o.
2 35 40 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak jest z awansem w Nodir sp. z o.o.?

Emil L

Co tam nowego ciekawego w firmie?

TomcioPaluch13 Nowy wpis
@Emil L

W sumie to nic

Iwona

@polecamto ważne, że pracownicy mogą dogadać się z pracodawcą i że ten jest otwarty na ich potrzeby. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w Nodir?

Anonymus9 Nowy wpis
@Iwona

Nie

Anonymus9 Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

fajen woźnego mają pozdrawiam pana wiesia serdecznie i z całuskami

Ranking

@Warszawiak

Tak

przemylaw998
Nazwa działu: IT

mój syn jest tam szefem jestem taki dumny z niego >.< Przemysław

szatan38
Nazwa działu: Finanse

muj kolega jest tam szefem proszę dać mu podwyszkę :-))))))

ktoś

Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki

Tomek

Witam . Potrzebuję numer do pana Leszka czy ktoś może mi pomóc , ja z rozliczeniem nie miałem problemu tylko z czasem pracy ale to wina Green .

polecam

Jest oki, płacą to co jest umówione, diety plus podstawa, można dogadać zjazdy do domu, wolne, urlopy, nie ma z tym problemu. Pierwsze pytanie po zjeździe to kiedy możemy ruszać w trasę a nie że muszę już jechać pojutrze. Normalni ludzie

ron

Jest ok. Płacą na czas.

XXXX

"Wszyscy pokrzywdzeni " napisali co myślą. Co inni z tą wiedzą zrobią to już ich sprawa.Powodzenia życzę w tak cudownej wspaniałej ..... firmie.

Łuk

Ha i mówiłem że pisze jedna i ta sama osoba która się mści niby prowadząc gorącą dyskusję pisząc sama do siebie. Nagle od kilku miesięcy cisza na forum, gdzie ci wszyscy pokrzywdzeni co grzmieli o sądach i nieprawidłowościach.Firma jest oki o czym świadczy brak miejsc bo kierowcy nie odchodzą

dzwoniłem

Dzwoniłem wolnych miejsc brak

kontakt

ty cyk co cię dziwi? jest kontakt telefoniczny i mailowy, jaki jeszcze chcesz? Możesz zawsze podjechać i zapytać. Ja byłem pytałem ale na razie mają pełną obsadę, pogadałem z jakimś kierowcą na placu, czy powiedział prawdę nie wiem, ma płaconą podstawę i diety za każdy dzień w spędzony w aucie czy była robota czy nie, nie żadne kilometry pełne puste lub inne wynalazki

do many

A co tu rozumieć chłopacy pracują i kasę dostają. I tyle. Forum pisze ktoś anonimowo i jaja sobie robi. Ja pracuję i ja jestem zadowolony. Dniówki są, kasa leci. Pozwy może i są bo było dwóch cwaniaków co na ryczałty chcą firmę oskubać bo ich parkingowych adwokat namówił

wszechciekawy

Widzę że kiero jest specjalistą od tej firmy pomimo że jak domiemam tam nie pracuje. To ile panie kiero było tych kontroli. Ja słyszałem że codziennie jest nowa kontrola i nawet składają pozwy kierowcy którzy tam jeszcze nie pracowali. Tak zwany efekt tłumu. To ilu tych oszukanych kierowców jest? Ktoś wie jak się skończyły kontrole i te wasze pozwy? Kiero podpowiedz jakieś szczegóły kto co wygrał i za co zostali ukarani skoro wiesz więcej niż my.

Misiek

Powiem Ci Kiero że mnie trochę napuściłeś na nich. Teraz wyjdę na głupka przed sądem i jeszcze im będę kasę zwracał za kosztu procesowe a miało być tak pięknie. A Tobie jak idzie z Twoją sprawą. Wyrwał trochę grosza?

Misiek

Kiero chyba przegiąłem z tym pozwem. Napisałem że mi kasy nie wypłacali a przecież wypłacali a ja chciałem na koniec wyrwać trochę kasy bo pisałeś że pójdzie łatwo.

Kiero

Może na ograniczenie zatrudnienia pracowników oraz brak ogłoszeń tej firmy, ma liczba oszukanych kierowców oraz kontrola przez Państwową Inspekcję Pracy.

jeden

Jakie parę osób? Przecież to widać że jedna osoba piszę sama ze sobą, te same zwroty, te same błędy stylistyczne.

Kiero

Firma Nodir notorycznie usuwa wątek ze strony etransport, ale ja w dalszym ciągu przestrzegam przed tą firmą, wiem że już jest kilka spraw w Sądzie przeciwko tej firmie, jeden z współwłaścicieli za każdym razem stosuje tą samą metodę próbuje zastraszyć pracownika składając zawiadomienia o rzekomym przywłaszczeniu mienia, przez co traci się czas i zdrowie przez takich kasztanów. Sumując firma nie wypłacalna a współpraca nigdy nie kończy się polubownie. UWAŻAJCIE!!

Kiero

Misiek a o co piszesz pozew? zależy co miałeś w umowie ? chodzi gdzie miałeś wykonywać obowiązki?

Misiek

Kiero a gdzie kierowałeś sprawę do Sądy rejonowego w Sierpcu czy w Płocku? Ja także piszę pozew.

Kiero

Pewnie myśli że jego prawnik z Łodzi którym się tak chwali go wybroni, ale mówiłem że to Sędzia ma wydać wyrok. Niech się cieszy swoja pewnością póki jeszcze ją ma,naprawdę żałuje że zmarnowałem swój czas w tej firmie. A ten człowiek jest zwykłym chłopkiem roztropkiem który myśli że wszystko mu wolno.Ale w Sądzie może się rozczarować.

Marian

On jeszcze z dużą doża pewności siebie śmiało mówi, że mogę sprawę do sądu zgłaszać ;)

Kiero

Moglibyśmy się spiknąć.:) Może w końcu ta firma nauczy się szanować swoich pracowników. Chociaż Pan B zapewne niczego się nie nauczy!

Marian

Kiero musimy się jakoś złapać siła przebicia będzie wyższa ;)

Kiero

Ja też skierowałem sprawę do Sądu o wypłatę należności jak widać firma NODIR lubi spędzać czas w Sądzie. Zobaczymy czy prawnik który się chwali jeden z współwłaścicieli będzie taki skuteczny!całe szczęście to Sędzia będzie miał w tej sprawie ostateczne zdanie.

Zostaw opinię o Nodir sp. z o.o. - Sierpc

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie