Opinie o Active Pharma Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Active Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Active Pharma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Pharma Sp. z o.o. w Legionowo

Ania Nowy wpis

Jest źle. Pracuje 4 ludzi a firma udaje, że jest wielką agencją reklamową. Porażka.

Marketing Nowy wpis

Firma świeci pustkami tak jak media społecznościowe. Duchy byłych pracowników na korytarzach ????

Elżbieta Nowy wpis

Na jaką umowę można liczyć w Active Pharma? Przyznam, że najbardziej interesuje mnie fakt, czy oferowana jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Chętnie też dowiem się czy wpierw obowiązuje jakiś okres próbny oraz ile on trwa?

Jak tu z zapleczem socjalnym ?

Były pracownik Nowy wpis
@Paweł

Zaplecze socjalne? Jest toaleta (czasem czysta) i jak jest dobrze to jest papier- chyba, że prezes zabierze do domu. (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Active Pharma Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.
Jeremi

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak ją przeprowadzają?

Nie polecam tej firmy do współpracy. Nie trzymają się terminów a PMowie bez doświadczenia. Kiedyś było zupełnie inaczej a teraz zatrudnili jakieś dziewczynki do obsługi, które mam wrażenia kompletnie nie wiedzą co się do nich mówi. Wielki negatyw.

Elżbieta

http://praca.activepharma.pl/ Podsyłam aktualne oferty pracy w Active Pharma. Co sądzicie o tym pracodawcy? Na jakie warunki finansowe mogą liczyć świeżo zatrudnieni pracownicy?

Fajna praca, super ludzie.

Kris

Kiedyś myślałem, że praca w Legionowie - nigdy w życiu. Trafiłem naprawdę na fajną i porządną firmę. Wynagrodzenie satysfakcjonujące a ludzie przemili. Polecam- pracownik działu IT

Flawless

Dużo wątku o stażystach ale oni tak nazywają tak pierwsze 3 miesiące pracy jeśli kompletnie nie masz doświadczenia. Staż jest płatny ... może nie jest to jakaś super kwota ale po okresie próbnym zmieniają stawkę i formę zatrudnienia. Oczywiście na stażu trzeba się wykazać i sporo nauczyć. Ja tam pracowałem w dziale IT na zasadach B2B. Bardzo fajny zespół ludzi :) Atmosfera w firmie super, chociaż pracy nie mało. Ogólnie mogę polecić.

leg_

(usunięte przez administratora) Fakt, firma otwarta na stażystów - bo po okresie stażu bez słowa zatrudnia kolejnego, a poprzednik nawet nie usłyszy "dziękujemy", albo głupie "do widzenia"... Nadgodziny w tej firmie to norma, praca w weekendy też (usunięte przez administratora)Radzę omijać Active Pharme szerokim łukiem...

Może ktoś z Was wie jak się do tej firmy dostać, bez doświadczenia zawodowego i bez języka angielskiego. Mam już 30 lat, ale nie mam doświadczenia.

kasztelan

Jak dla mnie doskonała firma i dobra atmosfera. Dużo się dzieje i można naprawdę się rozwinąć. Dużą wagę przywiązują do jakości swoich projektów i dużo inwestują w nowe systemy. Stażyści są traktowani jak potencjalni pracownicy i poświęcany jest im czas. Jest w tej firmie kilka osób, które zaczęły od stażu a dzisiaj mają stanowiska dobrze opłacanych menadżerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Pharma Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w Active Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Active Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Active Pharma Sp. z o.o.?

Active Pharma Sp. z o.o.