axa

Legnica

Opinie o axa

szkiełko

kurcze ta posada to już niestety dawno jest nieaktualna, jednak faktycznie mają trochę ofert pracy, np. na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w warszawie czy kierownika ubezpieczeń grupowych na woj. małopolskie i opolskie ;) stanowiska są starannie przeszkalane

...

Praca sama w sobie bardzo ciężka, szczególnie pozyskiwanie nowych klientów, przez telefon, po pewnym czasie każdy ma awersje do wykonywania telefonów, gdy po raz kolejny słyszysz z ust współrozmówcy NIE. W czasach gdy drożeje benzyna a w tego typu pracy jeździć trzeba dużo nie do końca staje się to opłacalne. Pensja może być duża a może też wynieść zero, w zależności od ilości złożonych i spolisowanych wniosków. Co najważniejsze w tej kwestii nie ma podstawy, pensja zależna od wykonanego planu.

Zostaw opinię o axa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie axa