Energogaz

Chełm

Opinie o Energogaz

antoś
użytkownik zarejestrowany

no logiczne, że za paliwo zwracają. Mnie to jakoś specjalnie nie dziwi szczerze mówiąc. Ciekawe jak to wygląda u nich pod względem premii i podstawowej pensji

Energo gaz jest tylko po to by zdobyć doświadczenie nie zbędne do znalezienia dobrej pracy w przyszłości. Jak ktoś chce zarobić u lubi jeździć to i zarobi, ale z domem to niech się pożegna. Najgorsze dla mnie były kombinacje z czasem pracy kierowcy. Rozumiem to przy patelni ze żwirem lub lodówą i to w granicach rozsądku. Ale w tym wypadku mamy do czynienia z materiałem niebezpiecznym, mianowicie przy wypadku, nawet byle jakim można skończyć w kajdanach. Także przyszli energo gazowicze, powodzenia i pamiętajcie nie można robić wszystkiego dla pieniędzy.

Zostaw opinię o Energogaz - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energogaz