Opinie o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin Suchy Las. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Suchy Las o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Anka

Widzę że serwis usuwa niewygodne informacje ;))

donchui

Ogólnie praca w LM posiada jakiś swój urok przez ekipę doradców z którymi się pracuję, wiadomo zdarzają się frajerzy którzy kablują, ale jest sporo ludzi z którymi można zbijać piątki. Aczkolwiek LM w Suchym Lesie, posiada kiepską atmosferę przez dyrektora le guckiego, który jest bucem bez kultury i w ogóle ten człowiek mózgu nie posiada, nie wiem jakim cudem został dyrektorem, pewnie był jednym z tych wazeliniarzy, którzy spowiadają się wyżej haha, typ jest znienawidzony przez większość sklepu za swoje odzywki i głupie zachowanie, aż dziwne że jeszcze nikt mu za to nie sypnął, no ale cóż, jeb%^^% go pies, a tak podsumowując nie polecam pracy w LM, jest dużo innych ofert za podobne lub nawet lepsze pieniądze, pozdro

ars

obiecali premie za otwarcie w posnani a premie dostali tylko kierownicy. więc szykuje się mały bunt maszyn w Posnanii

Johny

Nie polecam,słabą płacą i mnóstwo konfidentów (karierowiczów) którzy patrzą Ci na ręce i chodzą skarżyć zreszta oczerniając innych bo sami nic nie robie a gadaja na tych co pracują uczciwie i rzetelnie. W tej firmie kariere robią Ci co nic nie robią,fałsz i obłuda z dyrkiem na czele

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin Suchy Las. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ma

Ogólnie jeśli chodzi o Leroy Merlin to wydaje mi się, że nie ma lepszej firmy z artykułami ogrodniczymi i w ogóle budowlanymi, swojego czasu dużo jeździłem budując dom i właśnie Suchy Las miał zdecydowanie wszystko co było mi potrzebne, bardzo fajnie

Jarząbek

Kwoty nie podam bo obowiązuje mnie klauzula poufności ;) Ale idzie wyżyć, odłożyć i na wakacje gdzie zechcesz też wystarczy. Weekendy dwa, trzy pracujące.

Jarząbek

Dobre miejsce do pracy. Dyrektor sympatyczny. Wypłata godna. Mili współpracownicy.

tom

Ze wszystkich marketów w Poznaniu i okolicach (spożywczych i budowlanych) LM Suchy Las zdecydowanie się wyróżnia. Najgorsze zarobki, kierownicy bez cienia wiedzy o pełnionych obowiązkach, dyrektor - chyba podstawiony - to aż niemożliwe, żeby taki... ktoś pełnił jakąkolwiek funkcję w społeczeństwie. Odradzam wszystkim.

alstom

Że umowa o pracę to żadna łaska. Wszystkie tego typu firmy mają umowę o pracę. Stawki są rozsądne? Słyszałem że są gdzieś ludzie, którzy jeszcze mniej zarabiają... niestety tylko słyszałem, jeszcze nikogo kto mniej zarabia niż w LM, nie poznałem. Zaczynam wątpić czy są tacy ludzie. Wypłata jest terminowa.

Mam pytanie, jak wyglądają zmiany na kasie?

tomtom

Pracowałem - nie polecam. Wyzysk i nic więcej.

A.

Niektore z opini dot. Tego sklepu sa mocno przesadzone. Nie jest az tak tragicznie jak opisuja to niektorzy. Wydaje mi sie ze wiekszosc z opini napisali ludzie ktorzy byli zwolnieni, albo tacy dla ktorych kazda praca jest zla ,, bo tak ,, . Uprzedzam hejty! Nie chodze ,,donosic,, , nie pale fajek, nie usmiecham sie tylko do tych ,,co warto,, i jestem zadowolony z tej pracy, kasa jest jaka jest, pracowalem za mniej. Uwazam ze w kazdej pracy trzeba wykonywac polecenia, robic to co nalezy do obowiazkow i isc do domu. Bez histeri. Pamietajcie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. A.

minnie

Praca w Leroy Merlin ma tyle sensu, co zamiatanie pustyni. Nic się nie należy, ale wszystko trzeba. A płacą w zasadzie najniższą krajową. Jest wiele innych zajęć, które można wykonywać za podobne pieniądze i przy okazji nie czuć się, jak zło konieczne. A tak jest właśnie w LM Suchy Las. Nie polecam, wręcz odradzam.

koliberel

Haha zacheta ? Przychodzi mlody ktory nic nie wie i dostaje wiecej kasy? Znam az za dobrze prawa jakimi rzadzi sie LM i jak na prawde nie walczysz caly rok to nici z podwyzki. A mlodzi dostaja wiecej, bo nikt nie chce pracowac, niema innego powodu.

Siema powiedzcie mi jak wygląda praca projektanta w LM Suchy Las?

ciekawy

Co się poprawiło, konkretniej ? Z Twojego postu nic nie wynika, równie dobrze mógł się zmienić kolor ściany na sanitarnym ale generalnie większości pracowników to zwisa.

koliberek
@ciekawy

No poprawiło się, że młodzi dostają na start więcej niż starzy. Kiedyś tak nie było. Taki miły czynnik mobilizacyjny dla starych, żeby się więcej starali, żeby dorównać młodym.

Krzysztof K.

Nikt jeszcze nie awansował ? Pozdrowienia z Czech. Ludzie w temacie skumają ;)

st46
@Krzysztof K.

Słyszałem ze jest co raz gorzej. Również pozdrawiam.

trwam

Już potwierdzone u źródła :) jest git!

Jak pracowałem jeszcze to też krążyły opinie, że nowy ma więcej niż stary. Czy to potwierdzone info, czy kolejne plotki krążące po markecie ?

trwam

"Serio, jakby starej ekipie której zależało dać parę stów do kieszeni i zmienić parę rzeczy" - jest odwrotnie: jakby starej ekipie dać tyle, ile daje się nowym czyli więcej... itd.itd. TAK, chcesz zarabiać więcej? Zwolnij się i zatrudnij od nowa, bo nowi dostają więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Suchy Las - Suchy Las

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Suchy Las?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Suchy Las tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Suchy Las?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Suchy Las