Nowe Technologie Budowlane S.A.

Opinie o Nowe Technologie Budowlane S.A.

Patrycja

@Stan, czy mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia? Jaka jest atmosfera w pracy i relacje między współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Podziel się swoim doświadczeniem. pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Stan

Jedyna dobra wiadomosc, to to ze juz na szczescie wlasciciel poznal sie na pani Katarzynie i jej nie ma. Od razu zaklad zaczal lepiej funkcjonowac.

Patrycja

@grzes rozumiem, że w przeszłości zdarzały się opóźnienia w wypłacaniu przez firmę wynagrodzenia. Jak dawno temu Ty byłeś pracownikiem Nowe Technologie Budowlane S.A.? Możliwe, że od tego czasu dużo się zmieniło. Chętnie usłyszymy w tej sprawie również od aktualnych pracowników firmy. Jak sytuacja ta wygląda w chwili obecnej?

dawid

Były oferty @vbank tyle, że z tego co wiem to jakiś rok temu więc nie tak niedawno, podobno szukali kierownika produkcji i operatora pras..może i teraz się coś ruszy miejmy nadzieje bo podobno dają nawet dobre warunki to pewnie i dlatego ludzie się nie zwalniają

Katarzyna

Trochę to nie w porządku, że internauci mogą anonimowo wypisywać co chcą o firmie, natomiast pracodawcy nie mają podobnej możliwości, żeby oceniać pracowników. Nie zawsze prawda leży po jednej stronie. Wierzę jednak, że rozsądni ludzie szukający pracy nie sugerują się tylko wpisami na forum, ale sami zgłoszą się do nas i sprawdzą w bezpośrednim kontakcie z firmą czy warunki im odpowiadają. Praca to przecież wzajemna wymiana i musi odpowiadać obu stronom.

Katarzyna

Panie Piotrze vel. Gregory, Kier, Wiktor, itd. Ja, wbrew temu co Pan sugeruje, mam odwagę pisać pod własnym imieniem, Pan podszywa się pod różne pseudonimy, żeby stworzyć wrażenie, że jest cała masa niezadowolonych byłych pracowników, tymczasem to nie jest duża firma, a Pan jest jednym z niewielu pracowników, którzy zostali zwolnieni, więc łatwo Pana zidentyfikować. Odkąd jestem Prezesem żaden z pracowników nie odszedł na własną prośbę widocznie nie jestem jednak taka straszna.

gregory

pochlebne wpisy tutaj drodzy państwo płyną wprost od pani Katarzyny - fantastycznej pani prezes. no i od pana Waldka, człowieka enigmy. tak to naprawdę fantastyczna firma :). zarządzanie na medal, warunki pracy bardzo dobre. No i to pojęcie motywowania pracowników, którym nie wypłaca się pieniędzy. Godne polecenia miejsce. Tylko brać!

Samson

Oj zapewniają :) - pusty portfel

Wiktor

Praca cud miód i orzeszki, łap jak możesz, taka okazja... doświadczenie nie zapomniane... na pewno nie zapomnisz tej pracy, nie zapomnij założyć kalesony, waciaka, czapki z nausznikami i grubych rękawiczek bo w biurze oszczędzają na ogrzewaniu ale to pewnie o niczym nie świadczy i zapewne bajeczka...

Kier

Podobno był tam jeden, później drugi kierownik. Nic nie udało się im zrobić, prezeska dużo im obiecywala a później oszukiwał i nie płaciła. W biurze w okresie zimowym temperatura jest ok. 10 stopni. Jak szukacie zakładu zarządzanego jak w latach 70 to to jest to. Warunki skandaliczne. A to ze pip się nimi interesuje to tez o czymś świadczy.

@Kier 01.11.2015 21:48

Nie każdy niestety sprawdza się w roli kierownika. Oprócz kompetencji technicznych kierujący musi umieć współpracować i motywować do działania swoich pracowników, a jeśli nie chcą z nim współpracować to niewiele raczej da się z tym zrobić. Rozumiem Pana rozgoryczenie z powodu rozwiązania umowy, ale negatywne wpisy na forum o firmie nic w tym zakresie nie zmienią.

startrek

Zawsze można próbować przekonać się samemu jak jest naprawdę, ale chyba lepiej skorzystać z doświadczeń innych. No chyba że ktoś lubi silne wrażenia. A po doświadczeniu pracy w tym miejscu, nic już nie jest takie samo ;-)

startrek

Nie płacą wynagrodzeń na czas, często w ratach. najgorsze miejsce jakie można sobie wyobrazić do pracy. i to święta prawda. Opinie są prawdziwe, oprócz jednej powyżej :)

grzes
@startrek 09.10.2015 09:53

bardzo madre słowa pracowałem tam i potwierdzam pozdrawiam

Katarzyna

Zakład, jak większość firm produkcyjnych, pracuje w ruch ciągłym, a więc również w weekendy. Wszystkie nadgodziny są rozliczane, co potwierdzają wyniki kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Prosimy o pisanie prawdy w opiniach.

wer

Pracowałem tam, warunki pracy skandaliczne, zapylenie, nie rozliczane nadgodziny, zmuszanie do pracy w soboty i święta za darmo. Bardzo często jako stróż. Nie polecam.

Zostaw opinię o Nowe Technologie Budowlane S.A. - Sadowne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowe Technologie Budowlane S.A.