LOCO Service GmbH

Opinie o LOCO Service GmbH

basen

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i nie polecam. Za każdym razem inna wypłata z miesiąca na miesiąc mniejsza. Oczywiście kierownicy uczulają na opinie innych pracowników,że niby są nieprawdziwe bo osoby które tak mówią idą juz do zwolnienia i chcą zaszkodzić pracodawcy,a na prawdę to kierownicy kłamią na każdym korku,nie da się niczego z nimi załatwić. Odpowiedzialni są za zakwaterowanie nowych pracowników a mają wszystko w nosie. Ludzie mieszkają w tragicznych warunkach i każą im płacić za to 100 euro miesiecznie. Każdemu odradzam tą firmę. Mimo zdaniem lepiej jest już pracować w Polsce za mniejsze pieniądze niż u tych zlodzieji. Oni zawsze mają rację a jak coś się komuś nie podoba to dostaje wypowiedzenie. Żenada, tak ludzi się nie traktuje.

czarna1

Bylam w tej pseudo firmie Loco ---Ilmendorf ul bajuwarenstrabe 4 Geisenfeld i powiem tyle unikajcie jej jak ognia. Szef chorwat dbal tylko o robote zeby tyrac od 5 do 17 hahaha kobiety i faceci sa tam na rowni .... baba dzwiga zgrzewki np wody po kilkanaście sztuk na palety..... placa nie wiem jeszcze bo wyplaty maja dopiero placic. W halach syf kila i mogila,, mieszkania zapewnili np z konmi masakra.maja wizyty inspekcji w swoich halach bo widocznie sobie zasluzyli hahaha i pretensje sa o to do pracownikow. Jest coraz gorzej srubuja robote bo ludzie odchodza wiec ci co sa robia za dwoje. Nie polecam ich. Maja pracownikow za bialych murzynów. Ps oczywiście lludzie sa tam bez kaskow ochronnych wiec jak cos spadnie z góry to moze zabic.

była pracownica :D

..hmm.. a ja powiem tak.. sama Praca - fajna, ok.. Wynagrodzenie - 'byle jakie'.. praca akordowa - jak przeważnie wszędzie za granicą.. dlaczego 'byle jakie'? Pracowałam tam z chłopakiem, on tą normę bez problemu wyrabiał, no a ja trochę gorzej, bo była to akurat moja pierwsza praca za granicą i jak dla mnie było dość ciężko póki się nie przyzwyczaiłam do dźwigania i przeżucania ton na palety w ciągu dnia.. :p po miesiącu pracy dopadły mnie okropne bóle nadgarstków i drętwienie dłoni.. (mam lat 24, mój facet 25) :p mój facet wyrabiając tą normę miesiąc w miesiąc, nie zawsze był zadowolony z wynagrodzenia, bo nie wiedzieć czemu, dostawał raz kwotę wyższą a raz niższą, mimo że jego godz. przepracowane i norma dzienna była co miesiąc identyczna.. o co tu chodzi?? nie wiadomo.. no i okazało się że wiele osób było rozczarowanych z tego samego powodu.. Hotel w Osterburken (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)zero spokoju i wypoczynku po ciężkiej pracy.. :/ nasi polscy koordynatorzy - dbali tylko o siebie.. jeden z nich nawet wszczynał te bójki :D - oj ta firma, to pomyłka i jeden wielki cyrk na kółkach.. :):D:D

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOCO Service GmbH?

Kandydaci do pracy w LOCO Service GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOCO Service GmbH