LOCO Service GmbH

Opinie o LOCO Service GmbH

Czy obecnie firma organizuje wyjazdy zagraniczne? Na forum nie można znaleźć aktualnych informacji, w Internecie również. Może ktoś z aktualnych pracowników mógłby dać znać innym zainteresowanym, jak teraz się wszystko przedstawia?

fgjui

Przecież tacy monterzy rusztowań co są poszukiwani do pracy w Niemczech mogą liczyć na na prawdę wysokie zarobki, bo oprócz podstawy zawsze jest jeszcze szansa na uzyskanie odpowiedniej premii. A bonusy?

polak

Witam czy mógby ktoś określić ile realie na czysto można zarobić w kauflandzie na rękę miesięcznie ?:) jakie są warunki pracy w dziale na hali magazynie przy pakowaniu towaru oraz czy trzeba miec uprawnienia na wozek widlowy ?:)

Stary

Nie brakowalo

Pracownik Fizyczny

Zadnych

MŁODY

CZY BRAKOWAŁO KOMUŚ GODZIN W ZA MSC KWIECIEŃ W MAJU ???

niekryty krytyk

witam pracowałem w firmie loco i powiem tak firma jest (usunięte przez administratora) nie wypłacalna robisz 12 godzin a płacą za 5,6 godzin bo jest akord oszukuja jak nie wiem chorwat to Milan Pavlović o reszta jego bandy polaczkow miedzy innymi kierownik Paweł .Na paliwo muszisz ze swoich dokładać do roboty tam ludzie zmieniają sie bo nie da sie tam zarobic najlepiej ta firme (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

JEJEBANANA

SPOKO LOKO

Damian loco

Pracowałem tam 5 lat temu była to moja pierwsza praca zagranica 5 miesięcy udało mi sie tam przepracować wypłaty kiepskie a na hotelu warunki straszne w 4 osoby na 14 m kwatradowych haus majster niejaki pixu czy jakoś tak nie pamietam juz wszczynal bujki i policja co weekend na hotelu całe kierownictwo to oszuści nie polecam przez ta przygodenigdy juz w Niemczech nie robiłem tylko hol austr tam wszędzie było bardzo dobrze

emilka

prosze o kontakt wszystkich oszukanych przez locko service.Zaczyna sie proces w niemczech-mozecie odzyskac swoje pieniadze.To bardzo wazne im wiecej swiadkow tym wiecej zdzialamy!moje dane kontaktowe:emilka27@hotmail.de

szczuply

@ Chomik to prawda co pisze Loconiespoko dokładnie tak jest jak ci się trafi ze źle się poczujesz lub jesteś chory czy nawet popijesz i masz kaca to jak nie pójdziesz do pracy to dzwonią za tobą albo straszą na hali ze już jest dla niego wypowiedzenie przygotowane:) Warunki mieszkalne masakra,nie da się tego opisać,jak ktoś mieszka w godnych warunkach z rodzina w Polsce.Wiem tez ze dużo pracowników unika w ten sposób komorników w Polsce zakładając niemieckie konta lub pobierając wypłatę w czeku.Powiem to tak. Jeżeli ktoś lubi poćpac lub pijaństwo i być dalej od rodziny to będzie w 100% zadowolony.

loconiespoko

@chomik no to się mylisz bo w biały dzień chłop przed szefem kauflandu lutuje napruty na pysk a kierowniczka każe mu iść do busa żeby się wyspał bo ludzi na hotel wozi. pozdrawiam

zły

Same oszusty w tej firmie cza pilnowac swojich koli nazbieranych bo ucinaja w soboty kaza chodzic wszystkie

szczuply

Wszystko co opisane wyżej to prawda.prawda. Pijaństwo libacje a kierownictwo to wielka sitwa.Jednym słowem masakra.Przepracowałem tam 1.5 miesiąca i uciekłem z powrotem do do domu.Nie polecam nikomu.

etalier

Jadąc tam zmienisz zdanie, starsi pracownicy nowych mają za kogoś gorszego i tylko im przeszkadzają w pracy.. Nie raz dochodziło do sprzeczek na tym tle.. Co do mieszkania.. Mieszkaliśmy w piątke w fajnym mieszkanku lecz minusem były łóżka, a konkretnie materace.. Mam ich zdjęcia - stan opłakany.. Miały byś nowe ale.. z czasem Pani Joanna powiedziała nam jasno, materacy nowych nie będzie.. Znajomi spali we dwoje na jednym materacu. Na hotelu podobno warunki fatalne przez pracowników i libacje..

etalier

I jeszcze bonus. Dobre informacje o tej firmie pisze zapewne tylko kierownictwo - ponieważ nie mają już chętnych do pracy ogłosili oferte dla pracowników - załatwisz pracownik - 50 euro - przepracuje kolejne 4 miesiące - kolejne 50 euro. Jak samo daje do myślenia, nie mają pracowników stąd ten pomysł.. A co do pijaków, pijani ludzie chodzili do pracy, nie zwalniali nawet jak nie przychodzili tylko na siłe usiłowali się z nimi skontaktować by się do tej pracy wstawili bo... Nie ma komu pracować.. Po 2 tygodniach pracy na dziale AKL było się już najstarszym pracownikiem na dziale. Dziękuje, NIE POLECAM I Z DALEKA OD TEGO FACHMĘCTWA.

etalier

... Z daleka od tej firmy!! Pojechaliśmy w piątke do Kauflandu w Mockmuhl (tAK, pracuje się w Kauflandzie - nie ważne czy Loco czy Rahmer - praca jest w Kauflandzie) Pracowało się po 11,5 godziny a płacili za 4-5 ponieważ nie wyrabiało się akordu (w Niemczech akord zakazany ale dostaliśmy w aneksach do umowy kilka stron do podpisania w języku Niemieckim zgadzając się na akord ...) Akord może i jest do wyrobienia ale.. zamówienia są prawdopodobnie ustawiane ponieważ starsi pracownicy dostają te lepsze i w godzine biegając po hali potrafią wyrobić normę dwugodzinną. Po 3 tygodniach pracy dostaliśmy 600 euro wypłaty po czym postanowiliśmy się zawinąc do Polski (w tym samym tygodniu odeszło jeszcze 8 innych pracowników, którzy zostali wrobieni tak samo jak i My) Pani Joanna.. która była naszym opiekunem przez telefon nie wspomniała słowem o akordzie.. praca miała być na godziny.. lecz wyszło wszystko dopiero na miejscu. Mało tego.. pojechała na urlop - 2 tygodniowy pozostawiając nas bez ubezpieczenia zdrowotnego.. Złośliwość losu chciała iż akurat mieliśmy 3 wizyty w szpitalu.. Każda wizyta odbywała się z telefonem w ręku i rozmową Pani Joanny.. przy pewnej wizycie gdy już byliśmy w szpitalu kazała wiecej nie dzwonić gdyż ona idzie na urodziny.. Pozostawiła nas przy tym bez opieki i bez znajomości języka jak i ubezpieczenia w niemieckim szpiatalu... B R A K S Ł Ó W ... Podczas pobytu tam działo się jeszcze o wiele, wiele więcej nieprzyjemnych sytuacji.. Ale nie warto pisać tu rozprawki. Wyjazd tam był najgorszym wyjazdem w życiu.. Z szczerego serca odradzam każdemu tą firme.. Chyba że.. chcecie pracować po 12 h za 3000 zl miesięcznie ;) Każda inna firma tylko nie ta.. To się nadaje do interewncji.. I też jest tam o tym artykuł na forum napisany już prędzej przez kogoś..

Zadowolony

Ale wy tu głupoty piszecie no ale jeśli libacje alkoholowe robiliście no to trzeba obsmarować firmę firma nic nie jest winna tylko wy ludzie ! Pijani do pracy w dzień w dzień % musza być ja pracuję i jest okey wypłata przed czasem nawet jest wszystko czarno na białym piszę

Capek

Nie słuchajcie co kto pisze jedźcie straćcie czas i pieniądze, żal. Wyjechałem za granicę zarobić, mam 2 ręce i chęci. Tylko ta firma to jedna wielka pomyłka, akordy nie do wyrobienia, nie kończące się godziny pracy bo na każdym dziale braki w ludziach, wszyscy uciekają po 2 miesiącach, bo przyjeżdżając tu kasę zobaczysz dopiero 20 następnego miesiąca, więc żeby tu przeżyć trzeba mieć sporo kasy ze sobą. Dostawałem po 600 euro, norme wyrabiałem ale nigdy niczego nie można było się doliczyć, bo szefowie (dzieci z obrażonymi minami) nie umieli tego jasno wytłumaczyć, w firmie jest jedna wielka rodzina, dzieci matki kuzyni i cała reszta która opowiada że jest ok kokosy można zarobić. Nie traćcie czasu i pieniędzy bo to jedna wielka pomyłka. Warunki mieszkalne tragedia, burdy i zadymy, zapewniają dojazd do pracy jak sobie auto zalejesz i pieniądze od ludzi pozbierasz jak jesteś kierowcą... Patologia i tyle mam wam do powiedzenia. Jestem w plecy tylko kasę, nerwy i czas!

Damian Lata

Pracowałem w tej Firmie kilka lat i powiem że jak ktoś jedzie z myślą żeby zarobic to zarobi i nie słuchacie co kto pisze sami spróbujcie pozdrawiam Damian

uszkami

Oszustwa płaca beznadziejna AKORD nie godziny jak mówią warunku mieszkalne beznadziejne. Praca tutaj to ostatecznosc.

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOCO Service GmbH?

Kandydaci do pracy w LOCO Service GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOCO Service GmbH