Opinie o Laser-tec w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Laser-tec. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laser-tec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laser-tec w Czechowice-Dziedzice

aj

księgową jest odwołana pani prezes a kadry robi zewnętrzna firma, a ludzi nie szukają bo firma pada...

k75

Nowa księgowa odwołana? A co ze starą księgową.

@k75

nową księgową została odwołana prezes zarządu a stara księgowa albo będzie pomocą księgowej albo wyleci, zleceń nie ma bo lt nie umie się strać o klienta a wszyscy kontrahenci dawnego rem-konu ich olali a teraz wrócili do nowego remkonu w cz-dz. po za tym lt nie chical robić tego co jego poprzednik rem-kon wg nowego ambitnego zarządu to miała być nowoczesna firma inżynierii laserowej tlyko że na to wcale nie mam popytu a jednye zlecenie co mieli w Rzeszowie to porzucili i się sadzą z zamawiającym a tu prawie 2 mln straty już na karku

k75

Jeśli zwolniła się kadrowa, to może mają wakat. Poradźcie, czy warto startować na takie stanowisko w LaserTec. Ja szukam czegoś takiego a nie chciałabym wtopić.

aw
@k75

nie warto firma jest na skraju upadłości nawet nie ma już na wypłaty bo nie ma zleceń a pozatym nowa księgowa odwołana prezes jest trudna we współpracy

Bunga

Poprawka do poprzedniego wpisu. Zwalniała sie nie księgowa (ona została) tylko inna osoba

ag
@Bunga

kadrowa krycha się zwolniła bo się obraziła na zarząd księgowa jeszcze została ale podobno jest na wylocie i dobrze jej tak to zarozumiała i chamska kobieta.

Brałeś udział w rekrutacji do Laser-tec. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
nick

No i nie nie ma już w Czechowicach Laser-Tecu. Kilku niedobitków sprząta resztki po okresie nowoczesnego ambitnego zarządu. To co przetrwało podobno wraca do starej nazwy rem-kon.

wm
@nick

Nie tylko wraca do starej nazwy remkon ale i zamierzają odbudować legendarny rem-kon ze starym zarządem który tą firmę doprowadził do świetności zanim młoda kadra ją zajechała podobno pojawiły się już pierwsze niewidziane od 2 lat zlecenia na bestwińskiej 21

Bunga

Słyszałem, że pod koniec roku zwolniła się księgowa i jak odchodziła, to dobrze iskrzyło u szefów. Brawo. Jedyna babka(usunięte przez administratora)

aj

wykwalifikowanego personelu tam nie ma, dyrektor finansowa zresztą była prezes odwołana za klęskę firmy na rynku to jest prawie milion straty w 2013 ,iast szukac zlecen to liczyla czajniki Pani od marktetngu rozliczała kierowcow za km zamiast jezdzic do klientów. Sekretarka "Wacuś" myśli ze jest prezesem i proboje ustawiac członków nieudolnego zresztą zarządu, księgowa na wylocie bo nue umoe nawet dotacji z eu zaksięgować porządnie ale salon rfelaksu w firie musi być

bunga
@aj

Sprawdzałem w KRS. Zarząd jest bez zmian od prawie 2 lat więcnie wiem o kim piszesz, ze odpadła.

P83

Jeśli jest coraz gorzej to czemu pracownicy nie szukają normalnej pracy? Czy brak im j.. czy wierzy i umiejętności

@P83

Kto ci powiedział, że rekrutują? Ludzie tylko robią koszty! Dotacje UE, lepiej samemu przeżreć, niż się z kimś dzielić.

nick

Dopiero co pozwalniali wszystkich, których mieli -:)

julabaja

nie ma żadnych szans firma się przekręca z miesiąca na miesiąc coraz gorzej....

Bunga

Woda przeciez jest w kranie,a jak sa upały to szefostwo nie przychodzi do sauny.

Bunga

Delegacje to nic. Potrafił miesiącami nie rozliczać pobranych zaliczek na zakupy (po kilka kilkanaście złotych). Nie kupował dla praconików cukru i mleka, jak sampotrzebował to podbierał, a jak miał więcej gości to potrafił pod..ić cukier i mleko pracownikom.

julabaja
@Bunga

Panie o inicjałach(usunięte przez administratora) zajęły by się lepiej sowim dokształcaniem a nie ocenianiem szefa za którego przy najmniej robota była a teraz to nawet na wypłaty nie ma. A Pan (usunięte przez administratora) który wielce pisze o pożyczaniu kawy to wyleciał z hukiem bo konstruktor z niego to był marny tylko plotami się zajmował i oczernianiem innych... Drogie Panie K(usunięte przez administratora) pora uczyć się drogi do Tychów do nowej siedziby L T chyba że Panie również wylecą jak Pan (usunięte przez administratora)

P83

Witam. Jak każdy pracodawca myśli, ze pracownicy to idioci. Z jednym managerem ustaliłem wynagrodzenie. Drugi miał podpisywać i podaje mi umowę na dużo mniejszą kwotę niż poprzednio ustalona. Na szczęście nie złożyłem wypowiedzenia w poprzedniej pracy i oczywiscie nie skorzystałem z mozliwości awansu "w dół"

tom.111xx

Witam. Czy ktoś może przekazać informacje o pracy w Laser-tec (dawny Rem-Kon) w Czechowicach-Diedzicach? Interesują mnie stawki, możliwość awansu, atmosfera w firmie i możliwości rozwoju. Podobno szukają nowych pracowników. Czy dlatego, że poprzedni odchodzą, czy firma się rozwija?

Zostaw merytoryczną opinię o Laser-tec - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Laser-tec?

Zobacz opinie na temat firmy Laser-tec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Laser-tec
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oświęcimska 321
    43-100 Czechowice-Dziedzice