Opinie o Kessel w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kessel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kessel o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kessel w Gdynia

Stasiek N

Co do firmy Kessel trzymajcie się z daleka bo swojej kasy nie dostaniecie za prace . Wszystko co piszą tu ludzie to prawda. Ja mam wygrana sprawę a od dwóch lat nie mogę ściągnąć kasy. . Tragedia ze taki człowiek nie siedzi za kratami . W sądzie ubrany był za 10-15 tys złotych i śmiał się z wymiaru sprawiedliwości tak nie powinno być .

Natalia
@Stasiek N

Może ta firma ma jakies dobre znajomości i przez to czuje się bezkarna? Mam nadzieję że odzyskasz swoje pieniądze! Prędzej czy później karma do nich wróci!

@Stasiek N

Proszę o kontakt. Moze wspólnie uda się coś zrobić.

Ilona
@Janek

A u Ciebie też poszło coś nie tak jak powinno?

@Ilona

Tak

Antoni
@Janek

I coś się wyjaśniło od tego czasu? Ile już czekasz na kasę?

@Antoni

Nie odzyskałem i pewnie nie odzyskam

Teresa

Jesteś pewny? Bo chyba gdybyś nie miał nadziei na to to kontaktu byś nie szukał chyba?

Janek

Czy firma kessel jest winna Pani pieniądze? Ma Pan to uregulowane prawnie? Prosze o wiadomosc na adres kessel . gdynia @ proton . me

Czesław
@Janek

Ty też jesteś poszkodowany bo tak wywnioskowałem z kontekstu rozmowy. Jak masz uregulowane prawnie to przecież komornik powinien coś z tym zrobić. Czy dopiero idziesz do sądu?

Janek Nowy wpis
@Czesław

Jeżeli komuś pomimo komornika nie udało się odzyskć swoich pieniędzy proszę o kontakt kessel . gdynia @ proton . me może uda się coś ruszyć w sprawie, jest szansa na odzysknie chociaż części kwoty. Szczególy do omówienia na mailu.

hirek Nowy wpis
@Czesław

To wszytko nie jest takie proste.

Joanna Nowy wpis
@hirek

Czemu? Może jakiś pozew sądowy, skoro osób poszkodowanych jest więcej?

Janek Nowy wpis
@hirek

Jaką ma Pan sytuacje? Proszę o maila.

Wiktor

Byliśmy podwykonawcą na Inwestycji realizowanej przez Kessel . Do dnia dzisiejszego się nie rozliczył bo taki jest schemat dzialania tej firmy , zatrudnia podwykonawców wbrew prawu a potem się spisuje protokołu odbioru , nie rozlicza się co więcej jego Zleceniodawcy wiedzą ,że tak to działa , jak się nie płaci pracownikowi , firmie podwykonawczej to sie jest najtańszym . Tak złodziejska procedura. Składam doniesienie do prokuratury razem z Pani Magdą - razem zwieciężymy!!!!

Anastazja
@Wiktor

Dzień dobry. Czy mogę prosić o nr kontaktowy? W takiej samej sytuacji.

Xxx
@Wiktor

Podobny problem firma nie chce zapłacić proponuję pozew zbiorowy

wykonawca
@Wiktor

Proszę pisać na (usunięte przez administratora).kessel @ gmail.com w sprawie pozwu zbiorowego

wykonawca

@Anastazja

Czy coś się zmieniło, poproszę o kontakt.

prosiłbym o maila na adres kessel . gdynia @ proton . me

Justyna

Z tego co czytam poniżej ewidentnie firma ma jakieś problemy finansowe i nie płacą podwykonawcom, ale czy są tu jacyś pracownicy i mogą powiedzieć czy ten problem dotyka także ich? Zdarzają się jakieś niewypłacania wypłat albo opóźnienia?

Beata

Słuchajcie, w firmie Kessel rekrutują teraz pracowników na produkcję.Ponoć oferują między innymi: możliwość rozwoju zawodowego; przyuczenia i szkoleń w obsłudze maszyn; stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet świadczeń pracowniczych. To wszystko brzmi fajnie, ale czy ktoś z Was wie, czy można się tam zatrudnić na część etatu?

Xx
@Beata

Firma ma olbrzymie zadłużenie są nawet w BIK odeadzam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kessel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wojtek

Czyli firma ma raczej duża konkurencje na rynku?

Poldek

Ale przecież to jest forum pracownicze. Konkurencja zaczęła inspirować żeby przedstawić firmę w złym świetle?

Magda

Byliśmy podwykonawcą na Inwestycji realizowanej przez Kessel . Do dnia dzisiejszego się nie rozliczył bo taki jest schemat dzialania tej firmy , zatrudnia podwykonawców wbrew prawu a potem się spisuje protokołu odbioru , nie rozlicza się co więcej jego Zleceniodawcy wiedzą ,że tak to działa , jak się nie płaci pracownikowi , firmie podwykonawczej to sie jest najtańszym . Tak złodziejska procedura. Składam doniesienie do prokuratury mam nadzieję ,że zajmą się jak należy.

krzysztof
@Magda

Pani Magdo, czy mogę prosić o nr kontaktowy bądź kontakt z Pani strony na e-mail(usunięte przez administratora) Być może jesteśmy w tej samej sytuacji :(

Maciej

Brzmi to niepokojąco. Od jak dawna są rzekomo problemy z otrzymaniem wynagrodzenia za pracę bądź współpracę z tą firmą? Chciałbym ustalić, jak długo już to trwa.

@Murphy czy dobrze rozumiem, że byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej do kessel? Co podczas niej sprawiło, że uznałeś, że nie jest to firma dla Ciebie?

Bolo

To forum jest przeznaczone dla pracowników a nie klientów firmy!!!

Bucik

Kessel to dobra firma, sądzę że niektórzy pomylili fora.!

Norbi

Chcę zauważyć , że to jest forum pracownicze a nie dla firm podwykonawczych. Mogę jedynie dodać, że takie rozliczenia zawsze moga być sporne w kwestii jakości .

Bingo

Poczytałem na tym wątku opinie o firmie Kessel i zasmuciły mnie. Słyszałem kiedyś, że to dobra firma ale chyba mają jakiś problem i pewnie muszą się uporać żeby dobrze działać.

Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Ostatnio pojawiło się dużo wpisów, jednak mało w nich konkretnych informacji. Co trzeba wiedzieć zastanawiając się nad podjęciem pracy w kessel?

Mertus

Przeczytałem kilka opinii i widzę, że kilka osób jest bardzo złych na firmę i robią wszystko żeby oczernić firmę. Zastanawiam się jakie są powody takiej nagonki? Wszyscy piszą, że firma zła ale może ktoś zrobił coś czego nie powinien zrobić.?

Bolo

Czy jesteście pewni że nie da się powiedzieć coś dobrego o firmie?

Bolo

Kessel to bardzo fajna firma, ale niestety sporo złego wylewa się na nich.

Natalia

Kessel zatrudnia ponad 500 pracowników i te wpisy które czytam nijak maja sie do rzeczywistości. Myślę,że mogą być inspirowane przez konkurencję. Hej jest tak wszechobecny w internecie.

Bolonez

Takie forum nie służy żadnej firmie, ponieważ najlepsze firmy są obrzucone strasznym hejtem. Kilka osób może wiele.

Bogusław

Mam chęć złożyć cv do nich ale nie widziałem żadnych nowych ofert pracy. Czy ktoś orientuje się i ma wiedzę w tym temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kessel - Gdynia

• Jak się pracuje w Kessel?

Zobacz opinie na temat firmy Kessel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kessel?

Kessel
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Witomińska 2
    81-311 Gdynia