Magda Nowy wpis

Czy możecie za darmo korzystać z usług solarium jako pracownicy ?

Administrator Nowy wpis

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 1-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie SOLARIUM HAWANA WROCLAW?

gonia Nowy wpis

zaskoczyła mnie twoja opinia @anonim. Patrząc z zewnątrz wszystko wydaje się w porządku. Troszkę mieszkam w tym mieście nie nie słyszałem takich opinii. Może to jakaś odosobniona sprawa

anonim Nowy wpis

uwazajcie ludzie nie placa tam masakra sprawa na policji w dodatku maz wlascicielki wyprowadza pieniadze i mowia ze nie maja

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MOnika

Masakra!! Ostrzegam wszystkie dziewczyny ! Nie chodzcie tam ! Byłam jakis tydzień temu na usuwaniu wąsika woskiem, wyszłam stamtąd cała czerwona i 2 tygodnie chodziłam z ranami. Nie dość że wosk był za ciepły bo aż parzył to jeszcze kosmetyczka trzymała bardzo długo narobiła mi ran których efektem jest blizna !!! Solarium idzie sie usmarzyć a dziwcyzny nawet nie informuja że zmieniane były lamy a regulacja brwi nie ma nic współnego z nazwą !! Strata zdrowia, czasu i pieniedy !!

SEMI

WLASCICIELKA SOLARIUM HAWANA OSZUSTKA ,KLAMCZUCHA NA DODATEK BEZCZELNA ,AROGANCKA I PROSTA! DZIEWCZYNY NIE IDZCIE TAM DO PRACY! DARMOWE SZKOELNIA NIC NIE PLATNE TRWAJACE NAWET TYDZIEN! MALO TEGO I TAK NIE JEST PEWNE CZY WLASCICIELKA BEDZIE MIALA DOBNRY HUMOR I ZATRUDNI PO SZKOELNIU BO MOZE JEJ SIE COS ODWIDIZEC I ZAPROSI NA KOLEJNE DARMOWE SZKOLENIE KOGOS INNEGO! WYPLATY OCZYWISCIE MARNE NA DODATEK DUZO SPOZNIONE BO ONA OCZYWISCIE TLUMACZY SIE TYM ZE NIE MA PIENIEDZY DLA PRACOWNIKOW! ZENADA! ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW! SPRAWA ZGLOSZONA DO PROKURATURY I NA POLCIJE!

Zostaw merytoryczną opinię o SOLARIUM HAWANA WROCLAW - Wrocław

SOLARIUM HAWANA WROCLAW