OSM Radomsko

Radomsko

Opinie o OSM Radomsko

wielbiciel

Firma wspaniała !!! ;-) Jedynie prezes szkaluje swoim zachowaniem i wyglądem renomę tego mlecznego potentata. Stary [usunięte przez moderatora] dziadziuś, mruczy coś pod noskiem- śmiech na sali. Można go zobaczyć w branżowych czasopismach- schowali przy zdjęciach do ostatniego rzędu po w brudnym sweterku pozował - wstyd!!! [usunięte przez moderatora]

takijeden
@wielbiciel 15.08.2010 18:42

Brudny sweterek, to norma wśród członków PSL-u:)

Niko

Jak wyglada praca na magazynie w osm w systemie 3 zmianowym ? Jaki jest grafik ? I zarobki

anonymous

Na ul. Tatrzańskiej 111 pracuje wysoka blondynka, która jest ordynarna i nie powinna pracować z ludźmi. Potrafi powiedzieć że nie musi podawać produktów skoro nie ma wydać !!! Jak powiedziałem, że mogę jej oddać zakupy ponieważ 50 m dalej (na Rydla) jest drugi sklep i tam nie mają problemu z wydawaniem reszty. Z niesamowitą złością znalazła resztę, w jej oczach aż tryskało pogardą. Rozmawiając z kilkoma osobami to większość osób narzekało na na nią. Pracuje też niewysoka pulchna sprzedawczyni - dla niej nie ma problemu z resztą, a przy tym jest bardzo miła i potrafi doradzić w wyborze zakupów. Pozdrawiam

Pon1wt08

Nie polecam pracy w OSM Radomsko, brak szacunku dla pracownika, niskie stawki i grafik robiony z dnia na dzień...nic nie można zaplanowac

Marek
@Pon1wt08 01.08.2017 15:48

A praca jako kierowca opłaca się wstawać rano na 4 do 14 ? Dość dużo godzin. Jakie wynagrodzenie

lola

Czy są przyjęcia dla kobiet?

michał

a praca jako kierowca ? jakie opinie na ten temat? czy dobre wynagrodzenie pracując od 4 rano ?

karola22

Hej,a jak z ceną mleka,po ile wychodzi rolnikom ?

biedron

Pracowałem w tej że Mleczarni 2 lata. Praca - jak wszędzie trzeba robić. Ale wynagrodzenie tragedia , ledwo 1500 na rękę (biorąc pod uwagę nocki) . Całe rodziny tam pracują ciężko się dostać tak poprostu z ogłoszenia. I co istotne jedno wielkie pijaństwo i złodziejstwo ( czasy starej dobrej komuny ). Opinia jak najbardziej potwierdzona.

chudy

Jakie są są zarobki pracownika sklepu, kierownika sklepu? Bardzo proszę o odp.

Jolanta
@chudy 20.10.2016 17:49
Jakie są są zarobki pracownika sklepu, kierownika sklepu? Bardzo proszę o odp.

Wesołych świąt

ola

Podbijam pytanie. Czy są jakieś oferty pracy dla kobiet w tej firmie?

iza

Czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia do pracy w mleczarni w Radomsku,dla kobiet na produkcję.

Damian

A czy jako kierowca oplaca się pracować w mleczarni? Mój sąsiad już o 4 jeżdzi do pracy także chyba dobre zarobki ? Jakieś dodatki wczasy pod gruszą czy budowlanka?

DDT

OSM Radomsko powinno się zamknąć jak upadł berliński mur. Tam nadal są czasy komunistyczne. Wynagrodzenie to kpina - najniższa krajowa brutto, a pracujesz jakbyś miał 3,5 tys na rękę. Kłamstwo za kłamstwem kłamstwo pogania.

jorgos

Wyroby mleczarskie z radomska spr szkoda ze w Warszawie nie mogę odszukac sklepu z ich produktami ml.

Wy chyba nie pracowaliście w Mleczarni to jest Mleczarnia komunistyczna i Prezes który już dawno powinien odejść to trzyma się rękami i nogami. Cały zarząd jest do zmiany i każdy o tym wie ale ilość łapówek które biorą od przedstawicieli firm pozwala im na przekupywanie rolników i ich głosów na walnych zebraniach.

jola

brednie!! Wlaśnie ten prezes jest odpowiedzialny za sukces tego zakladu. oby był na stanowisku jak najdłużej To cudowny prezes.

Zostaw opinię o OSM Radomsko - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSM Radomsko