Medwork24

Opinie o Medwork24

Karolina

Firma Medwork24 zadbała, by na ich stronie każdy znalazło jak najwięcej informacji o pracy opiekunki w Niemczech. Są odpowiedzi na różne kwestie, które mogą Wam przychodzić do głowy jak i samo opisanie obowiązków opiekunki: http://medwork24.pl/praca-niemcy-opieka-osob-starszych.php http://medwork24.pl/pytania-odpowiedzi-niemcy.php

ordon

Jeśli jednak @Miger znasz ten niemiecki, to rzeczywiście niezłe pieniądze można zarobić. Od 1300 euro miesięcznie na rękę do nawet 5000, tylko w tym przypadku nie jestem pewien, czy jest to już w przeliczeniu na złotówki

Marta

Polecam tę firmę. BYłam u niemieckiej rodziny, która bardzo dobrze mnie traktowała. Niemiecki koordynator był skory do pomocy na miejscu, pomógł mi zainstalować internet. Polska koordynatorka dzwoniła pytać czy wszystko jest w porządku. Polecam Serdecznie

PITA

Kto zna numer do księgowości firmy medwork24!! PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PITA

Znacie numer telefonu do księgowości firmy Medwork24?? Potrzebny mi jest pit. Czekam na odp

Bagina

Smiech na sali... Przedstawiają co innego, jedziesz i wogóle sie nie zgadza z tym co miało być! A by było zabawniej to jeszcze mi grozili karami, bo zjechać chciałam! Co sie nie zgadzało?? - podopieczny nie sprawny, dźwiganie było ( mówiłam, że mam chory kręgosłup!), opieka nocna, bo się budził ciągle w nocy, nie chodził do toalety tylko miał non stop zafajdane... i trzeba było przebierać, do tego podstawa niska bo to są rzadne pieniądze podstawa 1500zł i od tego składki odprowadzane. I OSZUSTWO, bo teraz jest minimalna płaca w niemczech i oni sie jej nie trzymają!! Jestem wykończona, fizycznie i psychicznie, i zastraszona, nie polecam! Te dziewuchy co tam siedzą, mają gdzieś że np rodzina żałuje na jedzenie, zakupy czy nawet środki czystości! Masz siedzieć i na nie zarabiać, no bo przecież na nie pracujemy!

Barbara

Zero kompetencji.... Dwie szczekaczki z Kalisz Pani , jak nie mogłam wyjechać to mnie najpierw zwyzywały, potem zastraszały a na końcu groziły... Powinny nie pracować z ludźmi takie osoby! zero szacunku do człowieka i wyrozumiałości co do zdarzeń losowch! Bezczelne i tyle!

hanna

Dopiero teraz przeczytalam ten post od p Marioli zgadza sie ze tam tylko Pani siedzi w tym brudzie i nic wiecej prawie nie robi .Ja takiego brudu nigdy nie widzialam .Ja w przeciwienstwie do Pani to nie jestem opiekunka do siedzenia tylko jestem opiekunem medycznym dyplomowanym posiadam duzo kursow i duzo doswiadczenia a poniewaz nie bylo chorego w domu tylko w szpitalu to byloby nie logiczne tam siedziec i patrzec na ten niemiecki porzadek i wachac te smrody pozdrawiam

marzena74

moze ktos napisać od jakiej kwoty opłacaja składki ,zus itd, to mnie najbardziej interesuje,pozdr

kamila

Firma nie rzetelna nie polecam dlugo sie czeka na wyjazd a po akceptacji umowy wstepnej groża kara 2000 zl za odmowe wyjazdu

Albert

No akurat Pani Haniu byłam PAni zmienniczką, to był Pani pierwszy wyjazd i liczyła Pani na 5 gwiazdkowy hotel... A nie na dom, gdzie podopieczny mieszka, a Pani ma swój Pokój:/ Ogólnie do sprzątania to nie łaska, a jedzenie to pani chciała minie z urlopu ściągała! ja tam u rodziny po 6 mscy siedzę o czymś to świadczy, rodzina jest wspaniała i nie dam złego słowa na nich powiedzieć medwork24 też to nie ich wina , że pojechała księżniczka!

halka0065

nie polecam MEDWORK zero zainteresowania ze strony koordynatora na terenie niemiec,miejsce pracy nie zgadzalo sie z opisem przez firme,chociaz wiedziala o miejscu koordynatorka poniewaz mieszka w poblizu, jak wszystkie firmy chca sie dorabiac na nas,pancie tylko siedza w pseudo-firmach i praktycznie nic nie robia jezeli pojawi sie problem w rodzinie podopiecznych,nich zamykaja te firmy w cholere,(usunięte przez administratora)

Mariola1968

Haha z tego co wiem to pojechała Pani na 5 dni i rodzina sie Pani pozbyła! :D

Hanna Kościńska

Wszystkie wpisy są chyba wirtualne, zdecydowanie nie polecam tej firmy. Nie istnieje ktoś taki jak konsultant i koordynator na terenie Niemiec. Sprawdzona oferta to chlew i brudasy. Brak wyżywienia i picia. Komórka do spania pełna brudu, kurzu i smrodu z kociego moczu. Zero warunków sanitarnych, zero zainteresowania ze strony firmy, dopiero po SMS-ie że powiadomiłam policje, zainteresowano się mną i zorganizowano mi powrót do Polski. W skutek tego doznałam uszczerbku na zdrowiu schudłam 6kg i jestem odwodniona, nie wiem jak długo będę dochodzić do siebie. Sprawę na pewno skieruje do sądu o odszkodowanie.

siwa480
@Hanna Kościńska 13.04.2014 13:14

ja rownież nie polecam tej firmy,byłam od nich 2 razy ,za pierwszym razem 9tyg,ani raz nie raczyła sie odezwac koordynatorka,mieszkala bardzo blisko mojego miejsca pracy,w razie problemow kontaktowali sie tylko emailowo,ela nie kazdy posiada inetrnet i dostep do niego,teraz czekam juz 3 m-c na oferte,oczywiscie bylam sobie prywatnie,w Warszawie pancie tylko obiecuja i na tym sie konczy rozmowa,jeden plus kasa na czas,pozdrwaiam

Maniek

Polecam! pracowałam w 6 agencjach od tych bardziej znanych po mniej, i jakoś mi w Medwork24 najbardziej przypasowało. Naprawdę, konkretnie podchodzą do tematu.

Barbara

zadowolona jestem, wypłata na czas, obsługa ok interwencje jak trzeba są z ich strony, ludzkie podejście do człowieka.

KAtarzyna Borawska

Sympatycznie, konkretnie, jak lubię.

GRażynkaNi

Nic nie płaciłam:) A ja miałam od rodziny na zakupy dostawałam określoną kasę na tydzień, na miesiąc, w tym też było na jedzenie dla mnie :) Wiadomo ulubiona kawa, słodycze przybory toaletowe kupiłam sobie wcześnie tak jak fajki w Polsce, bo na to kasy się nie bierze od rodziny:P

Adam

Wyjechałem, w porównaniu z innymi, nic szczególnego. W porządku, płacą w terminie chyba najistotnejesze. Nie dzwonią za często, ale też niby potrzeby nie było... może być.

Grazyna

Tak, ja mieszkałam u podopiecznego. Miałam odzielny pokój , mialam informację, że jest internet więc wziełam laptoma do skypa:) za dojazd zwracane jest zawsze, alebo oni oddają opłacają albo rodzina na miejscu oddaje:)

bb

Spokojnie mogę polecić firmę. Przede wszystkim są wypłacalni. Dużym plusem jest też zainteresowanie i wsparcie ze strony firmy w czasie pobytu w Niemczech, zwłaszcza dla kogoś kto wyjeżdża do pracy za granicą pierwszy raz. Tak było w moim przypadku, obcy kraj, nowi ludzie, nowe otoczenie...było trochę stresu:) Jednak Panie z biura często się ze mną kontaktowały, pytały jak w pracy, udzielały odpowiedzi na wszystkie pytania, oferowały pomoc w razie gdybym jej potrzebowała. Dzięki temu stres szybko minął i teraz nawet całkiem miło wspominam pobyt u mojej podopiecznej:)

Justyna

A jak wygląda rekrutacja dokładnie??? ja się zgłosiłam akurat i dostałam ofertę, dość mi nawet odpowiada, ale jeszcze muszę czekać na akceptację rodziny:D

Basia

Mam doświadczenie we współpracy z innymi firmami w Polsce, gdzie również pracowałam legalnie ale przykrych doświadczeniach z nieterminowymi wynagrodzeniami i nierzetelną, nie miłą obsługą odchodziłam. W Medwork24 po raz pierwszy zetknęłam się z zainteresowaniem biura, z pytaniem czy mam się dobrze w miejscu pracy. Pytaniem o zdrowię gdy zachorowałam i oferowaniem pomocy gdy miałam kłopot z dogadaniem się z rodziną podopiecznego na terenie Niemiec. To jest cenne. Gorąco polecam. Barbara 44lata

Aginka

(usunięte przez administratora) - 2013-06-04 09:27:41 Witam Firma rzetelna, miałam miłe odczucia po rozmowie z Panią, która odpowiadała na moje pytania niezmordowanie przez 35min przez telefon. ;) Jestem osobą dociekliwą, i nie znalazłam nic co by mnie zniechęciło, pojechałam na 3 miesiące, praca ciężka, słyszałam ,że można zarabiać więcej, ale ja i tak jestem zadowolona, jakieś karty A-1 były na ubezpieczenie, bez zakładania gwerbe. 17 tys ma polskie przywiozłam i zadowolona. W Polsce nie ma pracy, perspektyw, więc czemu nie korzystać?Ja jechałam z nimi, zjechałam 2 tyg temu. W sumie zadowolona jestem. Składki odprowadzają i to nie od 50 euro a od 1500 czy 1600zł , pytają na miejscu czy wszystko ok po przyjeździe, praca jak praca, agencja jak agencja. Ale obsługa wyjątkowo miła, ekuzy są i interesują się opiekunką po wyjeździe a to dużo, bo kilka razy jak z inną jechałam był całkowity brak kontaktu...

Anna Biernacka

Zostaw opinię o Medwork24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medwork24