tom marg

Sosnowiec

Opinie o tom marg

Ona

(usunięte przez administratora) PRACA I ZAROBKI: Ciężka praca za marne grosze... wypłata miesięczna = ok 400 - 500 zł chyba ze pracujesz jak inni 24 na dobę to masz kapkę więcej :D Dźwiganie ciężkich paczek po jakimś czasie problemy z kręgosłupem. ;/ LUDZIE: Atmosfera w pracy nerwowa, katastrofalna, zapowietrzeni chamscy ludzie , bitwy starych pind o ulotki... śmiech na sali, nieżyczliwość ,pazerność , wyścig szczurów po marne grosze :( DLA KOGO TA PRACA: Dla desperatów bądź idealna praca dla młodych ludzi którzy chcą docenić wartość pieniędzy i dostać porządnego kopa w dupę aby rozwinąć skrzydła i iść na swoje :D Pozdro dla tych co lubią być wykorzystywani i okradani z własnych pieniędzy bo często także paru złotych brakowało na paskach ktoś sobie podbierał już nie wnikam kto mam nadzieje ze kasa się przydała :DDDD UMOWA: jest fantastyczna - skonstruowana tylko pod jedną stronę czyli pod pracodawcę, same kary i nastraszanie pracownika :))) pracownik nie ma prawa głosu tylko ma dymać :D Kary pieniężne. Moja myśl przewodnia każdego dnia w robocie była następująca - W T F ??????????? :D pozdrawiam oraz życzę wytrwałości i odporności na stres :)

kasia_514

Za kazdy dzien w ktorym bym sie chciała zwolnić każa mi zapłaćić 50 zł [usunięte przez moderatora] nie samowity za 6 godzin pracy zarobiłam 6.50 zł a i tag mobing jak nic każsy każdego pogania a i tak za 17 dni pracy po odsliczeniu ubespieczenia nie starczy mi na chleb a moze na chleb a na masło juz na pewno nie a jeszcze te po dwie godziny postoju za damski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o tom marg - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tom marg