AgroComplex

Żółwin

Opinie o AgroComplex

Agata

@Julita masz rację powinny wypowiadać się osoby, które pracowały w AgroComplex, by na forum pojawiały się komenatrze prawdziwe i rzetelne. Zatem czy jakiś pracownik może opowiedzieć o pracy w tej firmie i czy warto?

Julita

Nie rozumiem jak można doradzać innym jeśli nie jesteś juz pracownikiem AgroComplex-u? To nieuczciwe takie zachowanie. Dajmy szansę ludziom, którzy chcą tu pracować

Monik

AgroComplex stawia na ludzi. Kierując się tym przekonaniem, inwestują w pracowników. Dbają o dobrych dostawców wszystko po to żeby produkt końcowy miał wysoką jakość i był bezkonkurencyjne na rynku. Kto pracuje w tej firmie wie jak to wyglada wewnatrz.

Kojko
@Monik 22.04.2017 16:53

Hahaha albo bardzo dużo tam się zmieniło od czasu jak tam nie pracuję albo ktoś tu się mocno mija z prawdą. Zdecydowanie odradzam to miejsce. (usunięte przez administratora)

Agata

zigi, czy odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać jak poszło! :)

Agata

Firma posiada aktualna ofertę pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego. Umowę o pracę dostaje się od razu czy po jakimś okresie próbnym?

to fakt..ale wiaodmo ze taki przedstawiciel handlowy to sporo moze zarobic

nk

AgroComplex zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem obór, oferuje też szeroki wybór naturalnych i sprawdzonych środków do pielęgnacji bydła; oferta jest stale poszerzana i na bieżąco dostosowywana do potrzeb klientów. Firmę prowadzą osoby doświadczone, od lat działające w branży.

blacku

co do możliwości podjęcia pracy w AgroComplex to taka możliwość obecnie oczywiście istnieje. W te chwili firma szuka ludzi do pracy na stanowiska przedstawiciela handlowego oraz doradcy technicznego. W swojej ofercie mają oczywiście samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy , a także atrakcyjne podobno wynagrodzenie

anno

nadal pracuja tam ukraińcy?

junak

Na stronie AgroComplex są dwie oferty pracy, ale nie wiem jak aktualne. Poszukują na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (DWA WAKATY: centralna Polska i północno - wschodnia Polska), a także na stanowisko Doradcy Technicznego. Oferta wygląda dobrze, na każdym stanowisku oferują auto służbowe, piszą tez o umowach o pracę.

johnybrawo

pracowałem tam, odradzam wszystkim, omijajcie z daleka

pavlo

Ja byłem na rozmowie i zaczynam od nastepnego tygodnia..

za

A tak całkiem prosto, czy watro składać tam cv?

mikołaj

Na forum transportowym AgroComplex nie ma zbyt dobrych komentarzy, ale nie wiem na ile można im wierzyć, napisze ktoś tu jak jest, jakos bardziej ufam goworkowi.

kindybał

kolego daj proszę więcej info na temat tej firmy, ponieważ mam zamiar tam składać papiery.

a jakie to są dla Ciebie przeciętne zarobki? 1600 netto??? brutto???? napisz więcej konkretów, przyda się

?

zarobki przeciętne , szału nie ma

a czym się zajmujesz w AgroComplexie? jakies stanowisko, albo zakres obowiązków? dostałeś umowę jakąś?

Mat

Ja polecam. Jak chcesz pracować, a nie kombinować to to jest dobre miejsce.

Zostaw opinię o AgroComplex - Żółwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AgroComplex