Poznań

Opinie o Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o.

mniam

Ja widziałem te koncentraty i bardzo polecam @romek.

AliRad

Teraz to już Unilever Polska- patrz Unilever , a Ci co pracowali kiedyś w CPC Amino/ Bestfoods Polska - wspominają tą Firmę jako bardzo dobrego pracodawcę, dbającego o rozwój pracowników, stosującego najlepsze praktyki biznesowe.

AliRad

amino

poszukuje pilnie stałej pracy .pozdrawiam

Zostaw opinię o Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o.