POLMASS SA

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o POLMASS SA

adek

oczywiście, cv warto składać, akurat teraz jest oferta na stanowisko specjalisty technologii produkcji jak chcesz

jota

Jeśli chcecie naprawdę poznać firmę to polecam zaaplikować . Oczywiście Wasze opinie są bardzo przydatne, ale wiadomo , że człowiek najlepiej uczy się na własnych doświadczeniach. W tej chwili w Polmassie szukają pracowników produkcyjno magazynowych, a więc osób , które w takich firmach są najważniejsze...

Roberto Nowy wpis

Telefon od firmy merytoryczny, rozmowa potem też ok. Nie udało się ale szukam dalej.

Jacek P. Nowy wpis

Nigdy nie mam problemu z odbiorem towaru. Wszystko na czas. Gdy muszę poczekać, blisko Orlen lub Lidl. Albo na miejscu zawsze dostanę kawę.

Justyna Nowy wpis

Miła, uśmiechnięta pani w sekretariacie. Wszyscy pomocni, obsługa klienta poszła naprawdę szybko.

Rolnik Nowy wpis

Polmass robi naprawdę dobre mleko dla cielat

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy POLMASS SA? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Regionalny Doradca Żywieniowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Po prostu czlowiek

Brak profesjonalizmu, brak przepływu informacji. Zaaplikowałem, zadzwoniłem i Pani powiedziała, że ze względu u na Covid rekrutacja rusza faktycznie wpod koniec stycznia, a teraz zbierają papiery. Tydzień później ta sama Pani powiedziała, że rekrutacja została zakończona 3 tyg. temu. Fakju dla całej firmy i pracowników...

@Po prostu czlowiek

W ostatnim czasie prowadziliśmy jednocześnie kilka rekrutacji. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy ds. Żywienia Bydła. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń w serwisie pracuj.pl, naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Zbigniew

Taki spokój zapanował na tym forum, mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy i fajnej atmosfery? Warto aplikować?

Czy w POLMASS SA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

W Polmassie zawierane są umowy na okres próbny, czas określony.

Lidia

Piszecie o 2 tyś. @król czy teraz też jest taka pensja? Wrzucili aktualnie sporo ofert pracy na doradcę żywieniowego, który musi mieć wyższe wykształcenie więc na pewno zarabia się tutaj tak mało przy takich wymaganiach?

adek

jota

Byly pracownik

kk nikt cie nie zmusza przecież do wchodzenia tutaj NIE POLECAM NIKOMU TEGO ZAKŁADU PRACY (o ile można tak go nazwać) Ludzie piszą całą prawdę o warunkach pracy i atmosferze bo to jest Święta Prawda Zatrudniają ludzi na umowę zlecenie naobiecują a póżniej podziękują i kolejnego naiwnego wezwą i tak na okrągło się dzieję wiec po co się łudzić . FIRMA stara się nie przekroczyć liczby 50 pracowników by nie zmienić statusu małego przedsiębiorstwa a co za tym idzie inny próg podatkowy itp WIEC NIM ZDECYDUJESZ SIĘ IŚĆ TAM DO PRACY ZASTANÓW SIĘ DOBRZE

kk

"cele są jasno precyzowane" pisze COW, "I z czego pracownicy mają być zadowoleni z tego że bez ich wiedzy podnoszona jest norma i dowiadują się dopiero o tym przy wypłacie" pisze PACOWNIKR, czy nie ma w tym sprzeczności? Albo piszecie o dwóch różnych firmach, albo ktoś mija się z prawdą, lub też są pracownicy, którzy doskonale wiedzą jakie są ich cele (równi równiejsi i kumple) wg polmassfamily i tacy którzy nie wiedzą ( reszta (usunięte przez administratora))wg polmassfamily , zbyt dla mnie to skomplikowane, więc nie będę już odwiedzał waszego forum pozdrawiam kk

cow

Nie zgadzam się zupełnie z moimi przedmówcami, myślę ze fakt takich a nie innych opinii wnika z tego, że nie pracowali nigdy dla innych firm (tak myślę). Jeżeli chodzi o stosunek przełożonych do podwładnych, to jest on naprawdę bardzo odpowiedni. cele są jasno precyzowane, udostępniane są też odpowiednie narzędzia na czas, więc nie mam tu żadnych uwag. Pracowałem sla kilku zagranicznych firm (polmass jest pierwszą polską) i muszę stwierdzić, że dbanie o pracownika, pakiet socjalny, oraz cała reszta - poziom amerykański. Zawsze można byłoby coś zrobić inaczej, może lepiej, ale i tak jest naprawdę wszystko OK.Firma daje możliwości rozwoju, partycypuje w kosztach dokształcania, płace są zawsze na czas (czasem nawet przed terminem), do Pani Dyrektor i do Pana Prezesa zawsze można przyjść i porozmawiać jak z ludźmi. Polecam wszystkim Polmass jako naprawdę bardzo dobrego pracodawcę i naprawdę grającego fair.

?

a kiedy i jak długo tam pracowałeś?

bumerang

Polmass to firma w której było całkiem fajnie -ale ładnych kilka lat temu. Miło sie pracowało i atmosfera była OK. Z biegiem lat ludzie bardzo sie pozmieniali, są nieufni, i zazdroszczą innym, krótko mówiąc wyścig szczurów. Zauważalna się też odwrotna relacja zysków osiąganych przez firmę do zarobków, wydaje się ze zależność powinna być wprost proporcjonalna, ale tak nie jest :( Inną ciekawą rzeczą jest że nowe nabytki traktuje się lepiej niz stara kadrę, co jest bardzo przykre. Jest to mała firma, ale kierowników i dyrektorów aż sie roi. Niektórzy maja małe kompetencje w stosunku do stanowisk jakie zajmują, i nie wiedza nic o zarządzaniu zespołem. (usunięte przez administratora)esli ktos mysli o pracy w dziale marketingu lub eksportu, którymi zawiaduje, niech dobrze sie nad tym zastanowi. Firma szczyci sie ze co roku zdobywa nagrody firma FairPlay, ale to tylko na papierze. lepiej trzymac sie od nich z daleka...

Zostaw merytoryczną opinię o POLMASS SA - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w POLMASS SA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMASS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POLMASS SA