Opinie o Zbigniew Adamski w München

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zbigniew Adamski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zbigniew Adamski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Adamski w München

Patrycja Nowy wpis

Pan Adamski, opowiadając o swojej firmie, podał inny rok rozpoczęcia działalności i profil, nie wspomniał też o tym, że zatrudnia własnego syna. Jednocześnie powoływał się na rzetelność oraz uczciwość biznesową (i nie tylko). Po co to przedstawienie i hipokryzja? Zwłaszcza że w dobie Internetu wszystko można przecież bardzo łatwo sprawdzić....

kelli Nowy wpis

Nie rozumiem @Ludi, zatem w jaki sposób można dostać spore pieniądze skoro jedna osoba tam pracuje...

weronika Nowy wpis

nie zawsze firmy jednoosobowe są prowadzone w zły sposób i nie mają płynności finansowej. Skoro ktoś zakłada firmę czy działalność gospodarczą to wszystko powinien mieć pod kontrolą z tego co mi się wydaje, a tym bardziej jesli zatrudnia nowych pracownikóe @borixon, nie sądzisz? Czekam jeszcze na pozostałe opinie i pozdrawiam!

zakatarzony sfinks

no właśnie, dlaczego jako osoba szukająca pracy mam unikać tej firmy? skoro już zaczęliście ten temat to prosze nie szafujcie ogólnikami tylko rozwijajcie konstruktywnie temat, oksik? jeśli są teraz jakieś stanowiska do pracy do wzięcia to proszę o pilne info bo bardzo bym chciała jak najszybciej, z góry dzięki

borixon Nowy wpis
@zakatarzony sfinks

cięzko powiedzieć Ci coś więcej jako osoba znająca te firmę jednak trochę z boku, ale z doświadczenia wiem , że takie jednoosobowo prowadzone firmy często mają kłopoty z pewną płynnością finansową, a poza tym branża szkoleń i rekrutacji nie jest jakoś super płatna więc i tu jest na co ponarzekac ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zbigniew Adamski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
franc

Hej wiadomo coś w temacie? Bowiem po tym co napisali inni mam mieszane uczucia co do firmy, a znalazłem informacje w Internecie, które również ostrzegały przed współpracą. Jednak nikt nie napisał dlaczego, także oświeci mnie ktoś, z jakich powodów mam właściwie unikać firmy, która prowadzi Pan o nazwisku jak w temacie?

oszukany

Dajcie sobie z nim spokój. (usunięte przez administratora)

krzysiek

OSTROŻNIE [usunięte przez moderatora]- Ogłasza się na wielu portalach jako firma Argisol zatrudnia w wielu zawodach I NIE PŁACI działa też w Lengerich region Nordrheim Wesfalen.

rychu

Na pewno działa w Monachium [usunięte przez moderatora] a w Polsce to Konstantynów Łódzki, Oława, Łódż.

karol

Wentylacja, instalacje wodne, elektryczne, malowanie szpachlowanie. Chodzi o szeroko pojętą "budowlankę". Na początku pięknie mówi i obiecuje a później nie można się z nim skontaktować o niewypłacone pieniądze. Ogłasza się [usunięte przez moderatora] To chyba jego synowie. A firma której jest przedstawicielem w Polsce to: Argisol z Konstantynowa Łódzkiego.

Władek

Mam podobną sytuację z tą firmą co Pan. Co w takiej kwesti robić?? Proszę o kontakt na forum.

Janek Waw

Witam, a możesz napisac w jakiej branży on działa, czy to nie jest czasem wentylacja.

karol

Uwaga [usunięte przez moderatora]. Obiecuje na początku kokosy a potem płaci (albo nie płaci) marne zaliczki i kontakt się urywa. [usunięte przez moderatora]. On lub jego synkowie werbują cały czas. Nie dajcie się. Ja będę wnosił sprawę do sądu niemieckiego o niezapłacone faktury.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Adamski - München

Zbigniew Adamski