Opinie o hendi.pl - Hendi Polska sp. z o.o. w Robakowo

1.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Hendi

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Hendi?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hendi?

Pracodawca

@Pytanie

Pytania na rozmowach rekrutacyjnych do naszej firmy są mocno związane ze stanowiskiem, na które się aplikuje. Są to pytania o doświadczenie na danym stanowisku, zakres obowiązków, ale też pytania związane z motywacją zmiany pracy, oczekiwaniami od nowego stanowiska czy firmy. Rozmowa ma na celu przede wszystkim wzajemne poznanie się, każdy kandydat ma możliwość zapytanie się o wszystko co jest dla niego ważne i co go interesuje, żeby podjąć decyzje, czy to jest stanowisko dla niego. Rozmowy staramy się prowadzić, tak, żeby każdy kandydat mógł na nich poczuć się dobrze i dobrze zaprezentować.

Paula
Kandydat
@Hendi

A czy w większości rozmów to pojedyncze rozmowy, czy proces rekrutacji jest bardziej rozbudowany i składa się z kilku etapów? No i czy rozmowa rekrutacyjna zdalnie wchodzi w grę?

Sombrero
Kandydat
@Paula

Byłam na jednej rozmowie, skladającej się z dwóch etapów. Jeden był zdalnie a drugi stacjonarnie. Podczas obu nie dowiedziałam się widełek płacowych, nie wiem czy warto tracić czas.

XH
Inne
@Sombrero

To żeby dowiedzieć się jaką pensje proponują trzeba iść na jeszcze jedno spotkanie? W ogóle pytałaś o wysokość zarobków czy tego tematu nie poruszałaś? Powiedzieli jaką umowę dają czy na dwóch spotkaniach nie było żadnych konkretów?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@XH

Firma nie warta uwagi. Nawet opinie szybciutko kasują, a negatywnych było i jest bardzo dużo. Typowe polaczkowo, udające zagraniczną korporację, pracownik się nie liczy. Podejście Pani z HR: "lepiej nie informować o niczym pracownika, bo się mniej domaga". Szkoda czasu.

FB Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Były pracownik

No ale to o czym miałaby informować ? Bo rozumiem że na rozmowie ty miałeś przedstawione widełki i tak dalej ? Ile też zarobiłeś w firmie i czemu postanowiłeś zrezygnować ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Były pracownik

Podczas procesu rekrutacji firma udziela wszystkich niezbędnych informacji kandydatom, którym składana jest oferta pracy - nie przekazując takich które nie są związane z wykonywaną pracą lub stanowią tajemnicę firmy

Dominika
Inne

Cześć, chcę aplikować do nich na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta e-Commerce, bo wrzucili ogłoszonko :) Zakres obowiązków dość obszerny, ale zrozumiały :) Mile widziane jest znajomość języka czeskiego, jeżeli biegle nim się posługuje, to mam szanse na wyższe wynagrodzenie? Napisali, że jest wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia, możecie powiedzieć jak długo będę miała taką pomoc drugiej osoby? :)

Pracodawca

@Dominika

Dzień dobry. Zachęcamy do aplikowania na to stanowisko, szczególnie jeśli posiada Pani kompetencje języka czeskiego. Kwestie wynagrodzeń omawiamy z kandydatami indywidualnie. Wspieramy, jak najbardziej w całym okresie wdrożenia, tak długo jak jest potrzeba. To stanowisko jest częścią zespołu, więc cały czas jest możliwość wzajemnej pomocy i wsparcia w zadaniach, pomagamy sobie w codziennych wyzwaniach. Niestety nie otrzymaliśmy aplikacji osoby z biegłym czeskim, zachęcamy zatem do ponownego zaaplikowania na nasze ogłoszenie.

Srendi
Były pracownik
@Dominika

Nie rób tego, nie warto. Za chwilę będziesz szukała kolejnego pracodawcy. Firma nie warta uwagi Pozdrawiam

Monika
Kandydat
@Srendi

Dlaczego nie warta uwagi? Już się zastanawiałam, czy CV nie wysyłać a tu taką informację podajesz. Jakbyś jeszcze uzasadnił, to pół biedy a tak to sama nie wiem czemu odradzasz. Z jakiegoś konkretnego powodu?

Ali
Były pracownik
@Srendi

@srendi dokładnie tak dostałam wypowiedzenie po niecałym miesiącu pracy pomijając że w tym byłam 1 tydzień na urlopie który miałam już wcześniej zaplanowany i w tym mojego kierownika nie było tydzień..obiecywanie że zanim się wdrożę to minie tyyle czasu w dziale zakupów..po powrocie do pracy dostałam wypowiedzenie z komentarzem że nic z tego nie będzie...

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hendi?

Agnieszka
Pracownik
@Pytanie

W Hendi istnieje możliwość rozwoju. Jest to oczywiście uzależnione od potrzeb kadrowych w danym zespole, zmian itd.. Bardzo wielu pracowników zmienia zespoły i rozwija się też w innych obszarach. W Hendi jest rekrutacja wewnętrzna.

Dorota
Inne
@Agnieszka

Czyli rozumiem, że można się rozwinąć poprzez zmianę stanowiska lub zmianę zespołu... A czy na przykład organizowane są jakieś szkolenia bądź kursy, które mogą pomóc w rozwoju na obecnym stanowisku? :p Pytam, bo nie wyobrażam sobie pracować w jakiejś firmie i stać w miejscu, i nie progresować :)

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja ma dwa etapy (chociaż całość mogłaby być zamknięta w jednym). Najpierw jest rozmowa przez internet z Panią z HR, kilka prostych pytań. Następnie jest drugi etap już w siedzibie firmy, gdzie poznaje się szczegóły pracy i odpowiada na te same pytania, co w pierwszej części. Tym razem w rozmowie uczestniczy również kierownik działu, zadaje może kilka pytań. Całość mogłaby być przeprowadzona on-line za jednym razem, szczególnie że siedziba firmy mieści się pod Poznaniem i należy uwzględnić dojazd tam/ewentualne koszty dojazdu. Na duży minus brak podania stawki! I pilnowanie jej jak jakiejś wielkiej tajemnicy

Pytania

Co sprawiło, że szuka się pracy? Opowiedzieć coś o pracy w której jest się aktualnie/poprzedniej pracy/praktykach Rozmowa po angielsku Pytania o umiejętności zamieszczone w CV Pytania o poprzednie doświadczenia z pracy w podobnym dziale

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Hendi podczas okresu próbnego?

Agnieszka
Pracownik
@Pytanie

w Hendi na okres próbny obowiązuje umowa o pracę, tak samo, jak po tym okresie. Od początku zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę.

Sylwia
Inne
@Agnieszka

A czy po okresie próbnym pensja wzrasta? I na jaki okres zawierana jest kolejna umowa?

paweł
Kandydat
@Sylwia

nie wzrasta, po okresie 3 msc masz na 1 rok

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Witam, może ktoś napisać jakie warunki są na stanowisko serwisanta?? Planuję aplikować na Wlkp

Bari
Inne

Posiadam sprzęt Hendi Revolution. Sprzęt jest ok, ale obsługa serwisowa poniże krytyki . NIE POLECAM

pracownik
Pracownik

polecam firmę ,sympatyczna atmosfera ,prywatna opieka medyczna ,multisport i ludzie z którymi można się dogadać

Tia
Były pracownik
 Pytanie
@pracownik

Zwłaszcza, że za multisporta płacisz prawie 100% . Beka!!!! W którym sklepie pracujesz?

1
Weronika
Inne
@Tia

Serio sądzisz, że gdyby setkę płacił to by w ogóle o tym pisał? Ale faktycznie to jest tak, że na każdym inaczej z warunkami może być? Czemu nie standaryzują tego?

Emilia
Inne
@pracownik

Dzięki za polecenie. Super, że atmosfera jest w porządku, no bo to jest ważne. Fajnie, że są te dodatki. Co możesz napisać o samym wynagrodzeniu? Ile ono wynosi?

Renata
Inne
@pracownik

Jakby nie patrzeć to te Multisporty teraz prawie wszędzie jest, w przeciwieństwie do porządnych pieniędzy. Zwłaszcza teraz w tym kryzysie. Podstawa też dobra czy jest powód, dla którego milczysz w tej kwestii akurat? :D

tedi
Inne

Nie polecam Hendi ,nie dodzwonicie sie,reklamacij nie ma .Masakra a nie firma

Klient
Inne

Jestem użytkownikiem a właściwie byłem "Profesjonalnej krajalinicy Hendi" Niestety urządzenie się zepsuło i chciałem oddać je do serwisu pogwarancyjnego. Chciałem... Od miesiąca próbuję się z kontaktować z serwisem Hendi. Systematycznie co kilka dni wysyłam maile z prośbą o pomoc, lecz niestety brak odpowiedzi. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup urządzeń marki Hendi, to lepiej z góry założyć, że to tani, kiepski sprzęt, nie nadający się do gastronomii

Me
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w biurach w Robakowie?

Zabimaru
Kandydat

Ja właśnie aplikowałem na kierownika sklepu w Kato...ciekaw jestem warunków hehe

Dorota
Inne
@Zabimaru

I jak sytuacja? Dostałeś tę pracę? Jak warunki?

123
Kandydat
 Pytanie

Jakie są warunki na magazynie w Robakowie? Jaka panuje atmosfera?

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hendi? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Remi
Były pracownik
@Pytanie

To zależy od stanowiska, doradcy zazwyczaj sami odchodzą a kierowników najczęściej zwalnia jedna osoba...

Emilia
Inne
@Remi

A czemu doradcy sami odchodzą? Z jakiego powodu najcześciej?

Remi
Były pracownik
@Emilia

Emilia, zazwyczaj chodzi o kasę. Zarobki nie są rewelacyjne a poziom motywacji firmy również jest z tej dolnej półki. Są doradcy którym to nie przeszkadza i pracują długo aż sami w końcu chcą coś zmienić w swoim życiu. Teraz Gastro jest ciężka branżą i równie trudno jest realizować plany które nie są niskie w tej firmie

Halina
Inne
@Remi

Serio jest aż tak ciężko? Dużą konkurencję macie czy o co chodzi?

Remi
Były pracownik
@Halina

Covid bardzo mocno zniszczył rynek gastro w wielu lokalizacjach. Bardzo dużo zamknęło się lokali, a plany nie zostały obniżone. Kolejne to wysokie ceny w hendi i brak elastyczności co do rabatowania. Nie ma na to zgody. Konkurencja jest duża to prawda. Dystrybutorzy np, sklepy internetowe itp... Polityka Firmy nie jest zrozumiała i chyba nikt jej nie rozumie łącznie z górą haha.

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Wie ktoś może dlaczego jest znowu rekrutacja na stanowisko kierownika sklepu w Katowicach?

Slav
Inne
 Pytanie

Mialem zrobic zakup w tej waszej Firmie ale po przeczytaniu opini ? jak sie traktuje pracownikow Rezygnuje Sorry ale daleko ta firma nie pojedzie?/

Denci
Były pracownik

Firma najniższego sortu...pracownika księgowości traktują jak gó*no, o podwyżkach można zapomnieć, o zatrudnieniu pomocy tym bardziej. Kiedyś, gdy jeszcze założyciele nie byli normalnymi ludźmi, to było ok, ale w momencie wzbogacenia się... każdy pracownik jest dla nich gównem absolutnym. Z daleka omijajcie firmę, lepiej zatrudnić się w bankowym korpo.

Paweł
Kandydat
 Pytanie
@Denci

To po co tam pracujesz ? Jest tylu porządnych pracodawców w okolicy. Widocznie jesteś kolejnym desperatem który nic nie potrafi robić po za spuszczaniem wody w toalecie. Skoro pracujesz w tym zakładzie to na nic lepszego cie nie stać..

Krystian
Były pracownik
 Pytanie
@Paweł

Skąd ta nienawiść do tej osoby? Jesteś właścicielem, synem właściciela albo ich pupilkiem? Również kiedyś pracowałem w Hendi (na kompletnie innym sektorze) i niestety mam niemiłe wspomniania. Kadra menadżerska bez kompetencji i chęci do jakiejkolwiek pomocy, szefostwo skąpe (pomimo wyrabiania wysokiej normy, na każde zapytanie usłyszałem, że nie ma budżetu), pracownicy z minami jakby pracowali za karę, bałagan informacyjny, nakaz pracy po godzinach. Najwidoczniej ty jesteś jednym z tych niezadowolonych pracowników w firmie, który wyżywa się w internecie, bo nie potrafi znieść negatywnych informacji. Mocno desperacji poziom z Twojej strony, a przypominam że gowork służy do wyrażania opinii.

Tomcio
Kandydat
@Paweł

Uspokój się człowieczku. Każdy ma prawo do swojej opinii, niezależnie jaka ona jest.

Rafał
Inne

Na podstawie jednorazowych zakupów nie polecam zakupów. Pierwsze rozczarowanie to osobista wizyta w sklepie z Hendi (nie wiem czy firmowy). Dwukrotnie nikt nie zainteresował się moją osobą, pomimo iż w moim odczuciu wyraźnie dawałem sygnał do zakupu. Ale uparłem się na Hendi i zamówiłem kpl sztućców z serii profi line w sklepie firmowym poprzez wysyłkę. Towar dotarł szybko, kompletny i w tej kwestii nie mam zastrzeżeń. Jednak towar był porysowany i powodem tego jest idiotyczny sposób pakowania przez producenta. Więc towar częściowo odesłałem do reklamacji i zaczęła się jazda. Reklamacja uznana - klient (usunięte przez administratora) Nie są w stanie wymienić widelców bo wszystkie są porysowane, więc oddają za widelce pieniądze a ja zostaje z łyżkami i nożami . Tylko że łyżek i innych sztućców to miałem mnóstwo a chciałem 1 kpl wszystko ze wspólnym mianownikiem i nadające się do zmywarki. A umowa telefoniczna była taka że albo wymieniają uszkodzone elementy albo zwracają za cały kpl. W tej jednej reklamacji wysłali do mnie około 40 meili. Jest to chyba pierwsza opinia negatywna jaką wystawiłem, ale w pełni zasłużona.

Marcin
Inne
 Pytanie
@Rafał

"moim odczuciu wyraźnie dawałem sygnał do zakupu." może sygnał był nieczytelny dla osób z obsługi (jaki to był sygnał - seria bąków?). Czy zadaszę sobie choć odrobinę trudu aby podejść do obsługi i poprosić o pomoc - czy wychodzisz z założenie że jesteś pępkiem świata i wszystko ci się bezwzględnie należy ?

Rafał
Inne
@Marcin

Ciekawe podejście do życia. Szkoda, że przyczepiłeś się do ofiary tej transakcji. Bo towar dalej nie jest wymieniony. Obsługa serwisowa jest tragiczna. Ty czepiasz się mnie nie znając szczegółów.

Emilia
Inne
@Rafał

A gdzieś to zostało zgłoszone? Próbowaliście?

Zbyszek
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej Firmie. Kadra "menedżerska" bez kompetencji, traktują pracownika jak dziecko, które MUSI robić wszystko po ich myśli - inaczej jest się passe. Zarobki niskie, a targety nie do zrobienia.

Elżbieta
Inne
@Zbyszek

a można wiedzieć dlaczego twierdzisz że kadra "menedżerska" bez kompetencji? w czym się to przejawiało?

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Jakimi samochodami jezdza przedstawiciele Hendi?

Elżbieta
Inne
@Ciekawy

No właśnie, dobre pytanko. Czytam forum, bo mąż zainteresowany jazdami, ale chciałby jeździć jakimś porządnym autem.

Marcin
Inne
@Ciekawy

Trabantem w nadwoziu typu laminat.

Zostaw merytoryczną opinię o Hendi - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Hendi?

  Zobacz opinie na temat firmy Hendi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Hendi?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Hendi?

  Kandydaci do pracy w Hendi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hendi
Przejdź do nowych opinii